Kredi kartı limit artırma

micheal

Üyecik
Arkadaşlar geçen gün Kredi başvurusu yaptım daha önce Kredi kartı Kredi kullanmadım limit artırımı diye seçenek var tıklasam artar mı limit

Hesap özeti borcunu otomatik öde dedim iyi mi yapmışım

Dora

www.ecrindora.com
Yönetici
Super Moderator
Tıkladığın zaman onay sistemine düşer, KKB uygun ise ilerleyen günlerde artar.

ayseyilmaz35

Asistan
Arkadaşlar geçen gün Kredi başvurusu yaptım daha önce Kredi kartı Kredi kullanmadım limit artırımı diye seçenek var tıklasam artar mı limit

Hesap özeti borcunu otomatik öde dedim iyi mi yapmışım
Dene bence kaybedecek birşey yok geliri sorarsa çok yüksek değer gir kesin gelir😀

micheal

Üyecik
Yani tabi çok lazım değilse hiç bulaşma derim sıkıntı durum çünkü
Yani kart gelmedi daha kuryeyle daha harcama falan yapmadık sözleşme imzalamadim
İstemeye yüzümüz olsun:)
Aslında ihtiyaç duymadikca kullanmiycam
Kart kullanım ücreti canımı sıkıyor keşke alınmasa
2500 limit normal mi sence düşük mü ilk Kredi kartım olacak kredi kullanmadım

Lazzz

Rektör
Limit artış talebini şuan yapma. 1 ay boyunca harcamanı karttan yapıp ekstreni öde ve ödeme yaptıktan sonra limit artışı iste. Banka akbank mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani kart gelmedi daha kuryeyle daha harcama falan yapmadık sözleşme imzalamadim
İstemeye yüzümüz olsun:)
Aslında ihtiyaç duymadikca kullanmiycam
Kart kullanım ücreti canımı sıkıyor keşke alınmasa
2500 limit normal mi sence düşük mü ilk Kredi kartım olacak kredi kullanmadım
Gelirine göre değişir limit oranı. Tabi bankada müdür tanıdığın varsa sana referans yazısı yazıp limitini çok rahat bir şekilde arttırabilirsin. Daha önceden hiçbir banka kredi kartı vermezken Ziraatten referans yazsısıyla anında kredi kartımı çıkartmışlardı.

micheal

Üyecik
Limit artış talebini şuan yapma. 1 ay boyunca harcamanı karttan yapıp ekstreni öde ve ödeme yaptıktan sonra limit artışı iste. Banka akbank mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelirine göre değişir limit oranı. Tabi bankada müdür tanıdığın varsa sana referans yazısı yazıp limitini çok rahat bir şekilde arttırabilirsin. Daha önceden hiçbir banka kredi kartı vermezken Ziraatten referans yazsısıyla anında kredi kartımı çıkartmışlardı.
Ekstre ne demek hesap özeti borcunu vadesiz banka kartı hesabın (Akbank) ile ödemek istermisin dedi otomatik tamamını öde dedim sıkıntı olmaz dimi otomatik öder mi?

Son düzenleme:

Lazzz

Rektör
Ekstre ne demek hesap özeti borcunu vadesiz banka kartı hesabın (Akbank) ile ödemek istermisin dedi otomatik tamamını öde dedim sıkıntı olmaz dimi otomatik öder mi?
Sana kredikartı borcunu vadesiz hesabından otomatik tahsil edelim mi ? diye sormuş ve sen onay vermisşin. Bunun bir mahsuru yok. Ekstre demek harcama dökümün ve ödeme günün gelince sana mail olarak veya bankaya göre değişir bu kağıt olarak bu belge gönderilir ve orada senin bu borcu ödeyeceğin gün gözükür. O gün geldiğinde hala borcu ödememiş olursan bu sorun oluşturur. Sen limitinle oynama daha yenisin muhtemelen konuyu kavradıkça limitini onlar arttırır zaten.

micheal

Üyecik
Sana kredikartı borcunu vadesiz hesabından otomatik tahsil edelim mi ? diye sormuş ve sen onay vermisşin. Bunun bir mahsuru yok. Ekstre demek harcama dökümün ve ödeme günün gelince sana mail olarak veya bankaya göre değişir bu kağıt olarak bu belge gönderilir ve orada senin bu borcu ödeyeceğin gün gözükür. O gün geldiğinde hala borcu ödememiş olursan bu sorun oluşturur. Sen limitinle oynama daha yenisin muhtemelen konuyu kavradıkça limitini onlar arttırır zaten.
O zaman ödeme günü geldiğinde vadesiz hesabımda para varsa otomatik atip ödeme günü ödeniyor mu?
Fazla bilgim yok oylrt düşünüyorum ama garantiye alayım diye
Sonra puanım falan düşer geç ödedi gözükürüm
Bide banka erken ödeyenide geç ödeyenide sevmiyormuş galiba

Lazzz

Rektör
O zaman ödeme günü geldiğinde vadesiz hesabımda para varsa otomatik atip ödeme günü ödeniyor mu?
Fazla bilgim yok oylrt düşünüyorum ama garantiye alayım diye
Sonra puanım falan düşer geç ödedi gözükürüm
Bide banka erken ödeyenide geç ödeyenide sevmiyormuş galiba
Ekstrenin ne zaman kesileceğini mobil uygulamadan öğrenebilirsin. Ekstren kesildikten sonra ödeme gününü görebilirsin.