Bu konuyu okuyanlar

terzi2317

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim bulamadığım film : zombiler var ama daha değişik hızlı bide bu zombilerle savaşan bi adam var köpeği var bide sonra köpek ölüyo bu adam da bi odada kalıyodu devamını bilmiyorum
Çok meşhur bu film.
Ben efsaneyim. Filmin adı
Will Smith oynuyor.

startagain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Uzun zamandır aklımda olan bir film var yardımcı olursanız çok sevinirim şöyle ki film de lisede okuyan bir genç kız var balık etli ezik bir tipleme .Nasıl oluyor hatırlamıyorum ama bir şekilde mankenlik yapmaya başlıyor bir moda dergisine fotoğrafları falan basılıyor böylece popüler oluyor ancak sonrasında aslında bu mankenlik ajansının emelinin farklı olduğunu kızları tuzağa çekip cam girl lük yaptırdığını öğreniyor.Kendisi de bu tuzağa düşüyor sonunda bir şekilde kurtuluyor bu kadarını hatırlayabiliyorum 2012 2013 yılları arasında kanal d de izledim sanırım

egem555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır aklımda olan bir film var yardımcı olursanız çok sevinirim şöyle ki film de lisede okuyan bir genç kız var balık etli ezik bir tipleme .Nasıl oluyor hatırlamıyorum ama bir şekilde mankenlik yapmaya başlıyor bir moda dergisine fotoğrafları falan basılıyor böylece popüler oluyor ancak sonrasında aslında bu mankenlik ajansının emelinin farklı olduğunu kızları tuzağa çekip cam girl lük yaptırdığını öğreniyor.Kendisi de bu tuzağa düşüyor sonunda bir şekilde kurtuluyor bu kadarını hatırlayabiliyorum 2012 2013 yılları arasında kanal d de izledim sanırım
Bu film olabilir mi acep ? Konu baya benzer... İzlemiştim güzel bir filmdi.
Kayıp Çocuk - The Captive (2014) - TurkceAltyazi.org
Kayıp Çocuk (2014) - The Captive / Captives
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de bir film sorayım belki şans eseri izlemiş biri vardır ve bana adını verebilir ya da herhangi bir oyuncusunun adını...
10-15 yıllık diye tahmin ettiğim eskilerden bir film:
Yetiştirme yurdu gibisinden bir tesiste tutulan özel yetenekli çocuklar var ve yeteneklerini geliştirmeleri üzerine çalışmalar yapılıyor. Çok iyi dost 3 arkadaş olan bir grup var çocuklar arasında. Biri kız 2 si erkek. Bi ara tesise saldırı oluyor ve bu sırada bir arkadaşları ölüyor. Tabi onlar öyle sanıyor. Yıllar sonra ortaya çıkıyor ki çocuk yaralandığı sırada ölmemek için daha hafif yaraları olan başka birinin bedenine geçiş yapmış ruhen. İlerleyen yıllarda bu eleman bir tür sapkın tarikat kuruyor bolca kadın müridi de olan. Diğer oğlan ve kız da büyüyor tabi :) ve dedektif avukat vs. türden işlerle iştigaller. Bir araştırmada da bu diğer elemanın tarikatını araştırıyorlar. Tabi bilmiyorlar öldü sandıkları arkadaşları olduğunu tarikat liderinin. Tabi sona doğru anlıyorlar ki elaman kötü biri olmuş çıkmış beden değiştire değiştire. Tabi kötü adam filmin sonunda ölüyor... :)

Uzun zaman önce bu filmin adını bulabilmek için uzun bir arama yapmıştım ama bulamamıştım. Ya da buldum ama gözümden kaçtı...
Şimdiden teşekkür ederim yardımcı olacak arkadaşlara :)

