Gopro hero 8 black aldım ama kapalı ofise gitmiş

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Sanırım yeniden sipariş edeceğim. Müşteri hizmetleri ile görüştüm. İade süreci başlamış dedi. Onu mu beklesem bilemedim. Bundan sonra adresi ev olarak vereceğim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Kargonun bu süreçte haber vermeyip hemen geri göndermesi de sinir bozucu oluyor. Benim de sipariş ettiğim masayı meğersem MNG eve getirmiyormuş. Bana söylemeden geri iade etmişler. Masa elime geçene kadar neredeyse ikinci taksitini ödeyecektim.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
hepsijet'te gel şubeden al var mıydı? giderdim :) daha unboxing yapamadık. dur bakayım fiyat yükseldi mi?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Ben İstanbul'da yaşamadığım için HepsiJet uygulaması nasıl işliyor bilmiyorum maalesef :( HepsiExpress ile gelen ürünler epey hızlı dağıtıma çıkıyor normale göre onu birçok kez test etme şansım oldu. İle ve şubeye göre de değişiyordur tabi.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
hepsijet'te gel şubeden al var mıydı? giderdim :) daha unboxing yapamadık. dur bakayım fiyat yükseldi mi?
Bildiğim kadarıyla var. Bir siparişin gelmesi gecikmişti, bana siz şubeden alır mısınız veya biz sonraki gün evinize teslim edelim mi diye seçenekler sunan bir mesaj atmışlardı.