Telefon taksiti hakkında

Yasiin

Profesör
Sana Göre Saçma Bana Göre Doğru Seninle Benim Mantık İşleyişim Farklı
Ya sen şakamısın? Adam telefon almak için bu kadar para ayırmış sen şimdi 3 binlik telefon almak istesen 2 bin lirayı atayım kenara bin liraya alıyım der misin? Alırmısın şimdi bin liraya telefon? Azcık mantıklı düşün ya.

Sibraius

Profesör
Yasaklı
Ya sen şakamısın? Adam telefon almak için bu kadar para ayırmış sen şimdi 3 binlik telefon almak istesen 2 bin lirayı atayım kenara bin liraya alıyım der misin? Alırmısın şimdi bin liraya telefon? Azcık mantıklı düşün ya.
Sana Göre Saçma Bana Göre Doğru Seninle Benim Mantık İşleyişim Farklı
Sana Göre Senin Fikrin Doğru Bana Göre Benim Fikrim Uzatmayalım Daha Fazla Konuyu

Sibraius

Profesör
Yasaklı
Bak ne güzel kendin de söylüyorsun başkası yapmaz o yüzden böyle öneriler yapma, adamın telefona ayırdığı bütçe 5500 bu kadar ayırmış kalanı atmıştır kenara bu kadar basit.
Yaptırmaya Çalışıyorum O Halde Neyse Uzatmayalım Tartışma Bölümü Oldu Artık Çünkü

Fakehero

Profesör
Bankadan taksitli nakit avans çekerek alabilirsiniz. Zaten taksitli nakit avans çekerken ne kadar faiz ödeyeceğiniz de yazıyor. Örneğin yapıkredide 5500 tl 12 ay taksitli nakit avans aylık faiz oranı %1,25 üzerinden 505,58 TL taksit ile toplamda 6066,93 TL tutuyor. Yani nakit avans ile ortalama 500 tl civari fazladan bir para ödeyerek 12 ay taksit yapabilirsiniz dolaylı olarak.

Ekto02

Asistan
@Ümit Çöçü Bizde Peşin Aldık Eğer Kartınız Garanti İse Endişe Etmeyin 5500 Ödedik 5997 TL Gibi Bir Alışveriş Sonrası Taksit İmkanı Sundu Banka Yani Alıcaksanız Fark Ortalama 500-750 TL Çok Oynamıyor Rahatlıkla Alabilirsiniz S10+ Gece Siyahı Renginide Öneriririm