IOS 13 denetim merkezi reaksiyon sorunu

Bu konuyu okuyanlar

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Merhaba arkadaşlar, iphone 8 kullanıcısıyım ve ios 13 çıktığından beri şu sorunu yaşamaktayım; denetim merkezini açarken ara ara reaksiyon problemi oluşuyor. Yani denetim merkezini açmak için ekranın aşağısından yukarıya doğru kaydırdığımda bazen parmağımı çok yukarılara kadar çekmem gerekiyor hemen tepki vermiyor, yani algılamada sorun çıkarıyor. Ama bazen de hiçbir sorun yaşamıyorum ve bunu sadece ana ekrandayken yapıyor. Herhangi bir uygulamanın içerisindeyken bu sorunu yaşamıyorum. ios 13 ten sonra bu sorun baş gösterdi, ios 12'de bu problemi hiç yaşamamıştım. Hatta ios 13.2 nin bir beta sürümünde bu sorunun düzeltildiği söylenmişti fakat hala aynı sorun mevcut. Bu problemi yaşayan var mı ya da bu sorunu olup da düzelen var mı ? Varsa bir çözümü veya fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Aynı sorun bende de var. Bazen denetim merkezi açılmıyor bile, gidip ayarlardan wifiyi açıyorum.

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Sanırım belli bi çözümü yok. Çok uğraştım ama olmuyor bir türlü.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Aynı konuyu Technopat Sosyal’e de açmışsın :) ilk beta sürümlerinde oluyordu (iOS 13.1 beta çıkana kadar devam etti) ama suan öyle bir problemim yok (iOS 13.1.1’de bıraktım güncelleme yapmayı)

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Aynı konuyu Technopat Sosyal’e de açmışsın :) ilk beta sürümlerinde oluyordu (iOS 13.1 beta çıkana kadar devam etti) ama suan öyle bir problemim yok (iOS 13.1.1’de bıraktım güncelleme yapmayı)
Aynen birkaç yerde açtım konuyu cevap vermiyorlar çünkü çoğu zaman :) Valla bende iOS 13 ten beri var, hiçbir sürümünde de geçmedi.

FeeLTheFeaR35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aynı problem bende de vardı. Son güncelleme ile düzeldi galiba. Artık sorunsuz bir şekilde açabiliyorum.

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Bazı kullanıcılarda hala düzelmemiş, hala bu problemi yaşayanlar var

Poyraz0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyorum iOS 13ten beri telefonu kaç defa sıfırladım yeni kurdum fayda etmiyo hala sorun aynı

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
en son sürüm İOS 13.2.3

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Ben beta kullanmıyorum belki ilerki güncellemede çözerler
Ben 13.1.1'de bıraktım güncelleme yapmayı, geçen sene de 12.1'de bırakmıştım (sonra 12.3'e geçtim, oradan da 13 beta 2'ye ve hep 13 ile devam ettim 13.1.1'e kadar). Öyle bir sıkıntı yaşamıyorum açıkcası.

Poyraz0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar sorunu çözülen varmı ben apple müşteri hizmetleri ile görüştüm geri yükleme yap dediler onu yaptım sorun yine geldi napıcam bilmiyorum

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Valla sorun hala devam ediyor bende de 13.3 ile de düzelmedi

Poyraz0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Valla sorun hala devam ediyor bende de 13.3 ile de düzelmedi
Malesef bende her şeyi denedim şuan sorunu mühendislere iletmişler ama öyle bir şey onların kayıtlarında olmadığı için dikkate almıyorlar senden ricam sende apple desteğe bağlan bu konuyu iletki bilsinler sorun onlardan kaynaklı yoksa düzeltmiycekler

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Yok ben defalarca söyledim zaten hatta hemen her gün de apple destek uygulamasından ileti olarak da yazıyorum bu durumu

Poyraz0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yok ben defalarca söyledim zaten hatta hemen her gün de apple destek uygulamasından ileti olarak da yazıyorum bu durumu
Benimde dün danışman aradı geri yükleme yap i tunes üzeri dedi ama sorun yine başladı bugün tekrar arıycak bakalım ne diyecek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim geri yüklemeden düzelmişti arama yaptım baktım tekrar aynı sorun galiba arama ile ilgili bir hata bu

