Bütçe 3000 telefon öneri

Bu konuyu okuyanlar

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Bütçem 3000 oyun oynarım bataryası iyi olması tercihim uzun süre kullanabileceğim telefon önerilerinizi bekliyorum Nisan sonunda alacağım

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
A71'e bakmanızı öneririm.
Hocam onuda düşündüm ama şu konulara biraz takildim bir ara model yazılım desteği ne zamana kadar devam edecek ben alıp uzun süre degistirmeyecegim daha doğrusu degistirmeyecegim ve 3000 TL'yi çok aşmak istemiyorum açıkçası mi 9t nasildir?

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Hocam onuda düşündüm ama şu konulara biraz takildim bir ara model yazılım desteği ne zamana kadar devam edecek ben alıp uzun süre degistirmeyecegim daha doğrusu degistirmeyecegim ve 3000 TL'yi çok aşmak istemiyorum açıkçası mi 9t nasildir?

Mi 9T de gayet iyi bir cihaz. Donanımsal olarak yakın oldukları için aynı güncellemeleri alacaklardır. Uzun kullanım için +2gb ram belirgin olacaktır. Bu arada ekran süresi açısından da A71 daha başarılı.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Bütçem 3000 oyun oynarım bataryası iyi olması tercihim uzun süre kullanabileceğim telefon önerilerinizi bekliyorum Nisan sonunda alacağım

bütçeni biraz arttırabilirsen Huawei Nova 5T öneririm. Ama bütçeyi geçmeyeyim diyorsan Mi9T ya da A71 ikiside birbirine denk ve güzel cihazlar. Seni yarı yolda bırakmayacaklardır hem oyun hem de kalite anlamında

M B

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ne gibi oyunlar oyunlar onursun hocam

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Hocam hafıza çok az batarya küçük mediatek kullanıyor oyun oynanmaz rahat hiçbir kriterimi karşılanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne gibi oyunlar oyunlar onursun hocam
Ya değişiyor ama en azından kasmadan pubg oynansin

bütçeni biraz arttırabilirsen Huawei Nova 5T öneririm. Ama bütçeyi geçmeyeyim diyorsan Mi9T ya da A71 ikiside birbirine denk ve güzel cihazlar. Seni yarı yolda bırakmayacaklardır hem oyun hem de kalite anlamında
Sizin tercihiniz ne olurdu

Mi 9T de gayet iyi bir cihaz. Donanımsal olarak yakın oldukları için aynı güncellemeleri alacaklardır. Uzun kullanım için +2gb ram belirgin olacaktır. Bu arada ekran süresi açısından da A71 daha başarılı.
Sizin tercihiniz ne olurdu ve redmi note 8 pro oyunda daha başarılı diye okumuştum biryerde düşünceniz

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Hocam hafıza çok az batarya küçük mediatek kullanıyor oyun oynanmaz rahat hiçbir kriterimi karşılanıyor

Sizin tercihiniz ne olurdu ve redmi note 8 pro oyunda daha başarılı diye okumuştum biryerde düşünceniz

6 Aydır RN8 Pro kullanıyorum, tavsiye ederim. Full ayarlarda gayet akıcı oynuyorum.

M B

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Huawei P40 Lite oldukta iyi fakat biraz bütçenizi asar

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
1 günü çıkarır mı şarjı kaç GB hafızası var sizin cihazınızın

Oyun oynamayınca 1.5 gün çıkarıyor. Ortalama seviyede( abartmadan) oyun oynarsanız 1 gün çıkarır. 64gb kullanıyorum, tercih meselesi. Bana fazlasıyla yetiyor alanı. Şuan 39gb boş.

