[ÇÖZÜLDÜ] Minecraft NoClassDefFoundError Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KindElephant480

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Uzun süredir Minecraft oynamıyordum (Okullar açılacağı ve LGS sınavına çalışmak için 1 yıldan fazladır oynamıyordum) ve şimdi Minecraft oynamak istedim. Dosyalarını (modlar, kaynak paketleri vb.) bir yere yedeklemiştim ama yanlışlıkla silmiş miyimdir artık ne yapmışsam dosyalarını bulamadım. Yeni skin yaptım, yeni modlar yükledim. Modlar olmadan önce Minecraft olması gerektiği gibi çalışıyordu. Modları yükledikten sonra ek modları unutmuşum ve ek modları da yükledim. Ek modları yükledikten sonra nedense Minecraft NoClassDefFoundError Hatası verdi. Ek mod gerektiren modları sildim ama hata hâlâ devam ediyordu. Bu sorunun nedeni nedir ve nasıl çözebilirim?

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Ya da hocam bir kaldırıp indirin. Çünkü Google Çeviride hatanın Türkçesi (Google Çeviri Terk) def sınıfı bulunamadı demiş. Hocam kusura bakmayın şarj azalıyor. B

KindElephant480

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Ya da hocam bir kaldırıp indirin. Çünkü Google Çeviride hatanın Türkçesi (Google Çeviri Terk) def sınıfı bulunamadı demiş. Hocam kusura bakmayın şarj azalıyor. B
Meğer DecoCraft isimli mod buna neden oluyormuş. DecoCraft isimli modu sildiğimde işe yaradı. Daha önce (3 yıl kadar önce) denemiştim, onda da Crash Report vermişti.

KindElephant480

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Decocraft isimli mod PTRLib isimli bir ek mod gerektiriyor. PTRLib modunu yükleyince sorunum çözüldü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...