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1
Bi tane film vardı bir rürlü bulamadım nasıl aradıysam. Asya yapımı Bi film Bi grup çocuk var bunlar Bi yerde kalıyorlar Bi tane hocaları var bunlara dövüş öğretiyor falan filan bu çocukların en küçüğünün oyuncak arabalara ilgisi var oyuncak araba istiyor diğerlerinden nasıl oluyordu hatırlamıyorum am Bi türlü para toplayıp alıyorlar arabayı oyuncak araba yarışları yapılıyor bu çocuk da katılıyor yarışı kazancakkrn bunun arabasını hileyle le pist dışına çıkartıyorlar çocuk arabanın pesşindme koşuyo ama çocuk kalp hastası diğerleri yanına gelene kadar fenalaşıyor çocuğu hastaneye getiriyorlar kalp nakli lazım bi süre sonra kalp bulunuyor ama hastanede karışıklık var hastaneyi teröristler basıyo bu yüzden kalbi bu çocukların getirmesi gerekiyor hastaneye gidiyorlar teröristlerle kavga falan filan derken kalp işlevini yitiriyor çocuklar tabi perişan ama teröristler Bi şekilde sonunda etkisiz hale getiriliyor işte sonra hastaneyi bana teröristlerden biri (kadın) aslında iyi biri ve baya yaralanmış gidici kalbini çocuğa veriyordu neydi bu filmin adıııı

Arlen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir tane film vardı bulamadım hatırladığım bir kaç yeri var. Bir çocukla kız kafede tanışıyor çocuğun elinde Nemo kitabı var kızda çocuğa Nemo okumak için biraz büyük değil misin diyor çocukta ben Nemo hayranıyım diye sonra çocuk kayboluyodu
kendini kasabaya kapatıyordu uzun zaman haber alınmıyordu bi yerden sinyal alınıyordu sinyalin ismi cpt_n3m0 çıkıyordu kız ordan çocuğun olduğunu anlıyordu

Pink UwU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir tane film vardı hatırladıklarımı yazacağım.Bi çocuk vardı resim falan çiziyordu ama onları ailesine göstermiyordu saklıyordu ailesi sevmiyordu galiba.Sonra evlerinin yanına bi kız taşınıyordu hep onunla birlikte vakit geçiriyordu. Bunlar iple bir nehirden atlıyorlardı ve sadece kendilerinin gördüğü fantastik bir dünyaya giriyorlardı. Kız ağaç ev falan yapıyordu. En sonda da çocuk müzik öğretmeni ile müzeye gidiyordu geri döndüklerinde kız ölmüş oluyordu.

startagain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu film olabilir mi acep ? Konu baya benzer... İzlemiştim güzel bir filmdi.
Kayıp Çocuk - The Captive (2014) - TurkceAltyazi.org
Kayıp Çocuk (2014) - The Captive / Captives
Bu da güzel bir filme benziyor ancak bu değil yine de teşekkür ederim

eski bir çizgi filmldi küçük bir oyuncak vardi ama oyuncak canlıydı bir erkek çocuğunu takip ediyordu o oyuncak yeşil renkte Joker e benziyordu kötüydü ısırılmış elma hatırlıyorum birde fabrika .bu oglanin bir de arkadaşı vardı kız Onunla beraber terk edilmiş bir otobüsün içine giriyordu oyuncak onlara galiba tuzak hazırlıyorduu. Sonra bunlar eve dönüyordu oğlanın babası evleniyordu arabanın arkasına teneke konserve kutular Bağlamışlar falan boyleydi

Wicked olabilir mi internette yazınca bulamayabilirsin ancak sana bir link atacağım

Son düzenleme:

alsousolo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
millet film şöyle. osman yağmur dereliye benzeyen şişman bir aktör var. bu adam bir şey yiyor ve çok şişman oluyordu evlerden taşıyordu ? neydi bu?

Film istiyomm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İsmi Bilinmeyen Film Arama - Bulma

Filmin ismini/adını unuttum, hatırlamıyorum. İsmi bilinmeyen filmleri bulma.

