Masaüstü 12000 TL Sistem Toplama

Herkese merhaba,
12.000 TL bütçe (tavsiyeleriniz veya tecrübelerinizle donanımdan kaynaklı pozitif yönde aşırı farklar oluşma durumunda en fazla 14.000 TL) ile genellikle oyun oynamak amaçlı ve hiç değilse ekipmanları 4 yıl yenilemeden kullanabilecek şekilde bir sistem için önerilerinizi merak ediyorum. Konu dahilinde bilgilendirme olarak; oyunlarda Ultra veya çok yüksek gibi ayarlarda oynamayı düşünmeden, genelde Apex Legends, League of Legends, Total War: Three Kingdoms vb. çeşitli oyunları yüksek ekran ayarlarında ve iyi FPS değerleri elde ederek kullanabilmek belki de önereceğiniz sistemler için parametre olarak kullanılabilir. Öncelikle 'Böyle bir bütçeyle böyle bir sistem toplamak gerçekçi bir hedef midir?' Sorusunun cevabını sizlerden alabilirsem gerçekten sevinirim.

Şimdiden herkese vakit ayırdığı ve bu konuda ki önerilere ihtiyaç duyan SDN kullanıcıları adına teşekkürlerimi iletiyorum.

Not 1: Sistem önerilerinizde 2 ayrı şekilde monitör dahil ve monitör hariç olarak belirlenen bütçe için tavsiyelerde bulunmanız detaylı bilgiye ulaşmada büyük katkı sağlayacaktır.
Not 2: Konu dahilinde incelenmesi/göz atılmasını tavsiye ettiğiniz kaynaklar da varsa eklemeyi unutmayınız.

Bir sistem topladım ama beğenir misiniz bilmem.
Ama sanırım siz yüksek ayarlarda oynamak istemiyorsunuz ve oynayacağınız o türde oyunlar için fazla benim topladığım sistem.

Son düzenleme:
Bir sistem topladım ama beğenir misiniz bilmem.
Ama sanırım siz yüksek ayarlarda oynamak istemiyorsunuz ve oynayacağınız o türde oyunlar için fazla benim topladığım sistem.
Merhaba,

Öncelikle tavsiye sisteminiz için teşekkür ederim. Haklısınız bu sistem bir tık ileri gibi durmasına karşın belirttiğim oyunlarda nasıl bir performans vereceği hakkında ön bir bilgi edinebilmemin bir yolu olup olmadığını sormak isterim. Ayrıca gördüğüm kadarıyla monitör dahil bir sistem önerisinde bulunmuşsunuz NOT 1'de belirtildiği üzere monitör hariç bir sistemde önermenizi ilk olarak rica edeceğim.

Eğer sizin için sorun yoksa ürünlerin ayrı ayrı alınmasını önereceğiniz (fiyatların toplamının bütçeyi aşmaması için) site/link leri eklerseniz donanımları incelenmesinde büyük katkı sağlayacaktır.

Teşekkürler...

Monitör olmadan tabi ki fiyatlar azalıyor.
RTX2070Super
RTX2060Super
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış anlama ama o sistem pek iyi olmamış.

Son düzenleme:
Monitör olmadan tabi ki fiyatlar azalıyor.
RTX2070Super
DS67YPQ4 kodlu Özel Toplama Bilgisayar
RTX2060Super
Vengeance LPX RAM kullanmayın, kullandırtmayın. O.C. performansında çok çok kötüler ve X.M.P ayarlarında sorun çıkartıyorlar. Kendime ve çevremde var herkeste durum aynı.

Tseus

Doçent
Hocam ordaki msi mag atx kasa ve aercool 700w görmediniz galiba
Bende öyle bir şey yok.
Ekran Alıntısı.PNG

TheLastWarrior

Profesör
Paylaştan aldım zaten linki
Ama öyle yapsaydın aşağıdaki gibi olurdu.

Paylaştan aldım zaten linki

Alın bi daha kopyaladım paylasıyorum

Tamam şimdi doğru linki koymuşsunuz.