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Aynen zaten sıkıntı bi arama yapıp kapattıktan sonra oluyo o benim de dikkatimi çekti. Bi telefon görüşmesi yapıyorum, görüşme bittikten sonra denetim merkezini açayım dediğimde sorun ortaya çıkıyo yine. Aramadan kaynaklı bir durum bence de yani onunla bağlantılı

Poyraz0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aynen zaten sıkıntı bi arama yapıp kapattıktan sonra oluyo o benim de dikkatimi çekti. Bi telefon görüşmesi yapıyorum, görüşme bittikten sonra denetim merkezini açayım dediğimde sorun ortaya çıkıyo yine. Aramadan kaynaklı bir durum bence de yani onunla bağlantılı
Onu bugün ileticem yoksa bunların bişey anlıycağı yok anca diyorlar i tunes üzeri sıfırla yedeği kurma benim şimdi ayarlar uygulamasıda geç algılıyor apple destekten resim atamıyorum bu tarz baya sorun çıkıyo hepside ios 13 sorunu keşke 12de kalsaydım pişmanım

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Aynen, ios 12 bu zamana kadarki en iyi ios sürümüydü bence. Bi gelişme olursa haberdar et bizi de

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Onu bugün ileticem yoksa bunların bişey anlıycağı yok anca diyorlar i tunes üzeri sıfırla yedeği kurma benim şimdi ayarlar uygulamasıda geç algılıyor apple destekten resim atamıyorum bu tarz baya sorun çıkıyo hepside ios 13 sorunu keşke 12de kalsaydım pişmanım
Bu arada bahsettiğin bu diğer sorun bende de kişiler bölümünde var. Rehberde bi kişinin üzerine tıkladığımda bi tık geç açılıyo ya da yanındaki ünlem işaretine bastığımda. Sürüm cidden çok kötü

Poyraz0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu arada bahsettiğin bu diğer sorun bende de kişiler bölümünde var. Rehberde bi kişinin üzerine tıkladığımda bi tık geç açılıyo ya da yanındaki ünlem işaretine bastığımda. Sürüm cidden çok kötü
Anlıyorum bir kaç uygulamada daha oluyo hep sürümden bi türlü düzgün bi tane yayınlamadılar

Murat2303

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, iphone 8 kullanıcısıyım ve ios 13 çıktığından beri şu sorunu yaşamaktayım; denetim merkezini açarken ara ara reaksiyon problemi oluşuyor. Yani denetim merkezini açmak için ekranın aşağısından yukarıya doğru kaydırdığımda bazen parmağımı çok yukarılara kadar çekmem gerekiyor hemen tepki vermiyor, yani algılamada sorun çıkarıyor. Ama bazen de hiçbir sorun yaşamıyorum ve bunu sadece ana ekrandayken yapıyor. Herhangi bir uygulamanın içerisindeyken bu sorunu yaşamıyorum. ios 13 ten sonra bu sorun baş gösterdi, ios 12'de bu problemi hiç yaşamamıştım. Hatta ios 13.2 nin bir beta sürümünde bu sorunun düzeltildiği söylenmişti fakat hala aynı sorun mevcut. Bu problemi yaşayan var mı ya da bu sorunu olup da düzelen var mı ? Varsa bir çözümü veya fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Bu sorun bazi cihazlarda restore ile cozuluyor. Tamamen sans isi

Murat2303

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynen öyle bende de bu hata olmaya başladı çok rahatsız ediyor beni takıntım var bu tarz konularda
Çok nadir olsa da denetim merkezi açılmıyor parmağımı ekranın en üstüne kadar sürüklemem gerekiyor bazen takılı geliyor format attım ama yinede sorunu gideremedim ayrıyetten de mesela klavyede bir harfe basılı tuttuğunuzda titreşim oluyor bazen bu titreşim özelliği de kayboluyor iphone markasında olmaması gereken hatalar.