Ben yıllar önce çok güzel bi film izlemiştim ve gerçekten çok sevmiştim o filmi bulamıyorum yıllardır arıyorum lütfen yardımcı olun...
Öncelikle ortaçağ filmiydi başrolde çocuklar vardı. filmde hatırladğımı kadarıyla 7 belki daha fazla veya az kardeş vardı babaları sefere gidiyodu bide en büyük kardeş yani abileri babasıyla gidiyodu bide düşman bi lord vardı o lord ordusuyla beraber o kaleye saldırıyodu kale çok güçsüzdü ama çocuklar kaleyi güçlendiriyodular bi çocuk bilim adamı gibiydi bomba felan yapıyodu tuzak yapıyodular sonra işte orduyu geri püskürtebiliyolardı (ha bu arada çocuklar tek başına değil kalenin vatandaşları vardı bitanede aşçı vardı filmin başlarında sanırım kalenin mutfağında çocuklara kızıyodu hatta) sonra işte çocuklar bi düşman at arabasına biniyodu hatırladığım kadarıyla ama neyse işte bi türlü düşman kalesine giriyodular gerisi yok yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim...(yıllardır o filmi arıyorum umarım bulabilirim)

Aranan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar bende bir film ariyorum sanirim predator serisi ama baktim bulamadim ozet geciyim.
2 arkadas aksam vakti 1 predator yakaliyor ormanda baglayip jiple arkadaslarinin evinin garajina getiriyorlar sonra arkadaslari uyaniyor hissediyor hemen garaja kosuyor bu adam daha once predatoe tarafindan kacirilip çip takilmis sanirim. Hatirladigim sahne bu ismimi bilen varmi acaba

Serdarr270

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İsmini hatırlayamadığım bir film var. 2000-2003 yılları arası diye hatırlıyorum TRT'de izlemiştim. İnsanların doğum sırasını anlatıyor. Öteki dünyada insanlar 9-10 yaşlarındaki halleriyle yaşıyorlar ve zamanı gelen kapıdan geçip bebek olarak doğuyor. Bir çocuk dünyaya gitmekten korkuyor ve kendisine çocuk olarak dünyada bir gün geçirmesi için izin veriyorlar. Dünyayı tanıyor. Ve bu sırada dünyada hiç bebek doğmuyor. Ve kapı da belirli bir süre açık kalıyor. Çocuk belirli bir süre içinde kapıdan geçip bebek olarak doğmazsa kapı kapanacak ve doğum olayı bitecek dünyada. Bu filmin ismini hatırlayamıyorum. İsmini bulabilirseniz paylaşabilir misiniz?

spacex2020

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bir arkadaşım bana tavsiyede bulundu ama ismini hatırlamıyor. Spoiler yemeden anlatabildiği: Bir adam var ve adamın patronu başka şehirde bikaç yaşlıyla birlikte rehabilitasyon merkezinde kalıyor adamın imza alması gerektiği için bu patronun yanına geliyor dönerken bi kaza geçiriyor bi geyiğe çarpıyor sanırım ve orda yaşlıların bulunduğu yerde kalması gerekiyor. Bu filmi bilen çıkar mı ya
side effecets ya da starred up olabilir mi ?

Volkan836

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bir film arıyorum kasabada geçiyor şerif var babası zombi ve arkadaşları var zombileri ellerinde birinin zincir birinin Hilti birinin testere falan var filmin sonunda şerifin zombi babası oğlunu kurtarıyor korku filmi gibi bişey eski bide zombiler yerin altında geziyorlar bazen

spacex2020

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bir film arıyorum kasabada geçiyor şerif var babası zombi ve arkadaşları var zombileri ellerinde birinin zincir birinin Hilti birinin testere falan var filmin sonunda şerifin zombi babası oğlunu kurtarıyor korku filmi gibi bişey eski bide zombiler yerin altında geziyorlar bazen
üzgünüm izlemedim hiç genelde scfi izliyorum zomblerle ilgili hiç izlemedim

Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben de bu filmi yıllar önce televizyonda izlemiştim 5 kişilik bir aile var en küçük kızları oyuncak bebeğini kaybediyor sonra bodrumda bir kutu oyunu buluyorlar oyunda yeşil ve kırmızı hologram var biri yalan söylediğinde mağara gibi bir yerde buluyorlar kendilerini her seferinde burdan kurtulmaya çalışıyorlar oyun bitene kadar da oynamak zorunda kalıyorlar evden çıkamıyorlar en sonunda kayıp bebeği mağarada buluyorlar alamıyorlar ama evin bodrumunda bulunuyor bebek yardımcı olursanız çok sevinirim saatlerdir araştırıyorum bulamadım

