Karar Verme Aşamasındayım Bakarmısınız

Bu konuyu okuyanlar

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Hocam ben size ne yapacağımı anlatayım ona göre hangisi benim kullanımıma yeterlise onu önerin alayım hemen. Müzik dinlerim özellikle gece hoparlörü bayağı kısıyorum ne dinlediğim belli ne ses geldiği kesinlikle gece kullanırım yani kulaklığı müzik dinlemek için. Onun haricinde şuan sadece pubg mobile oynuyorum arkadaşlarım çok olduğu için sürekli maça giriyoruz ve sürekli konuşmamız sohbet etmemiz gerekiyor şuan pek oynadığım söylenemez ama belki zula da oynamaya başlayabilirim bir kaç oyunum daha vardı yine mikrofon ile konuşma gerektiren. Bu şekilde kullanacağım. Hangisi bana göre sence? En kötü 5 saat kulağımda olur kulaklık öyle tahmin ediyorum.
Medusa ben çok memnundum ama dediğim gibi şimdi cilt yapısı, sabrı farklı herkesin ama biraz sıkıntı yaşatabilir Medusa. Rampage modelleri hakkında da bilgim yok ama Medusa ses ve mikrafonda sorun çıkarmaz. Alın diye ısrar edipte beğenmezseniz üstümde yük olmasını istemem ama durum bu. Karar sizin.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Medusa ben çok memnundum ama dediğim gibi şimdi cilt yapısı, sabrı farklı herkesin ama biraz sıkıntı yaşatabilir Medusa. Rampage modelleri hakkında da bilgim yok ama Medusa ses ve mikrafonda sorun çıkarmaz. Alın diye ısrar edipte beğenmezseniz üstümde yük olmasını istemem ama durum bu. Karar sizin.

Yük olmaz dostum ne alaka önerini merak ettim sadece. Ben çok kararsız kalan biriyim karar verme sorunum var biraz. Açık konuşayım rampage alpha x'e içim gitti :) Sürekli dolanan rgb ışıklandırması çok hoş duruyor klavyem ve farem'de soluk alan rgb temalı olduğu için uyumlu olacaktır diye düşünüyorum. Sadece şu mikrofon sesi kafama takıldı herkes o sorunu söylemiş alpha x'de onu da kabloda bulunan butondan mikrofon ledini kapatınca düzeliyormuş ama 3 haftadır kullanan arkadaş en ufak bir sorun bile olmadığı söyledi. Bütçem zaten belli sabırım alpha x daha iyi benim için. Gönül ister daha kaliteli ürünler alalım ama durum bu şuan.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Yük olmaz dostum ne alaka önerini merak ettim sadece. Ben çok kararsız kalan biriyim karar verme sorunum var biraz. Açık konuşayım rampage alpha x'e içim gitti :) Sürekli dolanan rgb ışıklandırması çok hoş duruyor klavyem ve farem'de soluk alan rgb temalı olduğu için uyumlu olacaktır diye düşünüyorum. Sadece şu mikrofon sesi kafama takıldı herkes o sorunu söylemiş alpha x'de onu da kabloda bulunan butondan mikrofon ledini kapatınca düzeliyormuş ama 3 haftadır kullanan arkadaş en ufak bir sorun bile olmadığı söyledi. Bütçem zaten belli sabırım alpha x daha iyi benim için. Gönül ister daha kaliteli ürünler alalım ama durum bu şuan.
Eeee ne diyelim, hayırlı olsun.

Zalkren

Asistan
Reaksiyon puanı
277
25 nisan da üye olan birisin kaldı ki konulara böyle abuk subuk cevaplar yazmak için üye olmuşsun. Gece oldu sütünü içip uyuma vaktin geçmiş bile senin.

Benim yine kafam karıştı :) Yorumlarına baktım herkes aynı konudan şikayetçi. Uzun kullanım da kulaklığın birisi ses vermemeye başlıyormuş kafa ve kulak ağrısı yapıyormuş ve bir de terletiyormuş hep bu sorunlardan şikayetçi insanlar. Ne alsam bilemedim ya. Kapı yine rampage'ye açılıyor. :)
Düzgün konuş benimle!

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Düzgün konuş benimle!

İşine bak dostum hadi.

Kullanmadım ama marka olarak sanırım azcık ön yargım var. Yine de özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına bakmak lazım. Ben bu modelini çok duymadım.

Bloody alabilirim belki hocam incehesap'ta cuma günleri indirim oluyormuş böyle fiyatı düşen kaliteli bir markanın ürününü yakalarsam affetmem :) Aldığım ürünü konuya yazacağım zaten belki inceleme konusu da açarım.

Zalkren

Asistan
Reaksiyon puanı
277
İşine bak dostum hadi.

