Kredi kartı limit artırma

Bu konuyu okuyanlar

micheal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar geçen gün Kredi başvurusu yaptım daha önce Kredi kartı Kredi kullanmadım limit artırımı diye seçenek var tıklasam artar mı limit
312cb45554523b4aa8d3c6d8d6a53a61.jpg

Hesap özeti borcunu otomatik öde dedim iyi mi yapmışım
2851b2681a90dbb35e58066c1e15a738.jpg

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Tıkladığın zaman onay sistemine düşer, KKB uygun ise ilerleyen günlerde artar.

micheal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Tıkladığın zaman onay sistemine düşer, KKB uygun ise ilerleyen günlerde artar.
Kkb notunu nereden öğrenebilirim
Daha kurye ile gelecek kart sözleşme imzalamadim
Bankalar risk raporu e devlet ve
Findesk raporu Akbank da hiçbir şey çıkmadı

ayseyilmaz35

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Arkadaşlar geçen gün Kredi başvurusu yaptım daha önce Kredi kartı Kredi kullanmadım limit artırımı diye seçenek var tıklasam artar mı limit
312cb45554523b4aa8d3c6d8d6a53a61.jpg

Hesap özeti borcunu otomatik öde dedim iyi mi yapmışım
2851b2681a90dbb35e58066c1e15a738.jpg
Dene bence kaybedecek birşey yok geliri sorarsa çok yüksek değer gir kesin gelir?

micheal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Dene bence kaybedecek birşey yok geliri sorarsa çok yüksek değer gir kesin gelir[emoji3]
Kredi kartı başvurusu yaparken 3bin yazmıştım gelire sms doğruydu
Nyse kalsın veya şimdilik
3 gün sigortam var bu arada:)

micheal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Yani tabi çok lazım değilse hiç bulaşma derim sıkıntı durum çünkü
Yani kart gelmedi daha kuryeyle daha harcama falan yapmadık sözleşme imzalamadim
İstemeye yüzümüz olsun:)
Aslında ihtiyaç duymadikca kullanmiycam
Kart kullanım ücreti canımı sıkıyor keşke alınmasa
2500 limit normal mi sence düşük mü ilk Kredi kartım olacak kredi kullanmadım

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Limit artış talebini şuan yapma. 1 ay boyunca harcamanı karttan yapıp ekstreni öde ve ödeme yaptıktan sonra limit artışı iste. Banka akbank mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani kart gelmedi daha kuryeyle daha harcama falan yapmadık sözleşme imzalamadim
İstemeye yüzümüz olsun:)
Aslında ihtiyaç duymadikca kullanmiycam
Kart kullanım ücreti canımı sıkıyor keşke alınmasa
2500 limit normal mi sence düşük mü ilk Kredi kartım olacak kredi kullanmadım
Gelirine göre değişir limit oranı. Tabi bankada müdür tanıdığın varsa sana referans yazısı yazıp limitini çok rahat bir şekilde arttırabilirsin. Daha önceden hiçbir banka kredi kartı vermezken Ziraatten referans yazsısıyla anında kredi kartımı çıkartmışlardı.

micheal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Limit artış talebini şuan yapma. 1 ay boyunca harcamanı karttan yapıp ekstreni öde ve ödeme yaptıktan sonra limit artışı iste. Banka akbank mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelirine göre değişir limit oranı. Tabi bankada müdür tanıdığın varsa sana referans yazısı yazıp limitini çok rahat bir şekilde arttırabilirsin. Daha önceden hiçbir banka kredi kartı vermezken Ziraatten referans yazsısıyla anında kredi kartımı çıkartmışlardı.
Ekstre ne demek hesap özeti borcunu vadesiz banka kartı hesabın (Akbank) ile ödemek istermisin dedi otomatik tamamını öde dedim sıkıntı olmaz dimi otomatik öder mi?
3dfe0979e88d836a8a2e5faa9a2d3495.jpg

Son düzenleme:

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ekstre ne demek hesap özeti borcunu vadesiz banka kartı hesabın (Akbank) ile ödemek istermisin dedi otomatik tamamını öde dedim sıkıntı olmaz dimi otomatik öder mi?
3dfe0979e88d836a8a2e5faa9a2d3495.jpg
Sana kredikartı borcunu vadesiz hesabından otomatik tahsil edelim mi ? diye sormuş ve sen onay vermisşin. Bunun bir mahsuru yok. Ekstre demek harcama dökümün ve ödeme günün gelince sana mail olarak veya bankaya göre değişir bu kağıt olarak bu belge gönderilir ve orada senin bu borcu ödeyeceğin gün gözükür. O gün geldiğinde hala borcu ödememiş olursan bu sorun oluşturur. Sen limitinle oynama daha yenisin muhtemelen konuyu kavradıkça limitini onlar arttırır zaten.

micheal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Sana kredikartı borcunu vadesiz hesabından otomatik tahsil edelim mi ? diye sormuş ve sen onay vermisşin. Bunun bir mahsuru yok. Ekstre demek harcama dökümün ve ödeme günün gelince sana mail olarak veya bankaya göre değişir bu kağıt olarak bu belge gönderilir ve orada senin bu borcu ödeyeceğin gün gözükür. O gün geldiğinde hala borcu ödememiş olursan bu sorun oluşturur. Sen limitinle oynama daha yenisin muhtemelen konuyu kavradıkça limitini onlar arttırır zaten.
O zaman ödeme günü geldiğinde vadesiz hesabımda para varsa otomatik atip ödeme günü ödeniyor mu?
Fazla bilgim yok oylrt düşünüyorum ama garantiye alayım diye
Sonra puanım falan düşer geç ödedi gözükürüm
Bide banka erken ödeyenide geç ödeyenide sevmiyormuş galiba

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
O zaman ödeme günü geldiğinde vadesiz hesabımda para varsa otomatik atip ödeme günü ödeniyor mu?
Fazla bilgim yok oylrt düşünüyorum ama garantiye alayım diye
Sonra puanım falan düşer geç ödedi gözükürüm
Bide banka erken ödeyenide geç ödeyenide sevmiyormuş galiba
Ekstrenin ne zaman kesileceğini mobil uygulamadan öğrenebilirsin. Ekstren kesildikten sonra ödeme gününü görebilirsin.