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Oyun oynamayınca 1.5 gün çıkarıyor. Ortalama seviyede( abartmadan) oyun oynarsanız 1 gün çıkarır. 64gb kullanıyorum, tercih meselesi. Bana fazlasıyla yetiyor alanı. Şuan 39gb boş.
Peki resmi note 9 pro 30 Nisan'da ulkemize gelecek beklemeye değer mi ve mi mix 2s nasıldır

Mi9t,A71 bütçeyi biraz arttıp Nova5t alabilirsin.
Bütçemi pek aşamaacağım ayrıca A71 fiyatları bile 3000 i aşıyor ama sizin tercihiniz olan cihaz ne olurdu maks 3000 bütçe ile

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Peki resmi note 9 pro 30 Nisan'da ulkemize gelecek beklemeye değer mi ve mi mix 2s nasıldır

Bütçemi pek aşamaacağım ayrıca A71 fiyatları bile 3000 i aşıyor ama sizin tercihiniz olan cihaz ne olurdu maks 3000 bütçe ile
Ben 3000 liraya ikinci el S9 alırdım.Batarya hariç S9 her konuda fazlası ile memnun eder.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Note 9S'in fiyatı bile belliyken Note 9 Pro'lar pahalıya çıkacak diyebilirim. Redmi Note 8 Pro'ya bakın. Zaten performans farkı yok sayılır. +500mAh dışında ciddi fark yok.

Telefoncularda temiz ikinci el S9 lar var.Tabiki tercih sizin ama ben yeni orta segment yerine eski amiral gemisini tercih ederim.

S9'u geçtim. S9+'ın bile ekran süresi cidden kötü. Arkadaş oyun oynayacağı için kötü bir deneyime neden olur.

( Arkadaşım kullandığı için biliyorum 4-4.5 saat üstü ekran süresi almıyor)

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Note 9S'in fiyatı bile belliyken Note 9 Pro'lar pahalıya çıkacak diyebilirim. Redmi Note 8 Pro'ya bakın. Zaten performans farkı yok sayılır. +500mAh dışında ciddi fark yok.

S9'u geçtim. S9+'ın bile ekran süresi cidden kötü. Arkadaş oyun oynayacağı için kötü bir deneyime neden olur.

( Arkadaşım kullandığı için biliyorum 4-4.5 saat üstü ekran süresi almıyor)
S9 un bataryasının çok iyi olduğunu iddaa etmiyorum.S9 batarya dışında bütün unsurlarda orta seviye cihazlardan daha iyi.Mi9t bugün orta seviyede en çok tutulan cihazlardan biri.Size soruyorum mi9t nin kamerasında ois varmı? mi9t 4k 60 FPS çekebiliyormu? Oyun demişsiniz orta seviye cihazların çoğu Pugb, fortnite gibi oyunlarda tıkanabiliyor.S9 Pugb, fortnite gibi yüksek grafikli oyunları işlemcisi sayesinde sorunsuz oynatır.Ben kendi fikrimi söyledim tercih onun.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
S9 un bataryasının çok iyi olduğunu iddaa etmiyorum.S9 batarya dışında bütün unsurlarda orta seviye cihazlardan daha iyi.Mi9t bugün orta seviyede en çok tutulan cihazlardan biri.Size soruyorum mi9t nin kamerasında ois varmı? mi9t 4k 60 FPS çekebiliyormu? Oyun demişsiniz orta seviye cihazların çoğu Pugb, fortnite gibi oyunlarda tıkanabiliyor.S9 Pugb, fortnite gibi yüksek grafikli oyunları işlemcisi sayesinde sorunsuz oynatır.Ben kendi fikrimi söyledim tercih onun.

Konu sahibi video çekicem yazmamış. Oyun ve batarya odaklı bir cihaz istiyorum demiş.

OİS'li S9 alsa kaç defa açıp video çekicek??

Bu arada orta segment diyerek umarım 710-712'li cihazları kastetmemişsinzidir. Arkadaşımda Mi 9T bende RN8 Pro bulunuyor. İkimiz de COD-PUBG-Fortnite gibi oyunları yüksek ayarlarda akıcı oynayabiliyoruz.

Samsung "amiral gemilerinde" hep bataryayı unutuyor( S20 dışında). Bir kez de batarya akıllarına geldi, o zaman da sonucu gördük?

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150

Ben Nova 5T alırdım. biraz fazla verirdim ama diğerlerine göre performansı daha uzun süre idare eder.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Bence 2. El iPhone 8 veya 0 iPhone 7 alın.