Deji Batarya (iPhone 7)

Bu konuyu okuyanlar

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar merhaba, hayırlı günler. Başlıkta da belirtildiği gibi iPhone 7 telefonuma deji batarya takmayı düşünüyorum. Forumda bu batarya ile ilgili birçok konu açılmış ama deneyimler genellikle batarya değişiminden sonra yakın süre içerisinde paylaşılmış. Şikayetvar'a baktığımızda pek çok şikayet var aslında o yüzden kararsız kaldım. Eğer iPhone 7 için deji batarya kullanan varsa (minimum 6 ay) deneyimini paylaşırsa sevinirim. Memnun musunuz? Yoksa zaman geçtikçe şişme, (Pubg vs. oynarken) bariz bir şekilde performans eksikliği .vb sorunları oluyor mu?

Son düzenleme:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Arkadaşlar merhaba, hayırlı günler. Başlıkta da belirtildiği gibi iPhone 7 telefonuma deji batarya takmayı düşünüyorum. Forumda bu batarya ile ilgili birçok konu açılmış ama deneyimler genellikle batarya değişiminden sonra yakın süre içerisinde paylaşılmış. Şikayetvar'a baktığımızda pek çok şikayet var aslında o yüzden kararsız kaldım. Eğer iPhone 7 için deji batarya kullanan varsa (minimum 6 ay) deneyimini paylaşırsa sevinirim. Memnun musunuz? Yoksa zaman geçtikçe şişme, bariz bir şekilde performans eksikliği .vb sorunları oluyor mu?
Iphone 6S Plus kullanıyorum. Yaklaşık 2.5 ay kadar önce DEJİ marka 2750 mAH batarya taktım halen kullanıyorum gayet memnunum, tavsiye ederim. 102 TL' ye satın almıştım.

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Iphone 6S Plus kullanıyorum. Yaklaşık 2.5 ay kadar önce DEJİ marka 2750 mAH batarya taktım halen kullanıyorum gayet memnunum, tavsiye ederim. 102 TL' ye satın almıştım.

Teşekkür ederim. 2,5 ay yine de az hocam. Şikayetvar’a baktığında genelde 6 aydan sonra şişme gibi sorunlardan bahsedilmiş.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Teşekkür ederim. 2,5 ay yine de az hocam. Şikayetvar’a baktığında genelde 6 aydan sonra şişme gibi sorunlardan bahsedilmiş.
Evet az bir süre 6 ayı görmeliyim bende umarım olmaz. Orijinal bataryası 450 TL gerçekten pahalı.

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Ben baktığımda Ocak sonu Şubat ayı gibiydi galiba.
Yok üstad sen büyük ihtimalle iphone x ve üstü için olan fiyatlandırmaya bakmışsındır ki iphone x ve üstü modeller için fiyat 449 TL, senin de aklında bu kalmış muhtemelen. İphone x üstü ve altı için farklı fiyatlandırma mevcut.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Yok üstad sen büyük ihtimalle iphone x ve üstü için olan fiyatlandırmaya bakmışsındır ki iphone x ve üstü modeller için fiyat 449 TL, senin de aklında bu kalmış muhtemelen. İphone x üstü ve altı için farklı fiyatlandırma mevcut.
6S Plus için bakmıştım ve fiyat yüksek çıkınca vazgeçtim orijinalinden olabilir devreler yandığı bir ana gelmiştir belki de bende. Yine de tabi orijinal olması iyidir. Teşekkür ederim üstat.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

Hız Konusunda Gözle Görülür Bir Fark Oldumu.

Ayrıca Arkadaşın Dediği Gibi Çokça Şikayet Var. Uzun Süreli Deneyimlerini Bu Başlıktan veya Başkaca Konu Açarak Bizleri Bilgilendirirsen Sevinirim.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Eskiden Samsung telefona çakma batarya alırdım her sene depiştirirdim gayet de güzel giderdi. Ucuz olduğu için de sürekli alır dururduk. Deji yi de bilmiyorum ki... Cihazın mah gücünden fazla ise batarya kapasitesi full doldurmaz gibi geldi bana

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Hız Konusunda Gözle Görülür Bir Fark Oldumu.

Ayrıca Arkadaşın Dediği Gibi Çokça Şikayet Var. Uzun Süreli Deneyimlerini Bu Başlıktan veya Başkaca Konu Açarak Bizleri Bilgilendirirsen Sevinirim.
Tabiki de. Yaklaşık 2.5 ay oldu şu ana kadar bir şikayetim olmadı. Hız gayet iyi. Sanki telefon yenilenmiş gibi geldi bana. Umarım uzun süre kullanımdan sonra bir şey olmaz. Ama sıkıntı çıkarırsa konu açacağım.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Arkadaşlar merhaba, hayırlı günler. Başlıkta da belirtildiği gibi iPhone 7 telefonuma deji batarya takmayı düşünüyorum. Forumda bu batarya ile ilgili birçok konu açılmış ama deneyimler genellikle batarya değişiminden sonra yakın süre içerisinde paylaşılmış. Şikayetvar'a baktığımızda pek çok şikayet var aslında o yüzden kararsız kaldım. Eğer iPhone 7 için deji batarya kullanan varsa (minimum 6 ay) deneyimini paylaşırsa sevinirim. Memnun musunuz? Yoksa zaman geçtikçe şişme, (Pubg vs. oynarken) bariz bir şekilde performans eksikliği .vb sorunları oluyor mu?

Çevremde Deji batarya kullanan var. Gayet de memnun. Eğer temiz işçilik yapılırsa telefona bırakın zararı yararı bile olur. SDN Youtube kanalında da bununla bilgili yeni bir içerik yayınlanmıştı, bakabilirsiniz:)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Çevremde Deji batarya kullanan var. Gayet de memnun. Eğer temiz işçilik yapılırsa telefona bırakın zararı yararı bile olur. SDN Youtube kanalında da bununla bilgili yeni bir içerik yayınlanmıştı, bakabilirsiniz:)
Aynen öyle ben tanıdık telefoncuya götürdüm değiştirdim bataryayı.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Tabiki de. Yaklaşık 2.5 ay oldu şu ana kadar bir şikayetim olmadı. Hız gayet iyi. Sanki telefon yenilenmiş gibi geldi bana. Umarım uzun süre kullanımdan sonra bir şey olmaz. Ama sıkıntı çıkarırsa konu açacağım.

Temennimiz Alan Arkadaşların Pişman Olmaması Yönünde ...

Reaksiyon puanı
3,027
Şimdi senin için sordum, Dejş bataryayı arkadaşım iPhone 6S için Ekim ayından beri kullanıyor. Batarya sağlığı %93 olmuş ama onun dışında sıkıntı yokmuş.

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Teşekkür ederim arkadaşlar. Büyük ihtimalle deji batarya alıp kendim takacağım telefona. 6 ay geçtikten sonra deneyimimi paylaşırım inşallah.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Teşekkür ederim arkadaşlar. Büyük ihtimalle deji batarya alıp kendim takacağım telefona. 6 ay geçtikten sonra deneyimimi paylaşırım inşallah.
Son durum nedir acaba? Ben DEJI'nin iki bataryasını da aldım. Hem Li-Po olanını, hem de Li-Ion olanını ikisine de aynı aşırı ısınma sorunu oluşuyor. Telefonla oyun oynamama rağmen, ayarlardayken bile aşırı ısınıyor. Instagram'a vs. girince çok çok rahatsız edecek derecede ısınıyor.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
En iyi tercih kaliteli bir powerbank olur diye düşünüyorum

Son mesajlar