Hepsiburada güvenilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
ya ben diyorum zaten thh yoluyla hallettim muhatap falan yok üzgünüm en kısa sürede sorununuz çözülecektir diyorlar o kadar 2 ay geçti dava yoluyla ürünümü gönderdiler thh davasıyla
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca dediğin doğru ürüne 1 yıldız yorum yapmak istedğimde onay sürecinden hiçbir zaman çıkmıyordu
Evet, ben de anakart servis talebi istemiştim ama hiç cevap vermedikleri için direk servisle muhatap oldum ve servisle 1 haftadan kısa sürede işim hal oldu ama o talep hala onayda diyor ve iptal edemiyorum. Sorumsuz oldukları için bir daha oradan alışveriş yapmayacağım hala güvenilir bir yer olmasına rağmen.

TinerciAlper

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Evet, ben de anakart servis talebi istemiştim ama hiç cevap vermedikleri için direk servisle muhatap oldum ve servisle 1 haftadan kısa sürede işim hal oldu ama o talep hala onayda diyor ve iptal edemiyorum. Sorumsuz oldukları için bir daha oradan alışveriş yapmayacağım hala güvenilir bir yer olmasına rağmen.
katılıyorum kimseye tavsiye etmem hepsiburadayı

conqueror0640

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
defalarca ürün aldım 2 3 tane pc 2 tane telefon aldım daha ev aletleri aldım büyükşehirde yaşıosanız ertesi gün teslimat var sıkıntı yaşamazsınız ve en uygun fiyatı hepsiburada da bulursun

GürkanBay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hepsiburada da sıkıntılı ürün olabilir ancak iade süreci çok sağlam ve sorunsuz

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Ürün ve satıcıya göre değişir ben sorunsuz alış veriş ve iade yaptım.

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
bende baya sorunsuz iade yaptım 2 ay boyunca ürünümü alamadım ve en sonunda mahkeme yoluyla gönderdiler yani daha sorunsuz olamazdı
Ne diyorum ben sana hepsiburada , gittigidiyor, n11 gibi siteler sadece kurumsal firmalardır. Önemli olan hangi satıcıdan ne aldığındır. Benim iade sürecim 3 gün gibi kısa sürede gerçekleşti. Aliexpressten alış veriş yapıp 90 gün bekleyip sorunsuz alan da var 1 hafta içinde gelip içinden hıyar çıkanda var. İade edip parasını alan da var , dolandırılan insan da var.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
satıcı hepsiburada değilse ve sorun yaşarsanız sinir krizi geçirtebilirler insana
sorun olursa hepsiburada aradan çekiliyor ve sizi saçmasapan bir insanla başbaşa bırakıyor.
yani esas yapması gereken işi, arabuluculuğu kesinlikle yapmıyor.
özetle, gittigidiyor n11 ne kadar güvenli ise hepsiburada da o kadar güvenli

"kesinlikle güvenli al kardeşim" diyen insanlara aldanmayın
onlar yaptıkları limitli alışverişlerde sorun yaşamamış insanlar.
problem çıkmayınca bütün siteler güzel geliyor insana.

yarın öbür gün ürün alıp sorun yaşarsanız
buradaki konunun uzmanı(!) "al kardeşim" diyen arkadaşların hiçbirini burada bulamazsınız :)

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Büyük satıcılardan aldığınız sürece güvenlidir,Her alışveriş sitesi böyledir.Amazon dahil.

SiberOptik

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
359
Evet güvenilirdir doğan holding'e balıdır kendileri

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Hepsiburada güvenilir mi sorusunun cevabı benim için evettir çünkü bugüne kadar yaptığım alışverişlerde/iadelerde hiç sıkıntı yaşamadım.
*Aldığım ürün çakma geldiyse bunu iade kategorisinde değerlendiriyorum.

Liste;
23 Adet Kitap - Sorunsuz
4 Adet Test - Sorunsuz
1 Adet Kahvaltı Takımı - Sorunsuz
2 Adet Led Başlık, Mutfak Armatürü, TV Askı Aparatı - Sorunsuz
iPad 2 Kablo, 2 Adet Type-C Kablo, Samsung Galaxy A50 Telefon, Samsung M30 Telefon, 2 Adet Kulaklık, 1 Adet OTG Dönüştürücü, 1 Adet VGA to HDMI Dönüştürücü, 1 Adet Saç Kurutma Makinesi, 1 Adet Elektrikli Cezve - Sorunsuz
1 Adet Bank (Tekstil) - Sorunsuz
2 Adet Bulaşık Deterjanı (3x60 Paket), 1 Adet Çamaşır Deterjanı - Sorunsuz
1 Adet Resim Defteri - Sorunsuz
1 Adet Parfüm - Sorunsuz
3 Adet Deodorant/Rolon - Sorunsuz
2 Adet Hava Sızdırmaz Conta - Sorunsuz

Üstte bahsettiklerimden ayrı bluetooth kulaklığı Hepsiburada satıcısından aldım, tek kulağı az ses veriyordu iade ettim - Sorunsuz
Yenisini "yanlışlıkla başka satıcıdan" sipariş ettim çakma geldi iade ettim (iptal değil) - Sorunsuz
Sonra tekrar Hepsiburada'nın kendisinden alacaktım bir yanlış anlaşılmadan indirim bitti sandım fiziksel olarak başka yerden aldım. - Sorunsuz

Üstte bahsettiğim kulaklıklardan birini iade etmek istedim Hepsiburada satıcıydı kabul etmediler 30-50TL bir şeydi zaten pek umrumuzda olmadı.

Bir Adet Ayakkabı 150-200TL satıcı Hepsiburada değil iade ettik. - Sorunsuz

Bence bu hata/alınan oranı=1/55 gayet güvenilir. İçinde bir sürü elektronik ürün olmasına rağmen bu sonuçlar gayet memnun edici.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86

Böyle şeyler de oluyor
satıcının hepsiburada olması sizi kurtarmayabilir.

sol framede bir de bu gözüme çarptı

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747

Böyle şeyler de oluyor
satıcının hepsiburada olması sizi kurtarmayabilir.

sol frame de bir de bu gözüme çarptı
Ben de şimdi onu okuyordum.

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Satıcısına göre değişir ama 3 telefon aldım hiçbirinde sorun yaşamadım, 2 kulaklık aldım sorun yaşamadım, SSD aldım sorun yaşamadım, gayet iyi bir site.

osmanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
çok büyük güven sorunu yaşıyorsanız satıcının hepsiburada olmasına dikkat edersiniz. Yıllardır hiç bir sorunla karşılaşmadım

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Yani ben uzun zamandır Hepsiburada dan alışveriş yapıyorum. Bir sıkıntı olmadı. Ürünler gayet düzgün bir şekilde bana gönderildi. Tabi benim alışveriş yaptığım satıcılar doğru kişiler denk gelmiş olabilir bu yüzden satıcının yorumlarına, puanına bakarak alışveriş yapmanızı öneririm. Böylelikle alışveriş sonrası daha az sıkıntı yaşarsınız.