Xiaomi Mi 9T/9T Pro Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

rameower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
telefonu sipariş ederken hepsiburada dan satıcı kısmında hepsiburada olanı seçtim ve koskoca XİAOMİ TÜRKİYE GARANTİLİ yazıyor ama telefon geldiğinde kutuda kvk garanti logosu yada diğer 2.parti garanti sağlayıcı logoları filan görürsem anında iade edeceğim insanları kandırmanın anlamı yok.bir skıntı olduğunda işini bilen denetimden geçen xiaomi garantisinden hızlıca yararlanmak varken kvk gibi rezil bir firmayla uğraşmak istemem

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Mi 9T'ye 11.0.5.0 güncellemesi az önce geldi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-21-04-11-15-945_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-04-21-04-11-15-945_com.android.updater.jpg
    27.4 KB · Görüntüleme: 110

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Mi 9T'ye 11.0.5.0 güncellemesi az önce geldi
Bana 2 gün öncesinden gelmişti.Bir farklılık göremedim şahsen.Ancak şöyle bir özellik keşfettim (önceden var mıydı bilmiyorum) .Eğer tam ekran hareketlerini kullanıyorsanız ekranın sağ veya sol köşesinden hafifçe yan tarafa doğru çekince google renkleri ile google asistan açılıyor.

servisw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alınabilecek telefonların arasındanki en iyi cihazlardan birtanesi.

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
mi 9t almama engel olan tek şey

para

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bana 2 gün öncesinden gelmişti.Bir farklılık göremedim şahsen.Ancak şöyle bir özellik keşfettim (önceden var mıydı bilmiyorum) .Eğer tam ekran hareketlerini kullanıyorsanız ekranın sağ veya sol köşesinden hafifçe yan tarafa doğru çekince google renkleri ile google asistan açılıyor.
Bunu bilmiyordum teşekkür ederim

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Xiaomi Mi 9T Kılıf Zore Crash Silikon böyle bir kılıf bu telefonu yereince korurmu acaba
xiaomi-mi-9t-kilif-zore-crash-silikon-xiaomi-redmi-k20-zore-75036-88-B-1000x1000.jpg
?
bunu salla sen direk Spigen Rugged Armor al
Mesaj otomatik birleştirildi:

mi 9t almama engel olan tek şey

para
aslında fiyatı gayet uygun bu telefon ilk çıktığında 3800'den giriş yapmıştı şimdi 2500'e bulabiliyorsun gerçi ben 2800'e aldım ama benimki 128'lik modeliydi

MIUI 12 globalde ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ?
Halen uygulama çekmecesi seçeneği bende yok ayarlara girdim yok help me ?

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686

aslında fiyatı gayet uygun bu telefon ilk çıktığında 3800'den giriş yapmıştı şimdi 2500'e bulabiliyorsun gerçi ben 2800'e aldım ama benimki 128'lik modeliydi

Uygulama çekmecesine ayarlardan erişmeyi bilmiyorum ancak ben şöyle yaptım;
Ana ekranda parmağını kıstır veya basılı tut , ayarlara gir , daha fazlaya bas , ana ekran sekmesinden uygulama çekmecesini seç.Arkaplanını ve sekmelerini istediğin gibi değiştirebilirsin bu arada.

MIUI 12 Hakkında pek bilgim yok ancak sene sonu gibi gelir sanırsam?
Düzenleme:MIUI 12 Bu yılın 3. Çeyreği bitmeden listedeki telefonların yarısında olacakmış.Bununla ilgili bir konu var zaten

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ana ekranda parmağını kıstır veya basılı tut , ayarlara gir , daha fazlaya bas , ana ekran sekmesinden uygulama çekmecesini seç.Arkaplanını ve sekmelerini istediğin gibi değiştirebilirsin bu arada.

Düzenleme:MIUI 12 Bu yılın 3. Çeyreği bitmeden listedeki telefonların yarısında olacakmış.Bununla ilgili bir konu var zaten
çekmeceye ben zaten Poco Launcher'dan alışkınım arkaplan ve sekmeleri değiştirmeyi biliyorum yani çekmece özelliği gelmeden önce ben Poco Launcher ile kullanıyordum çünkü çekmece benim olmazsa olmazım
MIUI 12 kusursuz olmalı millet MIUI 11'de şarj sıkıntısı çekiyor ben hariç o yüzden geç gelsin ama adam akıllı gelsin
valla ablam kafasına göre bir tema kurmuş stock arayüzü kullanmıyor bile çekmece ayarına girmeyi de bilmiyor şu corona illeti bitsin Mİ9T'yi geri alacam zaten benim telefonu beğenmemiş bu arada

Cekmece yok
Screenshot_2020-04-23-16-07-21.png

Son düzenleme:

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835

Öğrenci olduğum İçin Param yok :(

Ahmet1818

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Mi 9t ye Android 11 gelecek degilmi.Birde miuı 12 alacakmı??

