Masaüstü 12000 TL Sistem Toplama

TheLastWarrior

Profesör
Screenshot_2020-10-21-20-26-31-001_com.opera.touch.jpg

Al direk ekran attım 14 bin 120 tl tutuyor parcaları böyle yaparsa

TheLastWarrior

Profesör
Benim sistem dolu dolu hocam size kalmış 14 bin tlye cıkabiliyorsanız sorup sorusturun yorumlasınlar kafanıza yatarsa alın

Ekli dosyayı görüntüle 120568
Al direk ekran attım 14 bin 120 tl tutuyor parcaları böyle yaparsa

SSD sorunlu RAM'ler overkill PSU MWE700 olmalıydı ramler ise HyperX Fury 2x8 16GB 3600MHz CL17 RGB modeli olmalıydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstüne soğutucu nerede acaba? 10700KF islemcisi kendi kendini soğutamıyor diye biliyorum.

SSD sorunlu RAM'ler overkill PSU MWE700 olmalıydı ramler ise HyperX Fury 2x8 16GB 3600MHz CL17 RGB modeli olmalıydı.

Üstüne soğutucu nerede acaba? 10700KF islemcisi kendi kendini soğutamıyor diye biliyorum.
Soğutucu yayın açanlar için daha iyi olur galiba yanlış hatırlamıyorsam.Bir de oynayacağı oyunlarla işlemci ısınmaz gereksiz yere.

Soğutucu yayın açanlar için daha iyi olur galiba yanlış hatırlamıyorsam.Bir de oynayacağı oyunlarla işlemci ısınmaz gereksiz yere.
İşlemcinin yanından soğutucu çıkmıyor alooo?

Üstteki sistemi şöyle yaparak al;
10600K
Ramleri 3600MhZ CL17 Kingston HyperX fury RGB 2x8 16GB
Yanına da PF240.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Bakın;
10700F'nin stok halini 10600K'ya O.C. yaparak rahat rahat geçersiniz 10900K'nın ense köküne yapışırsınız. Ama 10700F'ye O.C. yapamazsınız öyle kalırsınız. Bu sistem çok çok daha mantıklı inanın buna.

TheLastWarrior

Profesör
Senin önerdiğin sistemde SSD sorunluydu RAMler gereksizdi ve sistemde soğutucu yoktu. K serisi işlemcilerin yanından soğutucu çıkmıyor. 10700F alsa tek bloklu o dandik soğutma o işlemciyi soğutamaz.
Ssdnin nesi sorunlu toshibanın markası knoxia 32gb rami yayın felan yaparsa diye koydum ofis programları edit programları ile uğrasırsa diye koydum çok biliyosunuz ama bos yapmanın bi anlamı yok yapın bir sistem kusursuz alsın o zaman soğutucu işine glrsekte sistemden bişeyi kırpıp 300 tl ile soğutucu alınır

Ssdnin nesi sorunlu toshibanın markası knoxia 32gb rami yayın felan yaparsa diye koydum ofis programları edit programları ile uğrasırsa diye koydum çok biliyosunuz ama bos yapmanın bi anlamı yok
SSD Toshiba'nın markası evet ve RC500 gibi sorunlu SSD'nin sadece etiketi değişmiş hali. Dediğin işleri yapacak bir insan Intel değil AMD sistem bakar dostum, hatta yanına soğutma alması gerekir. Kimin boş konuştuğu belli oluyor.

TheLastWarrior

Profesör
SSD Toshiba'nın markası evet ve RC500 gibi sorunlu SSD'nin sadece etiketi değişmiş hali. Dediğin işleri yapacak bir insan Intel değil AMD sistem bakar dostum, hatta yanına sıvı soğutma alması gerekir. Kimin boş konuştuğu belli oluyor.
Bn amd veya intel ne uyuyosa en iyisi onu sistemi öneriyorum niyetiniz burda belli ettiniz intelle sorunuz olduğunu söyleseydiniz bari soğutma işine 300 tl ile kule tpi soğutucu alabilir sistemden birşeyi kırıp

Bn amd veya intel ne uyuyosa en iyisi onu sistemi öneriyorum niyetiniz burda belli ettiniz intelle sorunuz olduğunu söyleseydiniz bari
Bende Intel sistem öneriyorum farkındaysanız. Attığınız sistemde işlemcinin yanında soğutucu yok ya? 10700KF'nin yanında soğutucu çıkmıyor ve siz soğutucu eklemiyorsunuz bile sisteme, buradan ne kadar bilgi sahibi bir kişi olduğunuz BARİZ şekilde ortaya çıkıyor.

TheLastWarrior

Profesör
Bende Intel sistem öneriyorum farkındaysanız. Attığınız sistemde işlemcinin yanında soğutucu yok ya? 10700KF'nin yanında soğutucu çıkmıyor ve siz soğutucu eklemiyorsunuz bile sisteme, buradan ne kadar bilgi sahibi bir kişi olduğunuz BARİZ şekilde ortaya çıkıyor.
Hahhaahah belli oluyor işlemciyi düşürüp soğutucu aldırmaya calısmanızdan sistemden birşeyi kırıp 300tl kule tipi soğutucu alınır sistm kurarken son dert edeceğiniz donanım soğutucu olsun temel donanımı kır soğutucu al çok güzel