bbuket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Wicked olabilir mi internette yazınca bulamayabilirsin ancak sana bir link atacağım
evet bu teşekkür ederim

eski bir çizgi filmide bir grup çocuk vardı. biri kız siyah küt saçlı diğerleri erkek Bunlar bir durum olduğunda kendilerine ait alanlarina gidip orada bulunan tüplerin içine girip sanal dünyaya ışınlanıyorlardi ve orada savaşıyorlardı büyük yengeç robotları kafalarının üzerinden öldürüyorlardı sanal dünyadaki kız onlara yardım ediyor ve sanal dünyada kalıyordu( pembe saçlı )diğerleri savaştıktan sonra gerçek dünyaya dönüp okullarına devam ediyorlardı . ilerleyen bölümlerde sanal dünyadaki kızı gerçek dünyaya getirmeyi başarmışlardı

Son düzenleme:

Ali5318

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Bir tane film vardı hatırladıklarımı yazacağım.Bi çocuk vardı resim falan çiziyordu ama onları ailesine göstermiyordu saklıyordu ailesi sevmiyordu galiba.Sonra evlerinin yanına bi kız taşınıyordu hep onunla birlikte vakit geçiriyordu. Bunlar iple bir nehirden atlıyorlardı ve sadece kendilerinin gördüğü fantastik bir dünyaya giriyorlardı. Kız ağaç ev falan yapıyordu. En sonda da çocuk müzik öğretmeni ile müzeye gidiyordu geri döndüklerinde kız ölmüş oluyordu.

terabithia köprüsü

Sancaktar87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba yıllar önce bir film izlemiştim adını oyuncuları hatırlamıyorum filmde 2 küçük kizi olan eşinden boşanmis korkak bir adam var bunu sokak ortasında kızlarının gözü önünde vuruyorlar sonra bir adamla tanışıyor adamın iki arkadaşı var beraber barda korumalık yapıyorlar buda onlara katılıyor aralarından biri barda uyuşturucu satılmasına göz yumuyor bu nedenle baslari belaya giriyor en sonunda uyuşturucu mafyası bunlardan birini öldürüyor uyuşturucu satısina yardımcı olan bunu duyunca tuz ruhu içerek intihar etmeye kalkıyor ve o korkak adam ve tanıştığı adam gidip uyuşturucu mafyasına saldırıp onları öldürüyorlar hapse giriyorlar yıllar sonra hapisten çıkıyorlar 2 kizida büyümüş ve kötü yola düşmüşler işte boy5 bir şeydi film hatırladığım filmin ismini bilen bana yardımcı olabilirmi

• Beğen
Reactions: Odi

gecmistekalan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2002-2003 senesinde bir film izlemiştim. Film başlarken bi yol vardı uzaktan bir adam yaklaşıyordu. Filmde mavi kel kafalı bi yaratık vardı. Hatırladığım bir sahnede adamın biri bu yaratıktan kaçarken taşınabilir merdiven ya da bir elektrik direğine tırmanmaya çalışırken yaratığa yakalanıyordu. Filmde bir de kurt adam vardı ve kontrol altına alınabilmesi için yaşlı bir adam tarafından elinde küçük bir cam tüp sallayıp " may mıy moy " gibisinden sesler çıkarıyordu. Kurt adam iyi tarafta oluyordu ve bu mavi yaratığı öldürüyordu. Mavi yaratık dediğim kel bir insana benziyordu. Yıllardır arıyorum bulamıyorum lütfen evde kaldığımız şu süreçte aklımdan hiç çıkmayacak bulun.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,904
Ben daha Çocukken bi tesadüfen cehenneme ait film vermişlerdi TV den. Ne kadar aradım bulamadım şimdi aklıma girmişken. Adam derisini filan soyma sahneleri vardı. Sonra kişi cehennemde olurken bir güzel kızla tanışır ilişkiden sonra şeytana dönüşür asıl vücutu ortaya çıkar.

