ethernet driver gigabyte

Bu konuyu okuyanlar

DAAADW

Asistan
Reaksiyon puanı
34
IMG_20200119_214350_6.jpg

Arkadaşlar driver hangisini indircem ustekimi alttaki mi b450ms2h lan driver kurcam hangisi

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
bu indirmenin artısı varmı ?
Anakartın kendi driveri , indirmek istemiyorsan, driver booster ile güncel olanı indir. sürücüler, modele göre ayrılır en güncel modeli kullanmak daha iyi , benim resimdeki attıklarım montaj driveri yani ilk açtıgında kurman gereken driver tabi dolaylı yoldan direk güncel driver kullanılıyor güncelleme yaptıgımız için....

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Driver booster çok sağlam değil gereksiz bir ton şey indiriyor dikkatli olun. (=

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Ya uğraşmak istemeyene normal bence, ozaman program önerin :) zaten win 10 güncellemede direk yüklüyorda sürücüleri gerek kalmıyor.

Sürücü kurarken programa gerek yok. Ha çok istiyorsanız DriversCloud kullanın %100 güvenli ve tertemiz. Tarama yaptıktan sonra internet sitesi açıyor driver sekmesinden güncel sürücülerini indiriyorsun. Para falan vermene de gerek yok free yani. Ben hep böyle güncelliyorum bir sorun yaşamadım. Driver Booster gibi saçma sapan programlar kullanmaktan iyidir.

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Sürücü kurarken programa gerek yok. Ha çok istiyorsanız DriversCloud kullanın %100 güvenli ve tertemiz. Tarama yaptıktan sonra internet sitesi açıyor driver sekmesinden güncel sürücülerini indiriyorsun. Para falan vermene de gerek yok free yani. Ben hep böyle güncelliyorum bir sorun yaşamadım. Driver Booster gibi saçma sapan programlar kullanmaktan iyidir.
Ben driverboosteri keyli kullanıyordum zaten pro yapıyordum zaten çok kullanmadım sadece arada hangi güncellemeler var onlara bakıyorum ama indirmiyorum kontrol ediyorum, donanım kimliğinden kontrol biraz zahmet veriyor :)

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Ben driverboosteri keyli kullanıyordum zaten pro yapıyordum zaten çok kullanmadım sadece arada hangi güncellemeler var onlara bakıyorum ama indirmiyorum kontrol ediyorum, donanım kimliğinden kontrol biraz zahmet veriyor :)

Gerek yok o kadar uğraşmaya.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Uğraşmayın derim DriversCloud veya Driverbooster iş yapacaktır ama gereksiz sürücüler de yüklüyor programlar, üsttekini indirmeniz gerekli eğer kendim yapacağım derseniz.

Son mesajlar