ethernet driver gigabyte

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

MücahiT|3ey

Asistan
bu indirmenin artısı varmı ?
Anakartın kendi driveri , indirmek istemiyorsan, driver booster ile güncel olanı indir. sürücüler, modele göre ayrılır en güncel modeli kullanmak daha iyi , benim resimdeki attıklarım montaj driveri yani ilk açtıgında kurman gereken driver tabi dolaylı yoldan direk güncel driver kullanılıyor güncelleme yaptıgımız için....

KimBuGamzeli

Profesör
Ya uğraşmak istemeyene normal bence, ozaman program önerin :) zaten win 10 güncellemede direk yüklüyorda sürücüleri gerek kalmıyor.
Sürücü kurarken programa gerek yok. Ha çok istiyorsanız DriversCloud kullanın %100 güvenli ve tertemiz. Tarama yaptıktan sonra internet sitesi açıyor driver sekmesinden güncel sürücülerini indiriyorsun. Para falan vermene de gerek yok free yani. Ben hep böyle güncelliyorum bir sorun yaşamadım. Driver Booster gibi saçma sapan programlar kullanmaktan iyidir.

MücahiT|3ey

Asistan
Sürücü kurarken programa gerek yok. Ha çok istiyorsanız DriversCloud kullanın %100 güvenli ve tertemiz. Tarama yaptıktan sonra internet sitesi açıyor driver sekmesinden güncel sürücülerini indiriyorsun. Para falan vermene de gerek yok free yani. Ben hep böyle güncelliyorum bir sorun yaşamadım. Driver Booster gibi saçma sapan programlar kullanmaktan iyidir.
Ben driverboosteri keyli kullanıyordum zaten pro yapıyordum zaten çok kullanmadım sadece arada hangi güncellemeler var onlara bakıyorum ama indirmiyorum kontrol ediyorum, donanım kimliğinden kontrol biraz zahmet veriyor :)

okurbaba

Profesör
Uğraşmayın derim DriversCloud veya Driverbooster iş yapacaktır ama gereksiz sürücüler de yüklüyor programlar, üsttekini indirmeniz gerekli eğer kendim yapacağım derseniz.

stat counter