'Biz Bize Yeteriz' kampanyasında toplanan 2 milyar TL nereye harcandı?

Bu konuyu okuyanlar

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Sana 2 milyar toplandiginin bilgisini veren dis mihnaklar nereye harcandiginin bilgisini veremedi mi?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Hem destek olmazlar hem köstek olurlar hemde hesap sorarlar.

Yarın çıkıp kalem kalem açıklansa sanki helal olsun iyi oldu diyeceklermiş gibi...

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Ben Hayata mı Uzağım Hataya mı?

Ben Bu Kampanyayı Hangi Parti/Kişinin Yaptığını Bile Bilmiyorum..

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Bırakın bu hesabı bağış yapanlar sorusun. Bağış yapanların hakkını savunacak son parti CHP'dir.

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,581
Bağışlamasınlar tabi, ama ciyak ciyak bağırsınlar, hesap sorsunlar.
Yahu bu CHP kafası yok mu, illallah...
Dünyada başka bir eşi benzeri var mı, gerçekten merak ediyor insan.

Bir eli yağda, diğeri balda olsun. Su, elektrik, doğalgaz bedava olsun. Herkes otursun aylık 5000 ₺ maaşları olsun. Yine de YA-RA-NA-MAZ-SIN. Bu güruhun derdi memleket meselesi değil birader...

Bunların ki memleket derdi değil. Derdi memleket olan da bunlarla olmaz zaten...

74'dü 80'i 28 Şubat'ı bilmeyen bir nesil yetişiyor... Vah ki ne vah...

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Bir eli yağda, diğeri balda olsun. Su, elektrik, doğalgaz bedava olsun. Herkes otursun aylık 5000 ₺ maaşları olsun. Yine de YA-RA-NA-MAZ-SIN. Bu güruhun derdi memleket meselesi değil birader...

Bunların ki memleket derdi değil. Derdi memleket olan da bunlarla olmaz zaten...

74'dü 80'i 28 Şubat'ı bilmeyen bir nesil yetişiyor... Vah ki ne vah...
Aynen valla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden kavga çıkıyor? Tartışmak gayet medeni bir eylem fakat sanırım burdaki çoğu insan kavga etme taraftarı, istediğimi paylaşırım bu arada
Paylaşamassın kardeşim neden sürekli Akp de suç buluyorsun? Birazda CHP kotulesene kardeşim.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Birkaç parti arasında gidip geliyorum:)

Şimdi burada sizin hangi partiyi desteklediğiniz hangi siyasi görüşte olduğunuz bilmeyen anlamayan mı var Allah Aşkına :D Şöyle sözde tarafsızım her partiye eşit bakıyom bir iki parti arasında gidip geliyom seçim günü karar verecem gibi göstermeye çalışmayın kendinizi... Yaptığınız 10 paylaşımın onuda aynı tip aynı ideolojide.

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Aynen valla

Paylaşamassın kardeşim neden sürekli Akp de suç buluyorsun? Birazda CHP kotulesene kardeşim.
Paylaşırım:) Dikkatli oku bence haberi ben bir yorumda buluşmuş muyum, ya da suçlu Akp mi demişim? Bugün gündem olan bir şeyi paylaştım.

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Şimdi burada sizin hangi partiyi desteklediğiniz hangi siyasi görüşte olduğunuz bilmeyen anlamayan mı var Allah Aşkına :D Şöyle sözde tarafsızım her partiye eşit bakıyom bir iki parti arasında gidip geliyom seçim günü karar verecem gibi göstermeye çalışmayın kendinizi... Yaptığınız 10 paylaşımın onuda aynı tip aynı ideolojide.
Sorulduğunda göre demek ki anlamayan varmış dimi? :) bu kadar önemli mi hangi partiyi savunduğum, sizinle tartışmıyorum ben olanı paylaşıyorum

Ya allah aşkına küt gibi chp lisin.
Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz? ?

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
Sorulduğunda göre demek ki anlamayan varmış dimi? :) bu kadar önemli mi hangi partiyi savunduğum, sizinle tartışmıyorum ben olanı paylaşıyorum

Ben ne diyorum siz ne diyorsunuz? ?
Biz hak diyoruz sen para.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Olanı paylaşırken attığınız BAŞLIKLAR yanlış veya yanlı çoğu zaman ama. Taraflı başlık atıyonuz.

Tarafsız bakamıyorsunuz mesele orada. İçerik ekibi iseniz her konuda içerik olmalı. Hep aynı tip aynı siyasal görüşe dönük oldumu olmuyor bence...

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Olanı paylaşırken attığınız BAŞLIKLAR yanlış çoğu zaman ama. Taraflı başlık atıyonuz.

Tarafsız bakamıyorsunuz mesele orada. İçerik ekibi iseniz her konuda içerik olmalı. Hep aynı tip aynı siyasal görüşe dönük oldumu olmuyor bence...
Çoğu haber sitesinde bu tarz başlıklar görmeniz mümkün. Ayrıca her konuda içerik paylaşıyorum. Ülkede siyaset çok hareketliyse ben ne yapabilirim, paylaşıyorum:)

Bu arkadaş sırf diğer kızı yenmek için kendini paralayan bir ŞÖHRETÇİDİR.Haberiniz olsun.
@Dilara Kaya duydun mu dikkatli ol sjsjsjsjssjjss

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ayrıca her konuda içerik paylaşıyorum.

Daha 1 kere göremedim burada göreve geldiğiniz İçerik Ekibi olduğunuz ilk günden beri.

Ülkede siyaset çok hareketliyse ben ne yapabilirim, paylaşıyorum

Siyaset çok hareketli doğru. Ama bu siyaset tek taraflı mı hareketli 3-4 aydır 1 tane diğer taraf ile ilgili bilgi haber olmaz mı her şey mi kötü her şey mi yanlış ? Jack reis'in forum sorumlusu gibi davranıyorsun bence bunlar yanlış hareketler.

( Bu arada diğer arkadaşın söylemlerin ve hareketleri yanlış tasvif etmiyom haberiniz olsun. Kimse ile bu şekilde saygısızca konuşulamaz. )