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Sizde mi 9t
mi var
Ben 5 sene İPhone 5s kullandıktan sonra Kasım 2019'da Xiaomi Mİ9T'ye geçtim fakat son 3 aydır kullanamıyorum çünkü telefon geçici bir süreliğine ablamda ama yine de Mİ9T ile ilgili soruların varsa seve seve yardımcı olurum

Ahmet1818

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ben 5 sene İPhone 5s kullandıktan sonra Kasım 2019'da Xiaomi Mİ9T'ye geçtim fakat son 3 aydır kullanamıyorum çünkü telefon geçici bir süreliğine ablamda ama yine de Mİ9T ile ilgili soruların varsa seve seve yardımcı olurum
Çok teşekkürler,son güncelleme ile batarya kötü diyorlar onun hakkında bilgi verirmisin

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Çok teşekkürler,son güncelleme ile batarya kötü diyorlar onun hakkında bilgi verirmisin
Doğrudur şu son güncellemeyle bataryamın içine etti xiaomi bundan önce gelen güncellemeler çoğu kişinin bataryayı kötü hale getirmişti ama benim telefon sağlamdı bu güncellemeyle benim batarya da leş oldu

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Doğrudur şu son güncellemeyle bataryamın içine etti xiaomi bundan önce gelen güncellemeler çoğu kişinin bataryayı kötü hale getirmişti ama benim telefon sağlamdı bu güncellemeyle benim batarya da leş oldu
Babuş MIUI 12'yi nasıl buldun ?

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Babuş MIUI 12'yi nasıl buldun ?
MIUI 11'den bahsetti sanırsam.

Onun dışında şu an MIUI 12'yi (Beta) indirebiliyoruz.Control Center falan gelmiş.İOS'tan bayağı kopya çekmişler gibi.Çok yenilik sunarak geliyor MIUI 12.Batarya açısından nasıl olacak acaba.YouTube'deki videoları izlediğimde bataryayı sömürecek o kadar çok özellik var ki.Neyse Mi 9T için Haziran'da göreceğiz sanırsam neler olacağını.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
MIUI 11'den bahsetti sanırsam.

Onun dışında şu an MIUI 12'yi (Beta) indirebiliyoruz.Control Center falan gelmiş.İOS'tan bayağı kopya çekmişler gibi.Çok yenilik sunarak geliyor MIUI 12.Batarya açısından nasıl olacak acaba.YouTube'deki videoları izlediğimde bataryayı sömürecek o kadar çok özellik var ki.Neyse Mi 9T için Haziran'da göreceğiz sanırsam neler olacağını.
Kontrol merkezi ayarlardan değişebiliyor Twitter'da bir kullanıcı sayesinde öğrendim sağolsun bana da nasıl yapacağıma dair ss atmış en azında IOS çakması kontrol paneli kullanmayacam MIUI 11'deki bin basar bence
Ben Android 10 kullanamadım MIUI 12 kullansam ne olur telefonum halen ablamda reis

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Uygulama çekmecesi özelliği halen bana gelmedi sistem guncelleyici de giriyorum güncelleme yok sistem guncellemelerine giriyorum kararlı diyor lütfen yardımcı olun

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Bende öğrenciyim zaten bu yüzden telefonu bana ablam aldı kılıfa gelecek olursak Spigen alman da şart değil siyah silikon kılıf da işini görür şeffaf önermiyorum çünkü hemen sararıyor
bana da seneye ablam alıcak ;) ama mi 9t değil başka bir telefon alcak

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
bana da seneye ablam alıcak ;) ama mi 9t değil başka bir telefon alcak
Hocam ablalar bizim sponsorumuz forumda sponsorum aldı derken ablamı kastediyordum :p
Hocam ablanız inşallah Poco F2 Pro alır şahsen ben o telefonu çok beğendim 3 sene MI9T kulla dıktan sonra Poco F2 Pro'ya gecerim alırsam da gri rengini alırım gri rengini daha çok begendim

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Hocam ablalar bizim sponsorumuz forumda sponsorum aldı derken ablamı kastediyordum :p
Hocam ablanız inşallah Poco F2 Pro alır şahsen ben o telefonu çok beğendim 3 sene MI9T kulla dıktan sonra Poco F2 Pro'ya gecerim alırsam da gri rengini alırım gri rengini daha çok begendim
allah 2imizede nasip eder inşallah ?

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Telefonu çok abartıyorlar gibime geldi. Ama yinede sevenlere bişey diyemem.

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Amin hocam Poco F2 Pro'yu 3 sene sonra alırım 3 sene sonra çöp olmaz umarım hatta fiyatı da düşer bakalım zaman neyi gösterecek
gerçi o zamana kadar başka güzel telefonlar çıkar en iyisi allah en hayırlısını nasip etsin

G1912

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Uygulama çekmecesi özelliği halen bana gelmedi sistem guncelleyici de giriyorum güncelleme yok sistem guncellemelerine giriyorum kararlı diyor lütfen yardımcı olun
Android ve MIUI sürümü kaç ? Ayrıca o uygulama kasıyor ve arayüzü de kastırıyor. Ben hemen sildim onu. Bir çok kullanıcı da sildi.