Tavsiye Karar Verme Aşamasındayım Bakarmısınız

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

KimBuGamzeli

Profesör
Arkadaşlar bütçem kısıtlı. 200₺ civarında. 3 tane kulaklık buldum hangisini alayım sizce kısa sürede siparişi vereceğim çünkü.

Rampage SNR-7 Mesh Plus;
Kablosu plastik, dip ses sorunu var dediler

Rampage Miracle X2 Plus;
Kablosu plastik, 2020 üretimi, kısmen de olsa mikrofon cızırtı yapıyormuş

Rampage SN-RW66 Alpha X;
Kablosu plastik değil örgülü, usb'si altın uçlu, kontrol çubuğu var sesi kısmak için. Genel olarak mikrofon cızırtı yapıyor mikrofon ledi'ni kapatınca düzeliyor demişler. Bu arada bu model iki tane kulaklık var birisi sadece tek renk yanan kırmızı, mavi ve yeşil. Benim burada bahsettiğim sanırım yenilenmiş sürümü oluyor Rgb ışıklandırmalı döngüsel olara değişiyor. Buna dikkat ederseniz sevirinirim. Sizce hangisini alayım?

KimBuGamzeli

Profesör
Biraz daha bütçenizi arttırıp kaliteli markalara yönelmenizi öneririm.

O kadar bütçem yok hocam olsa zaten neden rampage bakayım kendime steelseries yada benzeri bir marka alır geçerdim. Teşekkürler öneriniz için.

Rampage kısa vadede uygun gözükse de 1 2 yıl civarında bozulunca yeniden masraf çıkartıyor. Yine de sizin attıklarınızdan RW-66 iyi gibi duruyor.

KimBuGamzeli

Profesör
200tlye önerebilirim
Ne önerebilirsiniz?

Rampage kısa vadede uygun gözükse de 1 2 yıl civarında bozulunca yeniden masraf çıkartıyor. Yine de sizin attıklarınızdan RW-66 iyi gibi duruyor.
Hocam bütçem olsa zaten daha iyisini alırım ama bu kadar verebilirim ancak. Zaten rampage markası biraz daha kaliteli ürünler yapıyor. Klavyem de mesela R74 modeli çok memnunum 2.senesine girecek. Gamepower medusa hakkında ne düşünüyorsunuz onu da çok önerdiler bana.

Ardaaaaq

Asistan

sondaki önerim diğerleri size bağlı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

sondaki USB şeklinde bilginiz olsun

bunun tasarımı rgb seviyorsanız daha çekici daha uzun süre gider bu tercih sizin

KimBuGamzeli

Profesör

sondaki önerim diğerleri size bağlı hocam

sondaki USB şeklinde bilginiz olsun

bunun tasarımı rgb seviyorsanız daha çekici daha uzun süre gider bu tercih sizin
Beğenmedim hiç birini hocam bu sonda ki markayı da ilk defa duyuyorum. Bak bu da var mesela bu nasıl?

hobbSSaldım

Asistan
RAMPAGE OYUNCU EKİPMANI DEĞİLDİR. OYUNCU EKİPMANI GÖRÜNÜMÜ VERİLMİŞ EKİPMANDIR. Paranız varsa rampage almayın. 1 2 Yıl sonra performan çok düşer

Mr.Scout

Asistan
Arkadaşlar bütçem kısıtlı. 200₺ civarında. 3 tane kulaklık buldum hangisini alayım sizce kısa sürede siparişi vereceğim çünkü.

Rampage SNR-7 Mesh Plus;
Kablosu plastik, dip ses sorunu var dediler

Rampage Miracle X2 Plus;
Kablosu plastik, 2020 üretimi, kısmen de olsa mikrofon cızırtı yapıyormuş

Rampage SN-RW66 Alpha X;
Kablosu plastik değil örgülü, usb'si altın uçlu, kontrol çubuğu var sesi kısmak için. Genel olarak mikrofon cızırtı yapıyor mikrofon ledi'ni kapatınca düzeliyor demişler. Bu arada bu model iki tane kulaklık var birisi sadece tek renk yanan kırmızı, mavi ve yeşil. Benim burada bahsettiğim sanırım yenilenmiş sürümü oluyor Rgb ışıklandırmalı döngüsel olara değişiyor. Buna dikkat ederseniz sevirinirim. Sizce hangisini alayım?
Kardeşim incehesap'ta cuma günleri indirimler oluyor. Benim bi arkadaşım james donkey 710'u 130 TL gibi bi fiyata almıştı. Bakarsın yine o tarz indirimler olur attığın linklerden daha ucuza daha kaliteli kulaklık alabilirsin.

KimBuGamzeli

Profesör
bu markayı duymamış olabilirsiniz fakat en iyi markalardan biri tavsiye ederim bende
Teşekkür ederim.

Gamepower Tinker V2 kullandım ve aşırı memnunum. Sattım ve tekrar alacağım gibi ama Fantech Echo MH82 beni cezbediyor.
Ne kadar tinker?

Kardeşim incehesap'ta cuma günleri indirimler oluyor. Benim bi arkadaşım james donkey 710'u 130 TL gibi bi fiyata almıştı. Bakarsın yine o tarz indirimler olur attığın linklerden daha ucuza daha kaliteli kulaklık alabilirsin.
İncehesap güvenilir mi?

Son mesajlar