Aleyna Tilki: “Keşke arkadaş satılan bir yer olsa”

Bu konuyu okuyanlar

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
goster-co-aleyna-tilki-keske-arkadas-satilan-bir-yer-olsa-1.jpg

Açıklamalarıyla dikkat çeken 19 yaşındaki Tilki, Twitter hesabından “Keşke arkadaş satan bir yer olsa. Oradan arkadaş alsak” ifadelerini kullandı.

Acaba ne olmuş olabilir?​

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Ya zaten heryer arkadaş satanlar'la dolu... ?

Açıklamalarıyla dikkat çeken 19 yaşındaki Tilki, Twitter hesabından “Keşke arkadaş satan bir yer olsa. Oradan arkadaş alsak” ifadelerini kullandı.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya zaten heryer arkadaş satanlar'la dolu... ?
Ben bu kızdan nefret ediyorum acayip bir şekilde normal değil

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Bu kızın ismini duyunca iğreniyorum hareketleri olsun çok itici.. nasıl sevebiliyorlar.. neyse

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Ah şu Aleyna ve saçmalıkları bitmiyor nasıl ünlü oldu bu kız anlamış değilim hala.
Şimdi yanlış anlamayın ama bazı insanlar bir şeyi severken düşünemiyor ve böyle kişiler ünlü oluyor veya para kazanıyor.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
"Arkadaş" dediğimiz olgu satın alınabilen bir değer değildir, "insan" eğer satılığa çıkarılmışsa bi yerde orada bunun adına "kölelik" denir. Kölelik kaldırılmıştır ve sanırım bazı insanlıktan nasipsiz cahiller bunun tekrardan özendirilmesi projelerinde ön saflarda "saf"lar olarak piyasadalar :)

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Gündemde kalabilmek için sürekli saçma şeyler paylaşıyor. Millet de bunun söyledikleri hakkında yorum yapıp eğlence peşinde koştukça popüler kalmayı başarıyor. Söylediği lafa bak "Arkadaş satın alsak" Domates biber mi alıyorsun acaba.

10021997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Arkadaş satan bir yer yok ama arkadaşını satanlar var:p

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Gündemde kalabilmek için sürekli saçma şeyler paylaşıyor. Millet de bunun söyledikleri hakkında yorum yapıp eğlence peşinde koştukça popüler kalmayı başarıyor. Söylediği lafa bak "Arkadaş satın alsak" Domates biber mi alıyorsun acaba.
Ben burda kişilerden ziyade oluşan ibretlik duruma yorum yazmak istedim, zira insanlığın gidişatı pek kötü bir zamanda pek kötü tuzaklarda cereyan olmakta... Gençlerimizin özellikle bu cereyanda kalarak çarpılmalarını önlemek için mümkünse yararlı konuşmak yoksa susmak en güzel yoldur, bu nispetle olumlu kanaatler belirtmekte fayda olur kanısındayım.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
ben ücretsiz arkadaşı olabilirim , bu sıralar çok canım sıkılıyor

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Ben burda kişilerden ziyade oluşan ibretlik duruma yorum yazmak istedim, zira insanlığın gidişatı pek kötü bir zamanda pek kötü tuzaklarda cereyan olmakta... Gençlerimizin özellikle bu cereyanda kalarak çarpılmalarını önlemek için mümkünse yararlı konuşmak yoksa susmak en güzel yoldur, bu nispetle olumlu kanaatler belirtmekte fayda olur kanısındayım.

Ben ise tam tersini düşünüyorum hocam. Susmak olumlu bir yol değil. Boş bırakıp sustukça iyice azıtıyorlar. Bakınız Tiktok. Twitter olsun, facebook olsun illa videoları denk geliyor. O videolardan bazılarını görünce hiçbirşeyim olmadığı halde vay be diyorum. Acaba ailelerinden birisi çıkıpda "ne yapıyor bu çocuklar" diye soruyormudur. Aman kendine zarar vermesinler, kaçıp gitmesinler vs. diyerek ses çıkarmıyor.
Günümüzdeki çocukların, gençliğin çoğunluğu maalesef bu halde. Kontrol eden yok.
İşte bunlardan biriside konu başlığında ki zat. Allah aşkına çektiği kliplere, sosyal medyaya attığı fotoğraflara bir bak. Yakıştırabiliyormusun. Ünlü olacak diye yaptığı hiçbir şeye karışmayan ailesi var belli ki. Orası beni ilgilendirmez ama çocuklara / geçlere kötü örnek oluyor. Zira dönemimiz özentilik çağı da olunca.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Bu kızın paçalarından iticilik akıyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,772
Böyle insanları takip etmeseler keşke. Ondan konuşarak dahada popülerliğini artırıyorsunuz.

Böyle insana destek olanda bunun aklında olur eminim.

Reaksiyon puanı
5,172
Çok ilginç gerçekten. İnsanlar Aleyna Tilkiyi yerince kendisinde kaliteli müzik algısı olduğunu düşünüyor.

Bana göre popcular neyse hatta yakın zaman içinde türeyen rapciler neyse Aleyna Tilki de o. Popüler olana, bi nevi paranın olduğu alana oynuyorlar.

Kısaca Pop=Çöp(Deniz Tekin ve Mabel Matiz i ayrı tutuyorum)

Bu arada bir çoğunuzun yaptığı yorumlar gerçekten ağır hakaret içeriyor. Ben olsam davacı olurdum...

monarosa

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Aleyna keşke senin bir basın danışmanın olsa işini iyi yapan bir menejerin olsa senin için her şey daha iyi olur gibi :)

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,060

bu,bu tür üretilen yeni modeller,kerim can denen aksesuar modeller,gençlerin yapısını bozmak için mısır patlağı gibi ortaya çıkartılırlar,tutulanı ise medya gençleri kendisine ilah yapacak şekilde reklamını yapmaya başlar.
Bu halkı dejenere etmenin farklı yoludur.Bakın isterseniz size kısaca şunu söyleyeyim
5.dalga filmini seyredin.Adamlar bir olaydan önce bu veya buna benzer filimlerini önce piyasaya sürüyorlar.
Paranoyakça gibi gelebilir.siz nasıl isterseniz ona inanın.