Eğer moderasyonda değilsem bir sıkıntı var :)

Bu konuyu okuyanlar

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
1586245478742.png

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Hayırlı olsun :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Moderatör alımları kapalı değil miydi?
Değilim zaten fakat değiştirebiliyorum, canımı sıkmayın ban atarım ha!!!
Önceden başka bir forumda tecrübem var oradan biliyorum ne olduğunu fakat burada bunu görünce şaşırdım, bir sıkıntı olmuş olmalı.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Sen sitenin kaynak kodlarıyla oynadın bence, normalde mümkün değil bu çünkü.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Hayırlı olsun, gizli moderatör olmuşsunuz demek ki. :)

Çok ilginç, hiçbir şey olmasa bile kesin bir şeyler vardır. Etiketleyelim bakalım yöneticileri.
@Hakkı Alkan @Creative @Forum Developer
Raporla diyerek yaptım bende ama halen devam, eğer bilerek olmuşsa gizli saklıya gerek yoktu, gel Gamze yap deselerdi yapardım :)

Technopat boş mekan, buraya gelmeden bir sene önce Technopat'taydım, 2 konu açtım, ikisini de cevapsız kilitlediler.
Orada 4000'in üzerinde mesajım var, en son dinime kadar laf etti oradaki bir haysiyet yoksunu ve hiç girmedim ondan sonra sanırım.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Raporla diyerek yaptım bende ama halen devam, eğer bilerek olmuşsa gizli saklıya gerek yoktu, gel Gamze yap deselerdi yapardım :)

Orada 4000'in üzerinde mesajım var, en son dinime kadar laf etti oradaki bir haysiyet yoksunu ve hiç girmedim ondan sonra sanırım.
Çok manyak var, bana da laf atmışlardı, en son hesabı devre dışı bıraktım buraya geldim.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Benim arkadaşım orada devam ediyor benim hesap ile, benim gibi değil bu tiplere karşı fakat o forumun da kattığı şeyler var bana (düzgün yazı yazabilme).
Benim aslında buraya gelme sebebim Usain, Vectorr ve met35 hocamın bildiği windows 7 1gb ram ile çalışır mı konusuydu, sonra baktım insanlar düzgün, dedim biraz da ben yardım edeyim bu insanlara diye diye profesör olduk işte.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,897
Bu arada bir admin filan farketmeden bir dene mesajıma uyarı at bakalım olacak mı?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Benim aslında buraya gelme sebebim Usain, Vectorr ve met35 hocamın bildiği windows 7 1gb ram ile çalışır mı konusuydu, sonra baktım insanlar düzgün, dedim biraz da ben yardım edeyim bu insanlara diye diye profesör olduk işte.
Ben kafama göre her tarafta takılıyordum bir dönem fakat şimdiye bakarsam çok daha az geziniyorum forumlarda, Türk forumları olarak bir burada bir OS X İnfo'da geziniyorum.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,867
Met35 yani Metin abiyi ben Donanımcı baba forumuna girdikten beri iyi tanıyorum. 1 yada 2 yılı güzelce muhabbetlerimiz oldu.

Çok bilgili üstad hani Overclock işlerinde baya baya iyi.