Ablam intihar etmek istiyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
Ablam intihar etmek istiyor vasiyetini yazmış ve bugün intihar etmezse yarın edicekmiş altı üstü ablam 20 yaş dişini çektirdi kardeşiyle konuştu ablam benle ilgilen derken ve annem dışarı çıktı ve orda kustu ve benle kusarken bile ilgilenmiyorsunuz dedi ama kapı kitliydi durum aşırı ciddi yardım edebilecek birisi varmı ne yapmalıyız intihar edemedi bugün ama ne zaman edebilirsem o zaman ediceğim bugün değilse yarın diyor lütfen yardım edin iş işten geçince yazarsanız birşey yaramaz

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Ablam intihar etmek istiyor vasiyetini yazmış ve bugün intihar etmezse yarın edicekmiş altı üstü ablam 20 yaş dişini çektirdi kardeşiyle konuştu ablam benle ilgilen derken ve annem dışarı çıktı ve orda kustu ve benle kusarken bile ilgilenmiyorsunuz dedi ama kapı kitliydi durum aşırı ciddi yardım edebilecek birisi varmı ne yapmalıyız intihar edemedi bugün ama ne zaman edebilirsem o zaman ediceğim bugün değilse yarın diyor lütfen yardım edin iş işten geçince yazarsanız birşey yaramaz
Acil iyi bir psikoloğa götürün. Bizim bir şey dememizin bir önemi yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Some ergenlik proplems...
Saçma sapan konuşma, adam çok ciddi bir şey yazmış verdiğin cevap mı senin şimdi?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Acil iyi bir psikoloğa götürün. Bizim bir şey dememizin bir önemi yok.

Saçma sapan konuşma, adam çok ciddi bir şey yazmış verdiğin cevap mı senin şimdi?
20 yaşında ultra trip havasında sevgilisinden göremediği ilgiyi başkasına taşıyan kız sonuç sinirle söylenmiş bir laf. Akşam yatacak yarın kalkacak ve hiç bir şey yok gibi davranacak onun için bir şey yapmaya gerek yok azıcık ilgi gösterin yeterli Nutella falan verin mesela.

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
20 yaşında ultra trip havasında sevgilisinden göremediği ilgiyi başkasına taşıyan kız sonuç sinirle söylenmiş bir laf. Akşam yatacak yarın kalkacak ve hiç bir şey yok gibi davranacak onun için bir şey yapmaya gerek yok azıcık ilgi gösterin yeterli Nutella falan verin mesela.

Yazik kafana.

Psikolojik konuda destek almasi gerekiyor. Bir insan ne yaptigini bilmiyorsa bu aksam yatip sabaha kalkar diye bir sey yoktur.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Ablanı foruma getir konuşarak hallederiz

Reaksiyon puanı
1
ablam 25 yasinda akraba eziyeti goruyoruz ablama iftira attilar o gun den beridiri birikiyo birikiyo annemde sanki intihar etmicekmis sanki iyicene ustune gelneye devam ediyor ben kotu bi anneyim falan diyor ablami iyicene sakinlestirmek yerine sinir ediyor ben anne olsam ayagina kapanirdim kizim intihar etmesin diye

Bubarada ablam bugun intihar edicekti son anda durdurduk

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,858
İftira attılar derken? Şu aklıma gelen aşk meşk şeyleri gibi mi?

Sevdiyse sevildiyse kendisi bilir zaten bir canlının ihtiyacı olan şey sevip sevilmek.

Kafaya takmasın ona söyle ki Azerbaycandan sana selamlar var. Onun gibi bende dişimi sıkıp yaşıyorum İntihar düşünceleri çıkmıyor aklımdan ama gün geçtikce zalimleşiyorum sanırım. Sert tavırlarım oluşuyor

Reaksiyon puanı
1
İftira attılar derken? Şu aklıma gelen aşk meşk şeyleri gibi mi?

Sevdiyse sevildiyse kendisi bilir zaten bir canlının ihtiyacı olan şey sevip sevilmek.

Kafaya takmasın ona söyle ki Azerbaycandan sana selamlar var. Onun gibi bende dişimi sıkıp yaşıyorum İntihar düşünceleri çıkmıyor aklımdan ama gün geçtikce zalimleşiyorum sanırım. Sert tavırlarım oluşuyor
Akrabalarimiz iftira attilar ona 1 yil once falan heo attilar kafalarina esince sevgili meselesi degil annem babam beni sevmiyor diyor hatta birisi var herkese inandirdi iftirayi ama gercek degildi sadece ailemiz inanmadi dogru degil lutfen yardim edin basim patlicak gibi oluyor durumu ciddiye alin cunku durum ciddi intihar etmeyi denedi cunju

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Ablana onu sevdiğini söyle sen gidersen ne yaparız de eve acil uzman psikolog çağırabilirseniz çağırın ama ben profesör değilim telefonla bir konuşun doktorla.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,858
Valla bence hakiki ölmek isteyen birisini pek durdurmanız mümkün değil. Bir yolunu bulup intihar edecek.

