Telefon taksiti hakkında

Bu konuyu okuyanlar

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Merhaba dostlarım. Samsung galaxy s10 plus şuanda 5400 e kadar düştü ve bende almaya karar verdim ama direk nakit alamıyorum mecbur taksitle alacağım. 3500 tl üstü telefonlarda 3 taksit oluyor ve 3 taksit çok az benim için. Bu cihazı başka türlü nasıl alabilirim.

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Alışveriş kredisi adında 12 taksit yapıyor hb bir göz at istersen.
Screenshot_20200919-223907_Hepsiburada.jpg

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Zannetmiyorum o kadar olacağını ya bankaya bir sorun ona göre yapın başka yapacak birşey yok gibi görünüyor.
Peki s10 plus nasıl sizce 4000-5400 arasınsa başka tavsiye edeceğiniz cihaz var mı?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Adamın Cebine Kalsın Nolacak?
Ya heryer de cebine para kalsın diyorsun arkadaşım. Seni ne ilgilendirir parası adamın bütçesi bu, bu kadarlık telefon almak istiyor demek ki parası var ki istiyor cebine para kalmasını istese 3 binlik telefon önerisi ister.

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Ya heryer de cebine para kalsın diyorsun arkadaşım. Seni ne ilgilendirir parası adamın bütçesi bu, bu kadarlık telefon almak istiyor demek ki parası var ki istiyor cebine para kalmasını istese 3 binlik telefon önerisi ister.
Zaten xiaomi almam hocam arayüzü hiç hoşuma gitmiyor.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Zaten xiaomi almam hocam arayüzü hiç hoşuma gitmiyor.
SAMSUNG ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Sadece Yorum Yapıyorum İsteyen İstediği Telefonu Alabilir Sözüm Yok O Konuda

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
SAMSUNG ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Sadece Yorum Yapıyorum İsteyen İstediği Telefonu Alabilir Sözüm Yok O Konuda
Tamamda adamın bütçesi varken saçma saçma öneriler yapmaya ne gerek var fikirlerinizi kendinize saklayın o zaman.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ya ben paylaşmak yasak mı diyorum saçma saçma konuşma, adamın 5500 bütçesi var sen redmi note 9 pro diyorsun.
Adam Kenara Atar Nolcak? Sen Kıvılcımı Veriyorsun Bende Yangının Çıkmasını Engellemeye Çalışacağım

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Adam Kenara Atar Nolcak? Sen Kıvılcımı Veriyorsun Bende Yangının Çıkmasını Engellemeye Çalışacağım
Tamam o zaman sen şöyle yap, 3 binlik bir telefon alacağın zaman 2 bin lirayı at kenara bin liraya kendine bir telefon al. Saçma saçma öneriler ya.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Tamam o zaman sen şöyle yap, 3 binlik bir telefon alacağın zaman 2 bin lirayı at kenara bin liraya kendine bir telefon al. Saçma saçma öneriler ya.
Sana Göre Saçma Bana Göre Doğru Seninle Benim Mantık İşleyişim Farklı

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ya sen şakamısın? Adam telefon almak için bu kadar para ayırmış sen şimdi 3 binlik telefon almak istesen 2 bin lirayı atayım kenara bin liraya alıyım der misin? Alırmısın şimdi bin liraya telefon? Azcık mantıklı düşün ya.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Ya sen şakamısın? Adam telefon almak için bu kadar para ayırmış sen şimdi 3 binlik telefon almak istesen 2 bin lirayı atayım kenara bin liraya alıyım der misin? Alırmısın şimdi bin liraya telefon? Azcık mantıklı düşün ya.
Sana Göre Senin Fikrin Doğru Bana Göre Benim Fikrim Uzatmayalım Daha Fazla Konuyu

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Tamam bende sana diyorum ki, sen telefon alacağın zaman öyle mi yapıyorsun diyorum.