Çok çok garip filmdi ne alakaysa TV de verilmişti.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Geçenlerde Bein (hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama premier olabilirdi) bir film izledim ama yayın akışında bulamadım. İki aile bir adaya tatile gidiyordu. Adanın bir yerinden sürekli dalıp hazine çıkarıyorlar sonra satıyorlar. İşletmenin sahibi, aynı zamanda polisleri de alet ediyordu sanırım olaylarına. Çocuklar buluyordu ve kadının foyasını ortaya çıkarıyordu. Yardım ederseniz çok sevinirim.

startagain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aklıma gelmişken bir film daha sormak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şöyle ki zamanında d çocuk da film kuşağında yayımlanan bir film bir kadın öğretmen ortaokul herhalde baya tembel bir sınıfa geliyor sonra bu çocuklarla iyi anlaşıyor hatta sınavda kendilerine şans getirecek bi obje seçmelerini falan istiyor biri silgi seçiyor hatta isim veriyor çocuklar bu objelere öğretmenin de taşı var şans getiren ve bir de şöyle bir ayrıntı var öğretmen sürekli bir hayal görüyor ve bayılıyor mavi sakal mıydı onun gibi bir masal hayali görüyor bir de halter yapan küçük bir kız vardı tüm hatırladıklarım bunlar yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

ozlnka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, bir filmin adını arıyorum izleyeniniz varsa. Seneler önce çocukken izlemiştim 2006 - 2007 senesi falan olması lazım. Film Camelot'ta geçiyor ama zaman yolculuğu da var işin içinde. Karakterimiz erkek, günümüzden Camelot zamanına gidiyor, maceralar yaşıyor. Excalibur kılıcı da vardı sanırsam filmde. Aklımda kalan en dikkat çekici şey ise o zamandaki problemleri günümüz teknolojisiyle çözüyor. Mesela bir seferinde çantasından dijital video kamera çıkarıyor ve herkes hayret ediyor. Kırmızı bir lazer de vardı hatta kamerada. Ve bu çocuk oradaki prensesten hoşlanıyor, 1 2 sahne vardı hatta aralarında geçen prensesle geçen. Neyse, en sonunda çocuk oradaki problemleri çözüp, prensesi de öpüp vs. günümüze geri dönüyor. Bir beyzbol maçı ( öyle hatırlıyorum) izlerken yan tarafta prensesi görüyor ona el sallarken (meğer o da o zamandan günümüze gelmiş). Film bu arkadaşlar, dizi de olabilir tam emin değilim ama kapsam ve uzunluk itibarı ile film olması lazım. Camelot gençlik filmi olarak kodlamıştım zihnimde senelerdir ama bir türlü bulamadım nette. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Zalkren

Asistan
Reaksiyon puanı
277

İsmi Bilinmeyen Film Arama - Bulma

Filmin ismini/adını unuttum, hatırlamıyorum. İsmi bilinmeyen filmleri bulma.

arkadaşlar sinamada izlediğim beni çok etkileyen bir film fakat bi türlü adını hatırlayamıyorum bulup nişanlımla tekrar izlemek istiorum:(

film sanırım bir fransız yapımıydı filmde tanımadığı bi ailenin eline düşen küçük kıza işkence ediliyo ve kız zor şer ellerinden kaçıyo büyüyo fakat ikide bi vucudunu kesen bi yaratık görüyo arkadaşları onu bulduğunda muhakkak bi yerinde derin bi kesik oluyo ama aslında piskolojisi bozulduğu için kız kendi kendini kesiyo.bu arada kız büyümüş genç kız olmuş oluyo ve kendine işkence yapan aileyi bulup bütün aileyi çocuklarda dahil pompalı tüfekle öldürüyo bir süre sonra oraya en yakın arkadaşıda geliyo olayın şokuna giriyo bu arada kız o kendini kesen yaratığı yine görüyo ama kız bu sefer kendi boğazını kesiyo en yakın arkadaşı tam evi terk edicekken bodrumdan sesler duyuyo tam aşşağı indiğinde birde görüyoki her tarafı kesik işkence görmüş küvete zincirlenmiş bi kadın onu kurtarmaya çalışırken ülkenin zengini olan masonlar geliyo ve oraya başka bi aile yerleştiriyo ve o kıza işkenceler ediyolar en sondada derisini tamamen soyup ne gördüğünü soruyo masonların başındaki kadın ve bunun üstüne kadın konuşma yaptıktan sonra kendini silahla vuruyo
Söyle bir film izledim çok sağlam bir bina var bu binayı patlatmak için bi mühendis gönderiyorlar ama o da binayı patlatamiyor cunku bina insan etiyle yapılmış falan filan bulabilir misiniz?