Çok ağır iftira olmalı yada Anne Baba filan sevmiyorsa İftira atan akrabalara desin ki İyi yapmışım ne yaptımsa. Çokta tınlıyorum sizi sanki

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Ölünce ne olacak hesap verecek niye intihar ettin diye aklın varsa zaten etmezsin ama şimdi durumu bilmeyince kafada ne dönüyor allah bilir.

Reaksiyon puanı
1
Ölünce ne olacak hesap verecek niye intihar ettin diye aklın varsa zaten etmezsin ama şimdi durumu bilmeyince kafada ne dönüyor allah bilir.
Benim bir dusuncem var annem psikolojik ilac iciyor hergun yoksa com sinirleniyor biliyorsunuzdur belki ama suan bilimde bulanamayan binlerce kalıtsal(anneden veya babadan gecen)bir hastalik ablama gecmis olabilirmi yeni hir hastalik turu cok korkuyorum

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Ablanızı psikiyatriye götürün, güçlü bir antidepresan işe yarar.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Kendin bir şey yapamıyorsan polisi ara eğer baktın gerçekten ciddi.Ambulans gelip hastaneye yatırabilirler sakinleşmesi için psikiyatrik destek görmeli.Sizinde davranışlarınız tutarlı olmalı o iftira atanlarla bir daha görüşmeyin gerekirse şehir değiştirin babanız yanınızda mı bilmiyorum ama ablanıza sahip çıkın.

Reaksiyon puanı
66

valla bende intiahrı düşündüm. özellikle dikkat etmen gereken aniden rahatlamış olması.bu durum sanılanın aksine intihar için kendince uygun bir yol bulduğunu gösterir. gerekirse 7/24 izlemeniz gerekir. umarım ablanda saçma ergenlik kaygıları yoktur. psikiyatr ve vereceği ilaçalr etkili oalcaktır ancak bu sefer yapışık i,kiz gibi olmalısın. zira ilaçlar ortalama 1 ayda etki eder ve bu süre ,içerisidne intiharı İSTETTİREBİLİR. yani merdiven çıarken atlayayım çok eğlenceli gibi isteği olabilir. bunu bizzat yaşadım. çeşitli eğlencelerle, film müzik gezinti, kafasını dağıtıp rahatlamasını sağlayın. kalıtsal cart curt iyice dallandırıp budaklandırma. o zaman siz atın gitsin. karşı koyup direnmedikçe bişey kazanlmaz. gerekirse ömür boyu sakinleştirici kullanır. bir diğer önerim bulunduğu ortamı değiştirmeniz.

TheG4MER

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Psikologdan once ona bunların hepsinin biteceğini söyle. Gelecekte mutlu olacağını vs. Söyle. Çok kötü bir durum. İntihar edebileceği nesneleri ondna uzak tut. (bıçak-ip vs.) en sevdiği abur cuburu fln al

Reaksiyon puanı
1
Psikologdan once ona bunların hepsinin biteceğini söyle. Gelecekte mutlu olacağını vs. Söyle. Çok kötü bir durum. İntihar edebileceği nesneleri ondna uzak tut. (bıçak-ip vs.) en sevdiği abur cuburu fln al
20 yasbdisini cektirdi 25 yasinda abur cubur yiyemiyor hatta o uzulmesin diye o ne yerse onu yiyorum su icebilse subiciuorum ama hala olmuyor mutlu edemiyorum

TheG4MER

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Onla dizi/film izlemeye çalış. Onu güldür vs. ya da çok istediği bir şeyi (kıyafet vb.) Yanında siparis ver

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Arkadaşın dediği gibi iyilikler yapmaya çalış ama biz bir doktor değiliz.

Herseyyyyy duzeldiii baristik ama annem tokat atti bana xd ama baristik sarildik oley be ruya givi annem le ablam baristi asil onemli oydu
Tokat niye yedin oğlum ne biçim iş bu hadi hayırlısıyla.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Niçin buraya yazdınız ki,hemen aileniz ve bir doktor ile iletişime geçin. Geçmiş olsun ciddi bir sorun..

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
piskoloğa götür
bide nasıl yazın aşk'lı diziziler oluyorsa nedense hep SDN'de ayda 1 biri intahar edecek oluyor

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
müge anlıyı ara sen bu konulara o bakıyor

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Polisin yada doktorların gözetiminde olsun.Denemiş sonuçta.Çok ciddi bir durum.Hemen yetkili mercilere haber ver.