Logitech g213

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
4
şuanki klavyemden çok sıkıntı duyuyorum yeni bir klavye almayı düşünüyorum bu logitech g213 benim tam istediğim özellikler fakat bazı şikayetler gördüm tuş tutukluk yapması basmaması vs. 400 tl civarı bir bütçem var g213 gibi kaliteli bir meran klavye olabilir yada red switch olur 400 lira civarında kaliteli bir klavye lazım ve sizce logitech g213 alınırmı almam mantıklı sorunları varmı sorunlarla alakalı yardım edin

UmutPasha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Merhabalar.

Logitech G213 klavyeyi ortalama 2 ay önce 300₺ gibi bir fiyata aldım ve gayet memnunum.
Şimdiye kadar ne ledlerinde ne de tuşlarında herhangi bir sorunla karşılaştım.
Klavyenin özellikle tuş dokunma ve basma hissiyatı çok güzel, aynı zamanda çok fazla ses çıkartmıyor.
Eğer almayı düşünürseniz almanızı öneririm.
İyi forumlar.

Reaksiyon puanı
4
Merhabalar.

Logitech G213 klavyeyi ortalama 2 ay önce 300₺ gibi bir fiyata aldım ve gayet memnunum.
Şimdiye kadar ne ledlerinde ne de tuşlarında herhangi bir sorunla karşılaştım.
Klavyenin özellikle tuş dokunma ve basma hissiyatı çok güzel, aynı zamanda çok fazla ses çıkartmıyor.
Eğer almayı düşünürseniz almanızı öneririm.
İyi forumlar.
Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim bir sorum olucak benim csgo lemim tuşları hızlı tepki veriyormu yada gecikme varma bu benim için çok önemli

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Mekanik klavyemin bozulması sonucunda normel kullanımlık bir şey bakarken vatan üzerinde denemiştim bu klavyeye tuş takılma olaylarında fazla hassasım takılma yapıyor mu diye inadına tam yanından basmama rağmen işlevinde bir sorun olmuyordu alınabilir bir klavye ama 400tl'yi hak ettiği söylenemez 2 elden veya değişim ürünleri 200tlden satılabiliyor öyle bir şey bakabilirsiniz illa sıfır derseniz mekanik klavyelere yönelmeniz iyi olacaktır.

Reaksiyon puanı
4
Mekanik klavyemin bozulması sonucunda normel kullanımlık bir şey bakarken vatan üzerinde denemiştim bu klavyeye tuş takılma olaylarında fazla hassasım takılma yapıyor mu diye inadına tam yanından basmama rağmen işlevinde bir sorun olmuyordu alınabilir bir klavye ama 400tl'yi hak ettiği söylenemez 2 elden veya değişim ürünleri 200tlden satılabiliyor öyle bir şey bakabilirsiniz illa sıfır derseniz mekanik klavyelere yönelmeniz iyi olacaktır.
ben 2 tane mekanik klavye kullandım şuanda kullandığım klavye 4 yıl önce aldığım 300 tl civarında blue switchli bir klavye ile yazıyorum şuanki kurda fiyat 600 lira gibi bir fiyata tekabül ediyor bu klavye şu anda ama şuan biraz sıkıntılar çıkarmaya başladı ve 2 ay önce red switch gamepower warlock red switch mekanik klavye aldım ve 3-4 yıl önce olsa asla allmazdım 3-4 yıl önce 100 liraya tekabül ediyordu şuaki kurdan dolayı onu aldım fakat bu devirdi 400 tl altı tüm klavyler pahalı gibi kalsada kur kötü olduğu için yabancılara çok ucuz bize pahalı ve kötü geliyor ben şuan 400 tl gibi bir para biriktirdim red switch kaliteli 400 tl civarı bulamadım çokta önemli değil mekanik olması gecikme süresi düşük ve sessiz olması yeterli ve logitecg g213 benim istediğim özellikleri yeterince karşılıyor almayı düşünüyorum

Bossporus27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şuanki klavyemden çok sıkıntı duyuyorum yeni bir klavye almayı düşünüyorum bu logitech g213 benim tam istediğim özellikler fakat bazı şikayetler gördüm tuş tutukluk yapması basmaması vs. 400 tl civarı bir bütçem var g213 gibi kaliteli bir meran klavye olabilir yada red switch olur 400 lira civarında kaliteli bir klavye lazım ve sizce logitech g213 alınırmı almam mantıklı sorunları varmı sorunlarla alakalı yardım edin
Arkadaşlar o tuş tutukluluğu şanssızliğımdan mıdır bilmem bende oldu.tab tuşuydu.servise gönderdim yenisini gönderdiler onda da aynı sorun enter i nokta ve altgr tuşlarinda oldu.iadeye yolladım kabul ederlerse yeni klavye alacağım.bende olur mu deyip işinizi şansa bırakmayın.almanizi önermem