Laethus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam yıllardır aklımda olan ve ismini , oyuncularını bilmediğim filmi detaylı anlatacağım umarım yardımcı olursunuz.
Film psikolojik , korku , gerilim tarzında olması lazım.Çok önce izlediğim için unutmuş olabilirim.
Herhangi bir yerinden kesit: Adam araba sürüyor sanırsam çorak veya çöl gibiydi ama asfalt var idi. Asfaltta sürerken dönüş vardı. Kasaba mı şehir mi neyse öyle bir yere dönmek için yol yani asfalt yol bir nevi T şeklinde. Her neyse bu adam giriyor (sanki yardım istiyordu adam) yola içeri ardından bir binaya gidiyor. İçeride manken var kukla gibi insan boyutunda yüzleri dümdüz mankenler. Mankenlerden biri diğerine elinde beysbol sopasıyla vuruyormuş gibi duruyor. Ardından bizim karakter neler oluyor etrafına baktıktan sonra mankenlere baktığında mankenler hareket etmiş be beyzbol sopalı mankenin beyzball sopasında gerçek kan damlıyor adam sonra korkup koridora kaçıyor ardından olayı çözen karakterimiz kaçarken arkasına bakmaya çalışıyor ki mankenler yakalayamasın. (Sadece bakmadığında hareket ediyorlar.) Bu tıpkı Doctor Who- Weeping Angels gibi veya Super Hot oyunu oynadıysanız benzerlikler var. En sonunda adamda kendisinin manken olduğunu mu ne öğreniyordu öyle bir şey. Tam hatırlamıyorum.
2014'den eski bir film. Yıllardır filmi düşündüğü için belki bazı gerçeklikleri değiştirmiş olabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Selam yıllardır aklımda olan ve ismini , oyuncularını bilmediğim filmi detaylı anlatacağım umarım yardımcı olursunuz.
Film psikolojik , korku , gerilim tarzında olması lazım.Çok önce izlediğim için unutmuş olabilirim.
Herhangi bir yerinden kesit: Adam araba sürüyor sanırsam çorak veya çöl gibiydi ama asfalt var idi. Asfaltta sürerken dönüş vardı. Kasaba mı şehir mi neyse öyle bir yere dönmek için yol yani asfalt yol bir nevi T şeklinde. Her neyse bu adam giriyor (sanki yardım istiyordu adam) yola içeri ardından bir binaya gidiyor. İçeride manken var kukla gibi insan boyutunda yüzleri dümdüz mankenler. Mankenlerden biri diğerine elinde beysbol sopasıyla vuruyormuş gibi duruyor. Ardından bizim karakter neler oluyor etrafına baktıktan sonra mankenlere baktığında mankenler hareket etmiş be beyzbol sopalı mankenin beyzball sopasında gerçek kan damlıyor adam sonra korkup koridora kaçıyor ardından olayı çözen karakterimiz kaçarken arkasına bakmaya çalışıyor ki mankenler yakalayamasın. (Sadece bakmadığında hareket ediyorlar.) Bu tıpkı Doctor Who- Weeping Angels gibi veya Super Hot oyunu oynadıysanız benzerlikler var. En sonunda adamda kendisinin manken olduğunu mu ne öğreniyordu öyle bir şey. Tam hatırlamıyorum.
2014'den eski bir film. Yıllardır filmi düşündüğü için belki bazı gerçeklikleri değiştirmiş olabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
Buldum kısa film imiş :

Son düzenleme:

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Bir korku filmi vardı kızlı erkekli arkadaş ortamı, oyun oynamaya geliyorlardı bir arkadaşının evine. Oyun bilgisayar oyunu idi. Oyunda nasıl ölüyorlarsa gerçek hayatta da aynı şekilde ölüyorlardı. Filmin ismini hatırlayamadım bilen yardımcı olursa çok sevinirim.

İyi bayramlar....