Bugün alınacak karar vermemde yardımcı olur musunuz?

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Bugün kulaklık siparişi vereceğim ama karar veremedim. Sizce hangisini alayım? Her iki ürün için de çok kaliteli ve sağlam deniliyor. Rampage marka klavye kullanıyorum kaliteli ama kulaklıkları nasıl bilmediğim için sormak istedim. Siz olsanız hangisini alırdınız? Bu arada 2 senedir Bloody A60 fare kullanıyorum çok kaliteli olduğu için Bloody'ye biraz daha yakınım.

.

Bu arada kulaklığı hem müzik hem film hem de oyun oynarken kullanacağım. Şimdiden teşekkürler.

Umutbeyyy

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
kardeş ben fazla anlamam ama benime bloody dış görünüş olarak hoşuma gitti sanki özellikleride bi tık iyi

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
kardeş ben fazla anlamam ama benime bloody dış görünüş olarak hoşuma gitti sanki özellikleride bi tık iyi

İşin garip tarafı hiç türkçe incelemesi yok belki ben forumda konusunu açarım inceleme adında :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar Bloody G528C 7.1 kulaklığı sipariş verdim bana hayırlı uğurlu olsun :D

Son düzenleme:

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
İşin garip tarafı hiç türkçe incelemesi yok belki ben forumda konusunu açarım inceleme adında :)

Arkadaşlar Bloody G528C 7.1 kulaklığı sipariş verdim bana hayırlı uğurlu olsun :D
Hayırlı olsun.

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203

Hayırlı Olsun Allah Güle Güle Kullanmayı Nasip Etsin

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714

Hayırlı olsun. :) A4 Tech adamdır zaten.

Ardaaaaq

Asistan
Reaksiyon puanı
91
rampage önermem kesinlikle Hyperx cloud II kullanıyorum 1000tlye almıştım 5 senedir kullanıyorum.

hayırlı olsun.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Hayırlı olsun. :) A4 Tech adamdır zaten.

Sağolasın :)

rampage önermem kesinlikle Hyperx cloud II kullanıyorum 1000tlye almıştım 5 senedir kullanıyorum.

hayırlı olsun.

Rampage alacaktım aslında ama son anda bu sipariş verdiğim kulaklığı önermişlerdi kim önerdiyse teşekkür ederim çok sağlam bir şeye benziyor bakalım gelsinde zaten inceleme konusu açacağım :)

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
Sağolasın :)

Rampage alacaktım aslında ama son anda bu sipariş verdiğim kulaklığı önermişlerdi kim önerdiyse teşekkür ederim çok sağlam bir şeye benziyor bakalım gelsinde zaten inceleme konusu açacağım :)
İlk Ben Önermişim :) Aslında Rampage Kulaklık Da İyi Ama Bana Bloody Daha İyi Gibi Geldi Hayırlı olsun İnşallah İyi Çıkar