12000 TL Sistem Toplama

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Laf kalabalıgı sorunlu olan parçayı veya eksiği belirtmek ise tamam ben laf kalabalığı yapıyorum.

Madem çok bilmislik yapıyorum senden araştırmanı istiyorum, sorunsuz dediğin SSD RC500'ün ta kendisi. Araştır bir bakalım Reddite bak yabancı forumlara bak yerel forumlara bak lütfen bak.

10700K için 300tl lik kule tipi soğutucu yeter mi lütfen araştır.

Ben sistemi atar çıkarım belki, ama ya alacak kişi hıı bu i5 bu i7, i7 olan daha iyidir der alır ama öyle değil işte.
Sen doğru sistemi yap at adam alırsa alır zaten napcan milletin attığı sistemi sen burnunu nie sokuyosunki sistminin doğru yanlarını açıklarsın adama adam alır zaten milletin işine burnunuzu sokmanun bi mntığı yok yap sistemini alsın adam

Reaksiyon puanı
425
Sen doğru sistemi yap at adam alırsa alır zaten napcan milletin attığı sistemi sen burnunu nie sokuyosunki sistminin doğru yanlarını açıklarsın adama adam alır zaten milletin işine burnunuzu sokmanun bi mntığı yok
Ya bak canım ciğerim ben sistemini eleştirdim bu alınmamalı dedim alacak arkadaş için dedim bunu.

Benim sistemim bu, eksik, sorunlu ya da olmaması gereken bir parça görürsen belirtmeni istiyorum.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Ya bak canım ciğerim ben sistemini eleştirdim bu alınmamalı dedim alacak arkadaş için dedim bunu.

Benim sistemim bu, eksik, sorunlu ya da olmaması gereken bir parça görürsen belirtmeni istiyorum.

Tammm işte olay bu alacaksa alır zaten adam bu sistemi niye kasıyosunuz ki bu kadar yapmıssın sana uyan sistemi adam almassa almaz zaten bnm attığım sistemi elestiri yapmanın bi gereği yok haklı olduğunuz yanları bu şekilde yaparak belirtebilirsiniz milletin işine çomak sokmaya çalısmayın haklı olduğunuz yanları sisteminizde blirtirsiniz kenarı cekilirsiniz şayet 1 seneden fazladıe burdayım daha bir kişinin attığı 1 sisteme karışmadım bn karısmamda haddim değil herkesin kendine göre haklı bir yanı vardır bn tartısmaya girmeyi sevmem siz tartısarak halletmeyi seviyosunuz blki ama karsınızdaki kişininde tavrını dülünmeden herkese yorum yazmanın bir lüzmu yok

Reaksiyon puanı
425
Tammm işte olay bu alacaksa alır zaten adam bu sistemi niye kasıyosunuz ki bu kadar yapmıssın sana uyan sistemi adam almassa almaz zaten bnm attığım sistemi elestiri yapmanın bi gereği yok haklı olduğunuz yanları bu şekilde yaparak belirtebilirsiniz milletin işine çomak sokmaya çalısmayın haklı olduğunuz yanları sisteminizde blirtirsiniz kenarı cekilirsiniz şayet 1 seneden fazladıe burdayım daha bir kişinin attığı 1 sisteme karışmadım bn karısmamda haddim değil herkesin kendine göre haklı bir yanı vardır bn tartısmaya girmeyi sevmem siz tartısarak halletmeyi seviyosunuz blki ama karsınızdaki kişininde tavrını dülünmeden herkese yorum yazmanın bir lüzmu yok
Daha da bir şey demiyorum artık..

Reaksiyon puanı
425
Dünden beri iyi kastınız zaten mesaj sayısı iyi forumlar ?
Bir sorum var farklı bir yerel forumdan profilimin linkini atsam ban ya da uyarı yer miyim? 15,365 mesajım var 1 yıl dolmadı daha :D.

Amacım mesaj kasmak değil yardım etmek. Oradaki olan mesajlar şu şekilde :D;
Bunu atma amacım da mesaj kasmaya uğraşmadığımı yardım etmeye çalıştığımı kanıtlamak :). Bunlar sadece bir kısmı.
da mesaj.PNG

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bir sorum var farklı bir yerel forumdan profilimin linkini atsam ban ya da uyarı yer miyim? 15,365 mesajım var 1 yıl dolmadı daha :D.

