Millet Kızlarla Nasıl Takılıyor Ya?

Bu konuyu okuyanlar

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
? Çok iyi ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reyiz sende kız arkadaşım olsun ama çabalamayayım diyorsun anladığım kadarıyla üzülme de kızlarla konuşurken önemli şunlar
Özgüven
Ağız (lafların cümlelerin)
Cüzdanın :D
Kendine Bakımın tip bir yerden sonra işe yaramıyor tabi mağara adamı gibi bir tipin varsa o ayrıda tipte sıkıntı değil demişsin zaten

Tip tip tip öleceksiniz ya

Para yoksa neye çabalayacağım? Neyse bize göre değilmiş bu meseleler onu anladım.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Para kimseye gökten zembille inmiyor kanka

Bence iniyor valla. Mesela "para yoksa olmaz" diyorlar, sonra benimle yaşıt, hatta benden küçük kişilerin sevgilisinin olduğunu farkediyorum. Demek ki onlarda para varmış ki olmuş, istedikleri gibi takılıyorlar.

Tabi burada para derken milyonerlikten bahsetmiyoruz. Eğlenceye yatıracak parası var milletin. Bizde eğlenmek nedir fazla görmedik bugüne kadar, bundan sonra da göremem büyük ihtimal.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
Bence iniyor valla. Mesela "para yoksa olmaz" diyorlar, sonra benimle yaşıt, hatta benden küçük kişilerin sevgilisinin olduğunu farkediyorum. Demek ki onlarda para varmış ki olmuş, istedikleri gibi takılıyorlar.

Tabi burada para derken milyonerlikten bahsetmiyoruz. Eğlenceye yatıracak parası var milletin. Bizde eğlenmek nedir fazla görmedik bugüne kadar, bundan sonra da olmaz büyük ihtimal.
Kankam sen kaç yaşındasın ve ailenin maddi durumu nasıl (ailenin maddi durumunu söylemek istemezsen söylemeyebilirsin)

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Kankam sen kaç yaşındasın ve ailenin maddi durumu nasıl (ailenin maddi durumunu söylemek istemezsen söylemeyebilirsin)
Yaş 21, babam memur. 4000₺ falandı maaşı. Fatura, borç ödemesiydi derken bir şey kalmıyor. Tek masrafım aylık internet, o da dışarı çıkmaktan karlıdır yine.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
Yaş 21, babam memur. 4000₺ falandı maaşı. Fatura, borç ödemesiydi derken bir şey kalmıyor. Tek masrafım aylık internet, o da dışarı çıkmaktan karlıdır yine.
Kankam yaş olmuş 21 Bence artık bir iş bul gerçi açıktan okuyorum demiştin galiba onu bitirceksen bitir bir üniye girebilceksen okumaya devam et Ama yok ben yapamam dersen çalış diyprsunki kendime bakmayayıö para kazanmayayım kızlarla konuşmaya çalışmayayım hiç bişey yapmadan kız gelsin kusura bakmada olmaz öyle bişi

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Kankam yaş olmuş 21 Bence artık bir iş bul gerçi açıktan okuyorum demiştin galiba onu bitirceksen bitir bir üniye girebilceksen okumaya devam et Ama yok ben yapamam dersen çalış diyprsunki kendime bakmayayıö para kazanmayayım kızlarla konuşmaya çalışmayayım hiç bişey yapmadan kız gelsin kusura bakmada olmaz öyle bişi
Ya ben nerde dedim hiçbir şey yapmadan olsun diye. Çalış para kazan (Bahsettiğin şu mağazalardaki işlerde çalışmaksa eğer) diye ezbere bir tavsiye var ama detayına girince pek işe yarar bir tavsiye olmadığı ortada.

Ortam iş kaynamıyor zaten. Ben düzgün yerlere başvurdum "iş yok" dediler. Gidip bel altı muhabbet çevirilen yerlerde çalışmam çünkü öyle tipleri görünce insanda heves kalmıyor. Aynı şeyleri 18 yaşındayken yaşadım, daha da aynı yerlere başvurmanın mantığı yok.

Hadi iyi kötü bir iş buldun diyelim. 6 gün 10 saat civarı mesain olacak. Boş zamanında ilerde yapacağın işe odaklansan, sosyalleşmeye, spora vakit kalmayacak. Sosyalleşmeye çalışsan diğer şeyleri yapamayacaksın.

"İş bul çalış, gelen parayla istediğini yap" demesi kolay ama bunun orta ayarı olmuyor. Ya hayatın iş olacak, vaktin aşırı kısıtlı olacak yada boş boş hiçbir şey yapamayacaksın. Ortası yok!

Bunun ortasını bulabilen dünyaya ballı gelmiş zaten.

Adamı uçurmuşlar ya la.

Son düzenleme:

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Ya ben nerde dedim hiçbir şey yapmadan olsun diye. Çalış para kazan (Bahsettiğin şu mağazalardaki işlerde çalışmaksa eğer) diye ezbere bir tavsiye var ama detayına girince pek işe yarar bir tavsiye olmadığı ortada.

Ortam iş kaynamıyor zaten. Ben düzgün yerlere başvurdum "iş yok" dediler. Gidip bel altı muhabbet çevirilen yerlerde çalışmam çünkü öyle tipleri görünce insanda heves kalmıyor. Aynı şeyleri 18 yaşındayken yaşadım, daha da aynı yerlere başvurmanın mantığı yok.

Hadi iyi kötü bir iş buldun diyelim. 6 gün 10 saat civarı mesain olacak. Boş zamanında ilerde yapacağın işe odaklansan, sosyalleşmeye, spora vakit kalmayacak. Sosyalleşmeye çalışsan diğer şeyleri yapamayacaksın.

"İş bul çalış, gelen parayla istediğini yap" demesi kolay ama bunun orta ayarı olmuyor. Ya hayatın iş olacak, vaktin aşırı kısıtlı olacak yada boş boş hiçbir şey yapamayacaksın. Ortası yok!

Bunun ortasını bulabilen dünyaya ballı gelmiş zaten.

Adamı uçurmuşlar ya la.
Kadın diye biliyordum ben onu

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Ailene söyle ben evlenmek istiyorum. Direk böle de hani.
Sana sevgili bulurlar 3-4 yıl deyip gülersin temizinden sonra kafa uyumlu oldu mu evlenirsin.

Kadın diye biliyordum ben onu
Kim kadın?

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Kendine sorayım gelince samimi cevaplar. ?

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Neden aklıma getirdiniz bu konuyu ya?

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Olmasın kız falan. Erkek kurusu olarak öleceğim. Biz de tersten yaşarız.