Korku oyun tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Arkadaşlar bana dead space 3 önerdi çok iyi abi aksiyonda korkuda var abi dediler oyun dünden oynuyorum açıkcası biraz sıkıldım oyunun optimizasyon sorunu var ara sıra kasmaya başlıyor parlaklığı indirsem bile çözüm yok kalitede düşüyor tekde ölmüyorlar bazen kaçmaya çalışıyorum diğer korku oyunlardakı gibi bu zamanda en az 1 defa hasar yiyorum kaçınca canın nerdeyse 50-60 düşüyor bazı can sıkıcı olayları var oyun kötü değil fakat fazla sorunlu yeniden düzenlemeye alınması gerek bana korku oyunu önerin lütfen outlast resident evil tarzı bir şeyler olsun fazla korku olmasın yeni başlıyorum dandik ola bilir aksiyonda ola bilir

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
korku oyunu değil ama oyunu zorda ve kulaklıkla oynayınca çok gerici oluyor "wolfenstain 2 new collesus" oyun aynı zamanda çok kailteli bir oyun

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
korku oyunu değil ama oyunu zorda ve kulaklıkla oynayınca çok gerici oluyor "wolfenstain 2 new collesus" oyun aynı zamanda çok kailteli bir oyun
pek kulaklık oynayan biri değilim arka planda bir şeyler dinlerim

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
2013te çıkan oyun kasıyor. Bu oyun 2017de çıktı arkadaşın sistemini zorlayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer ki saf bir gerilim ve korku oyunu istiyorsan Outlast öneririm. Hele ki elinde silahın yok ve düşmanlara saldıramıyorsun sadece kaçıp saklanabiliyorsun. Adrenalin tavan yapar bu oyunda.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar bana dead space 3 önerdi çok iyi abi aksiyonda korkuda var abi dediler oyun dünden oynuyorum açıkcası biraz sıkıldım oyunun optimizasyon sorunu var ara sıra kasmaya başlıyor parlaklığı indirsem bile çözüm yok kalitede düşüyor tekde ölmüyorlar bazen kaçmaya çalışıyorum diğer korku oyunlardakı gibi bu zamanda en az 1 defa hasar yiyorum kaçınca canın nerdeyse 50-60 düşüyor bazı can sıkıcı olayları var oyun kötü değil fakat fazla sorunlu yeniden düzenlemeye alınması gerek bana korku oyunu önerin lütfen outlast resident evil tarzı bir şeyler olsun fazla korku olmasın yeni başlıyorum dandik ola bilir aksiyonda ola bilir
Left 4 dead,Silent hill bu oyunlara bı bak derim.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Silent Hill 2 Pcsx2 emulatörle ya da varsa pc sürümünü oyna.

Yok yok vazgeçtim bu kaba tabirle donuna ettirir. Resident Evil 4 falan oyna sen en iyisi.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
2013te çıkan oyun kasıyor. Bu oyun 2017de çıktı arkadaşın sistemini zorlayabilir.
hocam oyunu analiz yaptığımda bana high ayarlada rahatca oynana bildiğim söylendi aslında bu dead space ilgili videoda var zaten zamanında insanlara demosunu çok güzel abi bu nasıl oyun denecek kadar iyi düzeltmişler adamlar oyunu full alıp girince oyundan fazladan sorunlarla karşılaşmışlar dead space 3 bu dedim üzerinden 1 oyun keçmiş düzeltirler dedim araştırmadım indirdim yine de aynı sorunlar vardı çok üzüldüm zaman kaybı

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Wolfenstein serisi korku oyunu değil ki.Hadi Metro serisini falan önersen neyse diyeceğim ama Wolfenstein'da korkulacak hiç bir şey yok.Al silahı eline vur herkesi bu kadar.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Silent Hill 2 Pcsx2 emulatörle ya da varsa pc sürümünü oyna.

Yok yok vazgeçtim bu kaba tabirle donuna ettirir. Resident Evil 4 falan oyna sen en iyisi.
bunu bir iki tane oynayayım kafamda bir şeyler oluşsun daha sonra oynucam teşekkür ederim

Wolfenstein serisi korku oyunu değil ki.Hadi Metro serisini falan önersen neyse diyeceğim ama Wolfenstein'da korkulacak hiç bir şey yok.Al silahı eline vur herkesi bu kadar.
dün nerden karşılaşdım bilmedim ama izlemiştim çok güzel oyun bayıldım arkadakı müzik biraz insanı gere bilir ama oynamadan bir şey diyemem

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
vay canına ciddi misin? Ben zaten wolfenstain oynarken korkudan titriceksin dedim. ve üstüne basa basa wolfenstainin korku oyunu olduğunu söyledim

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421

Eğer ki saf bir gerilim ve korku oyunu istiyorsan Outlast öneririm. Hele ki elinde silahın yok ve düşmanlara saldıramıyorsun sadece kaçıp saklanabiliyorsun. Adrenalin tavan yapar bu oyunda.
hocam biraz daha da düşük gerilim olsa daha iyi olmaz mı? yeniyimde

MuhammeddAkif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Fakehero'ya katılıyorum. Outlast korku bakımından oynaması çok zevkli bir oyun. Oyundaki en etkili şey silah ile saldıramıyor oluşun bence. Sadece kaçmak bir çözüm. Durum böyle olunca kendini hikayeye kaptırıyorsun ve cidden hiç beklemediğin anda kaçman gerektiğinde o gerilimi yaşıyorsun içinde. Ben Outlast serisinin hepsini oynadım ama en çok tavsiye edeceğim Outlast 2 olur. Bana göre aralarında en iyisi Outlast 2. Yakında multiplayer'da oynayabileceğimiz bir oyunu çıkacak. O da eminim çok iyi olacaktır.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
metro exodus çok iyide oda 50 gb onu indirene kadar bir iki oyunla indirmesini beklemem lazım

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Herkes de hemen aşırı tepki veriyor.Ben sadece korku oyunu falan değil demek istedim.?
Metro serisi daha iyi bir oyun.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Metronun sevdiğim özellikleri var aksiyonda bol dediler orda bana oynaya bilirsin dediler ama hocam boyut fazla ya

Left 4 dead,Silent hill bu oyunlara bı bak derim.
silent hill araştıracam fakat left 4 dead neresi korku? ben oynadığımda korku değilde adrenalin hatta gaza geldiğim anlar baya fazla oldu bu oyun aslında sıkıldınmı gir zombi vur rahatla tarzı bir oyun

Son düzenleme:

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Metronun sevdiğim özellikleri var aksiyonda bol dediler orda bana oynaya bilirsin dediler ama hocam boyut fazla ya

silent hill araştıracam fakat left 4 dead neresi korku? ben oynadığımda korku değilde adrenalin hatta gaza geldiğim anlar baya fazla oldu bu oyun aslında sıkıldınmı gir zombi vur rahatla tarzı bir oyun
Evet Left 4 Dead serisi de normal al silahı eline vur oyunu.Neyseki Half Life falan önermediler.?

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Evet Left 4 Dead serisi de normal al silahı eline vur oyunu.Neyseki Half Life falan önermediler.?
hocam inanın bana önerdiler aldım half life 2 oynamaya başladım öyle övüyolar oyun böyle oyun şöyle oyunun unutamayacaksın dediler oyuna girdim 1 saat oyundan sonra saldım

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
hocam inanın bana önerdiler aldım half life 2 oynamaya başladım öyle övüyolar oyun böyle oyun şöyle oyunun unutamayacaksın dediler oyuna girdim 1 saat oyundan sonra saldım
Haklısınız artık ben Half Life veya Half Life 2'yi oynamam, eskidiler artık.Hep silahı al ve vur öldür hemen sıkmaya başlıyor insanı.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Silent Hill oynamadıysan korku oyunu oynamadım deme.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
resident evil 4 le başlamaya karar verdim daha sonra birinide ... deneyeceğim ve resident evil 7 outlast 2 ve silent hill 2