Bunu atma amacım da mesaj kasmaya uğraşmadığımı yardım etmeye çalıştığımı kanıtlamak :). Bunlar sadece bir kısmı.
Ekli dosyayı görüntüle 120640

Kasmayın hocam bu kadar sizin sitemi alsın tamam ? bizimki kötü

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Ne gereksiz yere uzamış konu.Bu konu tartışın diye açılmadı.
TheLastWarrior da doğru diyor bir tane öner geri çekil.Böyle uzatmaya ne gerek var?Adamın kafası karışır böyle.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Buraya sistem sormaya gelen arkadaşımızın overclock yapmayı bilmemesi çok normal. @TheLastWarrior da bunu düşünerek 10700f önermiş olabilir. Söylediklerinizde haklı olsanız da aranızdaki konuşmayı kişisel husumete dönüştürmeniz hoş değil @Furkan Aslan9882 .

Konu siyaset vb. konulardan olsa anlayabilirim tartışmanızı fakat dünyayı kurtarmıyoruz burada. Sadece sistem öneriyoruz. Sistemimizi önerip kendimizce artılarını eksilerini söyleyip arkadaşımıza yardımcı olmaya çalışalım, konuyu ikili tartışmaya getirmeyelim.

Hepinize iyi forumlar.

Reaksiyon puanı
425
Buraya sistem sormaya gelen arkadaşımızın overclock yapmayı bilmemesi çok normal. @TheLastWarrior da bunu düşünerek 10700f önermiş olabilir. Söylediklerinizde haklı olsanız da aranızdaki konuşmayı kişisel husumete dönüştürmeniz hoş değil @Furkan Aslan9882 .

Konu siyaset vb. konulardan olsa anlayabilirim tartışmanızı fakat dünyayı kurtarmıyoruz burada. Sadece sistem öneriyoruz. Sistemimizi önerip kendimizce artılarını eksilerini söyleyip arkadaşımıza yardımcı olmaya çalışalım, konuyu ikili tartışmaya getirmeyelim.

Hepinize iyi forumlar.
O.C. konusunda yardım ederdim her türlü, zaten çok zor bir şey değil eminim arkadaş rica ederdi. Zaten hallettik sıkıntı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne gereksiz yere uzamış konu.Bu konu tartışın diye açılmadı.
TheLastWarrior da doğru diyor bir tane öner geri çekil.Böyle uzatmaya ne gerek var?Adamın kafası karışır böyle.
İyi de sorunlu olanları belirtiyorum adama en iyisini aldırmak için hocam, ne yapayım sorunlu SSD'li sisteme göz mü yumayım? Hatta bakarsanız adam akıllı uyarmıştım ilk başta.

Zaten hallettik sıkıntı yok.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044

Hepinize iyi forumlar.
Hocam bnm tartısma yaratmak gibi bi niyetim yok zaten arkadasa diyorum hatam olabilir yaparsın kusursuz sistemi artıların söylersin alırsa alır diyorum adam anlamıyor yok işlemci boyle yok soğutucu yok yok ssd arızalı bn kimsenn attığı bi ssteme karısmadım haddim değil herkesin haklı olduğu yönleri vardır elbette sorun arkadasın direttirmesi bu iyi bu kötü diye dünden beri her sistm önerene birşey söylüyor bn onun sistemine bişey dememişken bu kadar direttirmesi uzattı herşeyi

Bekir (embers)

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Furkan Bey Merhaba,

Öncelikle samimi katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Belirttiğiniz sistemi göz önüne alarak değerlendirdim. Ayrıca buradan size bir 'Kişisel Mesaj' gönderdim en kısa sürede mesajımı görmenizi temenni eder. Konunun kalan kısmı hakkında fikir alış-verişi yapabilmeyi umarım.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Asus VG249Q1R 144hz 1 ms monitör indirime girecek. 1700 lira civarında bir fiyata rahatlıkla alınabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üst düzey sistemler için PSU arayanlara 750W Corsair Gold RM750 saat 22:00 da indirimde.

Son düzenleme: