Bütçe 3000 telefon öneri

Bu konuyu okuyanlar

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Tabiki stabil yazılımı. Ve iPhone kullanıcısını üzmez. Ayrıca ikinci el fiyatıda diğer markalar gibi yarıya düşmez 4 bine aldığınız iPhone garantisi bitince 3300 tl olur. Ben yıllarca Samsung kullandım inanın herşeyi daha kaliteli iPhone’un.

Reaksiyon puanı
6,381
A71 öneririm. Eğer bütçenin dışına çıkmak istemiyorsanız da Mİ9T 128GB. Eğer 64 GB yetiyorsa da Mİ9T 64 GB. Mİ9T alırsanız
SD 730 işlemcisi
Çentik siz amoled ekranı
Çok başarılı bir kamerası
4000 mAh bataryası
Çok müthiş arka tasarımları
Malzeme kalitesi
Az da olsa premium hissiyatı var
Ama hafıza kartı desteği yok

Ama A71 alabilirseniz de
4500 mAh bataryası
SD 730 işlemcisi
6.7" Süper Amoled Plus (Samsung'un sitesine göre) ekranı
Ekrandan delik çentikli tasarımı
Hafıza kartı desteği var

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
a71 vs mi9t tercihiniz ve nedeni

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Bu arada belirtmeyi unuttum bizde s7 edge iphone 7 ve 8 var evde kullanılan. İki iPhone s7 ye kafa atıyor bildiğiniz. Pubg fortinite da daha önde. İphone sarjı emiyor, s7 ısınıyor. Ön kamerada azıcık daha s7 önde. Hoparlör kalitesi tartışmasız iPhone. Arka kameraları iPhone daha gerçekçi renk veriyor gibi geliyor bana. Elimde bu telefonlar olduğu için kıyasladım. Ve almadan önce iPhone dursun aklınızın kenarında. Ben herzaman paranızın yettiği iPhone’u almanızı öneririm

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Bu arada belirtmeyi unuttum bizde s7 edge iphone 7 ve 8 var evde kullanılan. İki iPhone s7 ye kafa atıyor bildiğiniz. Pubg fortinite da daha önde. İphone sarjı emiyor, s7 ısınıyor. Ön kamerada azıcık daha s7 önde. Hoparlör kalitesi tartışmasız iPhone. Arka kameraları iPhone daha gerçekçi renk veriyor gibi geliyor bana. Elimde bu telefonlar olduğu için kıyasladım. Ve almadan önce iPhone dursun aklınızın kenarında. Ben herzaman paranızın yettiği iPhone’u almanızı öneririm
Sıfır alabileceğim bir iPhone yok piyasada ikinci eldede pek karar veremiyorum

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
Fiyat performans kamerası iyi ve uzun güncelleme alır , samsung gibi 1 sene sonra yarı yolda bırakmaz

Neden?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şarjı ne kadar gidiyor begenmediginiz özelliği var mı?

Kapalı hesap

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Bütçem 3000 oyun oynarım bataryası iyi olması tercihim uzun süre kullanabileceğim telefon önerilerinizi bekliyorum Nisan sonunda alacağım
redmi note 9s al bence türkiyeye yeni geldi biraz bekle fiyatı felan düşsün sonra al 5020 mah batarya işini görür umarım snapdragon 720g işlemcisi çok az pil kullanmakta üstelik performansı çok iyi