Enes Batur 'un tahtını bir Çocuk Kanalı Kaptı!

Bu konuyu okuyanlar

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Enes Batur, son birkaç yıldır YouTube Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip olan ‘bireysel’ kanalının başındaki isimdi. Toplamda 12,7 milyon abone sayısıyla Cem Yılmaz, Oha Diyorum, Kanal D, Orkun Işıtmak gibi birçok kanalın üstünde yer alan Batur, bu unvanını Oyuncak Avı isimli bir çocuk kanalına kaptırdı.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Oyuncak Avı diye kanal mı vardı? Şaşırtıcı...

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Enes Batur, son birkaç yıldır YouTube Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip olan ‘bireysel’ kanalının başındaki isimdi. Toplamda 12,7 milyon abone sayısıyla Cem Yılmaz, Oha Diyorum, Kanal D, Orkun Işıtmak gibi birçok kanalın üstünde yer alan Batur, bu unvanını Oyuncak Avı isimli bir çocuk kanalına kaptırdı.
O Zaman Let's Hunt Some Toys Baby :D

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Oyuncak Avı diye kanal mı vardı? Şaşırtıcı...
Tabi ki görmesek de bilmesek de o bizim ülkemizin kanalı :D
738 Milyon izlenen videosu bile var aa
1588437313830.png

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
YouTube 10 milyon aboneye ulaşmadan çoktan fişini çekerdi.
O da doğru. Ama ben hala kapatılabileceğini düşünüyorum. Bu Tür hesaplar ayrıca kullanıcılar tarafından YouTube'a şikayet edilebiliyor. Bildiğim kadarıyla zaten ebeveynler para için çocuklarını bu işte kullanıyorlar. Ha tabi çocukları mutlu mudur bu durumdan, orasını bilmiyorum.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Oyuncak avı mı? İlk defa duydum:)

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
izlenme sayıları çok az bencede bot olabilir birde çoğumuz bu kanalı hiç duymadık

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

Listenin Başını Çekenlerden; Cem Yılmaz ve Oha Diyorum (Eski Kadro) Dışında Kalan Kanallar Gereksizsizlk ve Yaratıcılıktan Uzak Kanallar.
O Tip Kanalları İzleyenleri Anlamaya Çalışırken Beynim ERROR Veriyor.

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Listenin Başını Çekenlerden; Cem Yılmaz ve Oha Diyorum (Eski Kadro) Dışında Kalan Kanallar Gereksizsizlk ve Yaratıcılıktan Uzak Kanallar.
O Tip Kanalları İzleyenleri Anlamaya Çalışırken Beynim ERROR Veriyor.
Bu kadar abonesi varsa bir çok insana gereksiz gelmiyor sanırım :)

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Bu kadar abonesi varsa bir çok insana gereksiz gelmiyor sanırım :)

Abone Sayısı Ölçüsünü Baz Alarak Kaliteyi Bulduğunu veya Kaliteli İçerik Yaptığı Fikrini Savunmutorsunuzdur Umarım :)

İzleyenler İçin Gereksiz Olmaması Gayet Normal. "Bana Dostunu Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim" ;)

Ayrıca Ben Şahsım Adına Olan Fikri Beyan Ettim.

Kanalını Takip Etmesemde Hakkında Yazılan Çizilen İyi veya Kötü Yorumlardan ve Şahsi Fikir Sahibi Olmak İçin de Birkaç Video İzleyerek Bir Sonuca Varmış Biri Olarak Para Verseler Ne Kendim İzlerim Nede Eş'e Dosta Tavsiye Ederim.

İyi Forumlar ...

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Enes baturu izliyorum ama cok serefsiz biri oldugu kesin

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Bu Arada biraz göz attım Oyuncak Avı'na, video başlıkları İngilizce ama videoda konuşulan dil Türkçe. Eh Bari Türkçe yapıverin başlıkları. Yabancılar izlemiyordur diye düşünüyorum

Son mesajlar