IOS 13 denetim merkezi reaksiyon sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Beta 4 büyük ihtimalle son betaydı. İzlediğim YT kanalı (Özgür Bilge) yazılım numarasının sonundaki harf ne kadar başa yakınsa sona yakın diyordu. Son Beta güncellemesinin harfi de 'a' harfiydi. Büyük ihtimalle 1 hafta içinde yayınlarlar.
13.4 gelmiş hemen güncelliyorum telefonumu.

O zaman donanımsal bir sorun olabilir.
"ilk beta sürümlerinde oluyordu (iOS 13.1 beta çıkana kadar devam etti) ama suan öyle bir problemim yok (iOS 13.1.1’de bıraktım güncelleme yapmayı)" Valla böyle yazan bi arkadaş da vardı o yüzden ben halâ donanımsal olduğunu düşünmüyorum ama bilemiyorum tabi ki

ThorJ

Profesör
"ilk beta sürümlerinde oluyordu (iOS 13.1 beta çıkana kadar devam etti) ama suan öyle bir problemim yok (iOS 13.1.1’de bıraktım güncelleme yapmayı)" Valla böyle yazan bi arkadaş da vardı o yüzden ben halâ donanımsal olduğunu düşünmüyorum ama bilemiyorum tabi ki
Teknoloji şans işi biraz da.

Ebrukasap

Üyecik
Arkadaşlar bende sorun iOS 13.4 ile de düzelmedi. Buraya yazmış olayım bilginiz olsun. Sizler de bi deneyin geri dönüşlerinizi yazın.
Bende şu an anca indiyorum indirilen sürümün içeriğini okudum ama bu sorunla ilgili bi düzeltme yazdığını görmedim. Virüs biter bitmez servise göndereceğim

Ebrukasap

Üyecik
Servise göndermekte kararlıysanız servisten sonraki süreci de paylaşırsanız iyi olur en azından fikir verir
Güncelledim fakat değişen bişey yok servise gönderirsem paylaşırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar arama yaparken sizinde uzun süre dıt sesini duymadığınız oluyo mu ben birini ararken uzun süre dıt sesi gelmiyor yani hemen çalmıyor

Son düzenleme:
stat counter