IOS 13 denetim merkezi reaksiyon sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Poyraz0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Valla pek sanmıyorum açıkçası onunla da çözüleceğini
Merhaba senin sorun çözüldümü benim hala aynı telefonu hatsız kullanınca sıkıntı yok ama hat olunca arama ve hücreselde oluyo dün apple ile görüştüm mühendisler servise götürsün demiş boşuna ekran değişecek versem kararsız kaldım

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Yok valla dostum sorun aynen devam ediyo da servislik ne durum var ki, sorun yazılımsal yani en azından ben öyle düşünüyorum, sonuçta iOS 13 ten sonra başladı bu sorun. Bir de servise götürsen ekranın değişeceğine emin misin öyle mi dediler ?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Ver servise kurtul sanki gaspet,gazulet casper servisi bozup vericekler...

Poyraz0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yok valla dostum sorun aynen devam ediyo da servislik ne durum var ki, sorun yazılımsal yani en azından ben öyle düşünüyorum, sonuçta iOS 13 ten sonra başladı bu sorun. Bir de servise götürsen ekranın değişeceğine emin misin öyle mi dediler ?
Genelde ekran değişiyorlar ama bekliycem belki ilerki yazılımlarda düzelir

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Genelde ekran değişiyorlar ama bekliycem belki ilerki yazılımlarda düzelir
Yani ben de yerinde olsam beklerdim. Ha İOS 14 e kadar düzeltebileceklerini düşünüyor muyum hayır orası ayrı konu ama bence tamamıyla yazılımsal o yüzden bekle derim

Reaksiyon puanı
7,999
Donanımsal olabilir mi? iOS 13 çıktığı gün yükledim ve her ara güncellemeyi yaptım ancak böyle bir sorun yaşamadım iPhone 8'de.

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Donanımsal olabilir mi? iOS 13 çıktığı gün yükledim ve her ara güncellemeyi yaptım ancak böyle bir sorun yaşamadım iPhone 8'de.
Ben düşünmüyorum donanımsal olduğunu her kullanıcıda olmuyor veya başka kullanıcılarda da bizim telefonlarda olmayan problemler çıkabiliyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem donanımsal olsa bunu sürekli olarak yapması lazım ama bahsettiğimiz bu problem ara ara oluyor ve sadece ana ekranda oluyo herhangi bir uygulamanın içindeyken hiç bir zaman hiç bir şekilde olmuyo eğer donanımsal olsa uygulamaların içindeyken de yapması lazım yanlış mı düşünüyorum

Ebrukasap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende aynı sorunla karşılaşıyorum telefonu alalı daha iki hafta oldu 8 plus kullanıyorum iTunes’tan güncelleme yaptım hiç bir işe yaramadı servise göndermelimiyim sizce?

Poyraz0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende aynı sorunla karşılaşıyorum telefonu alalı daha iki hafta oldu 8 plus kullanıyorum iTunes’tan güncelleme yaptım hiç bir işe yaramadı servise göndermelimiyim sizce?
Garanti süreniz bitmeye yakınsa götürün ama değilse bekleyin bu gelecek güncellemede düzelme ihtimali var YouTube’da anlatan birini gördüm beta sürümde düzeldiğini dile getiriyordu

Ebrukasap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garanti süreniz bitmeye yakınsa götürün ama değilse bekleyin bu gelecek güncellemede düzelme ihtimali var YouTube’da anlatan birini gördüm beta sürümde düzeldiğini dile getiriyordu
Dediğim gibi iki haftalık telefon gönderirsem içini açacaklar büyük ihtimalle bende böyle bişey yapılsın istemiyorum açıkcası. Yeni güncellemeyle düzelir mi birde beta sürümü nasıl yükleyebilirim?

