Ünlü Profesyonel Oyuncu Ninja Bir Gözünü Tamamen Kaybedebileceğini Açıkladı

Bu konuyu okuyanlar

KarinGoo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Adsız.jpg
Ad1sız.jpg

İnstagram hesabından açıklama yaptı. Açıklamasını ;

"A lot of people don’t know that I’m almost completely blind in my right eye. A few years ago while streaming Destiny, I started getting a lot of eye pain...went into an eye doctor and discovered that my retina detached. Since that surgery and insane recovery, I’ve had multiple cataract surgeries and thank God everyday that I still have one good eye and a career. They told me I could have went completely blind in that eye when my retina detached. Take care of your bodies everyone ? "

bu cümleler ile ifade etti.

Kaynak :

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
hani forumun dili Türkçe idi? geçmiş olsun kardeşe.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Birçok insan sağ gözümde neredeyse tamamen kör olduğumu bilmiyor. Birkaç yıl önce Destiny akışı sırasında çok fazla göz ağrısı çekmeye başladım...bir göz doktoruna gittim ve retinamın koptuğunu keşfettim. Bu ameliyat ve çılgın iyileşmeden bu yana, birden fazla katarakt ameliyatı geçirdim ve her gün Tanrıya şükür ki hala iyi bir gözüm ve bir kariyerim var. Retinam koptuğunda o gözümde tamamen kör olabileceğimi söylediler. Bedenleriniz iyi bak .

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
“Birçok insan neredeyse sağ gözümün tamamen göremeyeceğinden haberdar değil, bir kaç yıl önce Destiny yayınındayken gözüm çok ağrımaya başladı doktora gittiğimde retina dekolmanı olduğumu öğrendim. Ameliyatlardan ve zorlu iyileşme sürecinden bu yana bir çok kez katarakt ameliyatı oldum, hala bir gözüm ve bir kariyerim olduğu için Tanrı’ya her gün şükür ediyorum. Dediklerine göre retinam ayrıldığında tamamen kör olacakmışım. Herkes kendi vücuduna iyi baksın ? “

Yarım yamalak ingilizcem ile bu kadar oldu ?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ekli dosyayı görüntüle 109325Ekli dosyayı görüntüle 109326

İnstagram hesabından açıklama yaptı. Açıklamasını ;

"A lot of people don’t know that I’m almost completely blind in my right eye. A few years ago while streaming Destiny, I started getting a lot of eye pain...went into an eye doctor and discovered that my retina detached. Since that surgery and insane recovery, I’ve had multiple cataract surgeries and thank God everyday that I still have one good eye and a career. They told me I could have went completely blind in that eye when my retina detached. Take care of your bodies everyone ? "

bu cümleler ile ifade etti.

Kaynak :
Yukarıdaki ingilizce cümlenin Türkçe çevirisi (İngilizce-Türkçe çeviri sözlüğünden) aşağıdaki gibidir.

" Birçok insan sağ gözümde neredeyse tamamen kör olduğumu bilmiyor. Birkaç yıl önce Destiny akışında çok fazla göz ağrısı çekmeye başladım ... bir göz doktoruna gittim ve retinamın ayrıldığını keşfettim. Bu ameliyattan ve çılgın iyileşmeden bu yana, birden fazla katarakt ameliyatı oldum ve her gün Tanrı'ya şükürlerim var ki hala iyi bir gözüm ve kariyerim var. Retinam ayrıldığında o göze tamamen kör olabileceğimi söylediler. Herkes vücuduna iyi bak"