Haber Enes Batur 'un tahtını bir Çocuk Kanalı Kaptı!

Enes Batur, son birkaç yıldır YouTube Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip olan ‘bireysel’ kanalının başındaki isimdi. Toplamda 12,7 milyon abone sayısıyla Cem Yılmaz, Oha Diyorum, Kanal D, Orkun Işıtmak gibi birçok kanalın üstünde yer alan Batur, bu unvanını Oyuncak Avı isimli bir çocuk kanalına kaptırdı.

EmirhanTeira

Doçent
Enes Batur, son birkaç yıldır YouTube Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip olan ‘bireysel’ kanalının başındaki isimdi. Toplamda 12,7 milyon abone sayısıyla Cem Yılmaz, Oha Diyorum, Kanal D, Orkun Işıtmak gibi birçok kanalın üstünde yer alan Batur, bu unvanını Oyuncak Avı isimli bir çocuk kanalına kaptırdı.
O Zaman Let's Hunt Some Toys Baby :D

Oyuncak Avı diye kanal mı vardı? Şaşırtıcı...
Tabi ki görmesek de bilmesek de o bizim ülkemizin kanalı :D
738 Milyon izlenen videosu bile var aa
1588437313830.png

EmirhanTeira

Doçent
YouTube 10 milyon aboneye ulaşmadan çoktan fişini çekerdi.
O da doğru. Ama ben hala kapatılabileceğini düşünüyorum. Bu Tür hesaplar ayrıca kullanıcılar tarafından YouTube'a şikayet edilebiliyor. Bildiğim kadarıyla zaten ebeveynler para için çocuklarını bu işte kullanıyorlar. Ha tabi çocukları mutlu mudur bu durumdan, orasını bilmiyorum.

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
Oyuncak avı mı? İlk defa duydum:)

_X_

Profesör

Listenin Başını Çekenlerden; Cem Yılmaz ve Oha Diyorum (Eski Kadro) Dışında Kalan Kanallar Gereksizsizlk ve Yaratıcılıktan Uzak Kanallar.
O Tip Kanalları İzleyenleri Anlamaya Çalışırken Beynim ERROR Veriyor.