Poyraz0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dediğim gibi iki haftalık telefon gönderirsem içini açacaklar büyük ihtimalle bende böyle bişey yapılsın istemiyorum açıkcası. Yeni güncellemeyle düzelir mi birde beta sürümü nasıl yükleyebilirim?
Tam düzelirmi bilmiyorum apple destek ile görüşün betayı pek tavsiye etmem deneme olduğu için çok hatalı oluyor o sürümler

Poyraz0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Apple 3 4 defa görüştüm ama sorun çözülmedi servise mi göndereyim o zaman
Eğer çok sorun ise sizin için gönderin ama eğer değilse bekleyin güncelleme ile düzelme ihtimalide var bende aynı sorun olunca menüdeyken ekranı hafif tutup aşağı yukarı yapıyorum 3 4 defa hemen geçiyo sorun her tekrar ettiğinde bunu yapıyorum

Reaksiyon puanı
7,999
Apple 3 4 defa görüştüm ama sorun çözülmedi servise mi göndereyim o zaman
iOS 13.4 bir sürü hata düzeltmesi geliyor. O yüzden 13.4'ü bekleyin , yine düzelmezse o zaman gönderirsiniz. Ancak sorun anladığım kadarıyla yazılımsal olduğu için servis de yazılım atıp geri gönderir bence.

Ebrukasap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iOS 13.4 bir sürü hata düzeltmesi geliyor. O yüzden 13.4'ü bekleyin , yine düzelmezse o zaman gönderirsiniz. Ancak sorun anladığım kadarıyla yazılımsal olduğu için servis de yazılım atıp geri gönderir bence.
Servis yazılım atsa bile düzelir mi ki

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Dostum o bahsettiğin youtube kanalını tahmin ediyorum. O kanal, söz konusu hatanın iOS 13.2 beta 2'de de düzeltildiğini söylemişti. O yüzden çok da bel bağlama derim :) Not: Bu arada yanlış anlaşılmasın o kanal yanlış veya yalan bilgi veriyor demiyorum sadece yeterince test etmiyor kanaatimce; zira ben de o kanalı takip ediyorum.

Bence hiç göndermeyin derim; çünkü sorun bana kalırsa tamamen yazılımsal. Hatta iOS 14 e kadar bile bekleyin derim iOS 13 le hiç düzelmezse. Boş yere servise gidip gelme süresini beklemeyin.

Poyraz0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dostum o bahsettiğin youtube kanalını tahmin ediyorum. O kanal, söz konusu hatanın iOS 13.2 beta 2'de de düzeltildiğini söylemişti. O yüzden çok da bel bağlama derim :) Not: Bu arada yanlış anlaşılmasın o kanal yanlış veya yalan bilgi veriyor demiyorum sadece yeterince test etmiyor kanaatimce; zira ben de o kanalı takip ediyorum.

Bence hiç göndermeyin derim; çünkü sorun bana kalırsa tamamen yazılımsal. Hatta iOS 14 e kadar bile bekleyin derim iOS 13 le hiç düzelmezse. Boş yere servise gidip gelme süresini beklemeyin.
Benim söylediğim kanal Özgür bilge diye biri

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
13.4 ne zaman gelir bilgisi olan var mı?

Reaksiyon puanı
7,999
13.4 ne zaman gelir bilgisi olan var mı?
Beta 4 büyük ihtimalle son betaydı. İzlediğim YT kanalı (Özgür Bilge) yazılım numarasının sonundaki harf ne kadar başa yakınsa sona yakın diyordu. Son Beta güncellemesinin harfi de 'a' harfiydi. Büyük ihtimalle 1 hafta içinde yayınlarlar.

Ebrukasap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar arama yapacağım zaman uzun süre çalmıyo 10 15 saniye sonra çalmaya başlıyor sizdede oluyor mu yazılımsal bi sorun mu buda ?

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Arkadaşlar bende sorun iOS 13.4 ile de düzelmedi. Buraya yazmış olayım bilginiz olsun. Sizler de bi deneyin geri dönüşlerinizi yazın.