Bloody alabilirim belki hocam incehesap'ta cuma günleri indirim oluyormuş böyle fiyatı düşen kaliteli bir markanın ürününü yakalarsam affetmem :) Aldığım ürünü konuya yazacağım zaten belki inceleme konusu da açarım.
Benimle aşağılayıcı konuştuğun için seni raporladim laflarına dikkat et alaycı konuşma

FurkanBagTR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
O kadar bütçem yok hocam olsa zaten neden rampage bakayım kendime steelseries yada benzeri bir marka alır geçerdim. Teşekkürler öneriniz için.
Sony nin mütiş bi kulaklıgı var kullanıyorum çok menmunum ½14 sesle bile kendiisini net duyuran bi kulaklık
kulak içi ve kulak dışı nıda verdim menmun kalıcagın ürünler

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Benimle aşağılayıcı konuştuğun için seni raporladim laflarına dikkat et alaycı konuşma

Şikayet edebilirsin tabiki de ama alaycı konuşan yok sadece kaşınıyorsun laf duymak istiyorsun ama yemem bu numaraları forumda beni tanıyan bilen bilir zaten istediğin yere şikayet edebilirsin. Konuma bir daha yazma.

Sony nin mütiş bi kulaklıgı var kullanıyorum çok menmunum ½14 sesle bile kendiisini net duyuran bi kulaklık
kulak içi ve kulak dışı nıda verdim menmun kalıcagın ürünler

Teşekkür ederim hocam. Bloody yada Rampage ikilisinden birini seçeceğim. İncehesap'ın cuma günleri gaming gecesi oluyor cuma günü bir daha bakayım eğer kaliteli bir kulaklığın fiyatı düşerse anında kapıcam. Ama önceliğim Bloody ve Rampage. Aldığım kulaklığı zaten konuya yazacağım.

bognuskafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
bu yorumuma kulak ver pişman olmazsın. ben de arıyordum ama neredeyse bütün kulaklıklarda ucuz olması için birşeyden feragat ediyordun. çok fazla baktıktan sonra jamesdonkey 711 aldımderi olduğu için terletmesi dışında gerek kalite gerek ses gerek mikrofon hatta kutuları raflara koyup sergiliyorsan felan kutu şekliyle bile diğerlerinden (bence) daha iyi. 7.1 sanal var. kesinlikle tavsiye ederim 169 tlydi. ben aldığımda.

ibrahimikman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
bu yorumuma kulak ver pişman olmazsın. ben de arıyordum ama neredeyse bütün kulaklıklarda ucuz olması için birşeyden feragat ediyordun. çok fazla baktıktan sonra jamesdonkey 711 aldımderi olduğu için terletmesi dışında gerek kalite gerek ses gerek mikrofon hatta kutuları raflara koyup sergiliyorsan felan kutu şekliyle bile diğerlerinden (bence) daha iyi. 7.1 sanal var. kesinlikle tavsiye ederim 169 tlydi. ben aldığımda.
arkadaşlar iyi günler gamepower tinker v2 mi magnus v2 mi sizce

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821

Sanırım Bloody alacağım. Zaten konuda belirtirim. Eşek 710 ve 711 öneren çok oldu ama sürekli arıza yapan dayanıksız kulaklıklarmış. Bloody'in kutusu daha şekil ayrıca kutu sergilemeyi severim :)

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Arkadaşlar bütçem kısıtlı. 200₺ civarında. 3 tane kulaklık buldum hangisini alayım sizce kısa sürede siparişi vereceğim çünkü.

Rampage SNR-7 Mesh Plus;
Kablosu plastik, dip ses sorunu var dediler

Rampage Miracle X2 Plus;
Kablosu plastik, 2020 üretimi, kısmen de olsa mikrofon cızırtı yapıyormuş

Rampage SN-RW66 Alpha X;
Kablosu plastik değil örgülü, usb'si altın uçlu, kontrol çubuğu var sesi kısmak için. Genel olarak mikrofon cızırtı yapıyor mikrofon ledi'ni kapatınca düzeliyor demişler. Bu arada bu model iki tane kulaklık var birisi sadece tek renk yanan kırmızı, mavi ve yeşil. Benim burada bahsettiğim sanırım yenilenmiş sürümü oluyor Rgb ışıklandırmalı döngüsel olara değişiyor. Buna dikkat ederseniz sevirinirim. Sizce hangisini alayım?

İlk önce rampage almanızı önermem. Sizi 1-2 yıl idare eder. Fakat bu 3 model arasından bir seçim yapmak gerekirse Rampage SN-RW66 Alpha X i almak daha mantıklı geliyor.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
İlk önce rampage almanızı önermem. Sizi 1-2 yıl idare eder. Fakat bu 3 model arasından bir seçim yapmak gerekirse Rampage SN-RW66 Alpha X i almak daha mantıklı geliyor.

Bloody güzel değil mi peki? G528C modeli çok hoşuma gitti benim.

Son mesajlar