İçimde Birileri Var

Eski halime Dönüşebilir miyim

• Geçer

• Geçmez

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Yani eğer sendede varsa sen umursamiyon mu hiç sikilmadin mı
Psikiyatri ye gitmek istemiyon mu
Bana normal görünüyor. Herkeste var zaten Zihin durumu değerlendiririyor ve yönlendirme yapıyor insanı.

Hatta bir şey aklıma takıldı ne zamandır düşünüyorum bunu. İnsan zihninde yani yüreğinde konuştuklarının belli bir Frekansı bile var bana göre. Nasıl Radyo frekansları var insanında zihninde quantum frekans olayı var bana göre.

Jzajzj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bana normal görünüyor. Herkeste var zaten Zihin durumu değerlendiririyor ve yönlendirme yapıyor insanı.

Hatta bir şey aklıma takıldı ne zamandır düşünüyorum bunu. İnsan zihninde yani yüreğinde konuştuklarının belli bir Frekansı bile var bana göre. Nasıl Radyo frekansları var insanında zihninde quantum frekans olayı var bana göre.
Bide bu kişi benim kotulugumu düşünüyor ne yapmalıyım adam edemedim. ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Bide bu kişi benim kotulugumu düşünüyor ne yapmalıyım adam edemedim. ?
Kötülüğü düşünemez sadece sen öyle varsayıyorsun. İnan bana kendi kollarımı Jiletle doğranmış halde bile gözümün önüne getirebiliyorum. Ölüm hissi yaşamışlığım vardır. Amma kendimden geçmişliğim vardı zehirlenmiştim onda Acı filan yaşamadan göz kapandı mı ohhhh gitti sistem kendi yoluna.

Bide uyanınca Şıppp sistem geri yülendi. Bir baktım Kimse Çatalı ağzıma dayamış dilimi çıkarıyordu dışarı. Acıyı hissetme geri yüklendi. Sonra YALLAH hastaneye. Keşki içimden diyorum o anda ölseydimde kurtulsaydım.

Jzajzj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kötülüğü düşünemez sadece sen öyle varsayıyorsun. İnan bana kendi kollarımı Jiletle doğranmış halde bile gözümün önüne getirebiliyorum. Ölüm hissi yaşamışlığım vardır. Amma kendimden geçmişliğim vardı zehirlenmiştim onda Acı filan yaşamadan göz kapandı mı ohhhh gitti sistem kendi yoluna.

Bide uyanınca Şıppp sistem geri yülendi. Bir baktım Kimse Çatalı ağzıma dayamış dilimi çıkarıyordu dışarı. Acıyı hissetme geri yüklendi. Sonra YALLAH hastaneye. Keşki içimden diyorum o anda ölseydimde kurtulsaydım.
Bak benden buyuksundur abi diyorum inşallah dalga geçmiyosun demi ciddisin sende bu sıkıntı var bende sadece telefona virüs girmiştir formatla diyor bende format atiyorum yapmiyim mi bende sıkıldım formstlamaktan

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Psikolog senin derdini anlamak için detaylı eğitim alıyor. Emin ol ona anlatırsan seni senden daha iyi tanıdığını göreceksin. Psikolog deli doktoru değildir. Boğazın ağrıdığı zaman KBB gitmek ne kadar doğalsa ruhun bu tarz durumlar ortaya koyduğu zaman psikoloğa gitmek de bir o kadar normal. Korkma ve çözümü burada arama. Güven bana hiç birimiz sana yardım edemeyiz. Diplomamız yok ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
inan bana senin canın sıkılıyor. Kaç yaşındasın ve hangi telefonu kullanıyorsun. Şimdi telefondan mı yazıyorsun yoksa bilgisayardan mı.
Yahu bende 1 mesajı 5 kere yazmaktan bıktım karar veremez oldum birşey yazmaya, içimden geldiği gibi yazamıyorum.

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Kardeşim önce güzelce abdestini al gece yatarken odana kuranı kerim koy. Muskanı yazdır her gece yatarken oku

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Zihinle alakalı bir şey. "Düşündüğün şey zihninde Vücut bulur"
Kendi kafanı yorma böyle boş işlere telefoncığazı bırak kenara biraz dinlensin yazıktır. Deli gülmek geliyor içimden şimdide.

Bak bir ara çocukken Sallamasyon varlıkların yani Cinlerin varlığı hakkında o kadar düşündüm ki hatta artık sanıyordum ki yatağımın atlına bile dalmışlar. Abi ne korku gelmişti bana beee...... hele o rüyalar varya zihin oyun oynuyor ya insanla vayyy İnsan sanar ki ikili hayat yaşıyor.
Kırmızılı gözler filan bile görmüştüm. Sabaha kadar uyuyamadım o gece.

Kendini bir sanatta geliştirmeye odaklan. Araştırmacı ol. Zihnin seni kontrol ederse senin iş yaş olacak. Sen kendi zihnini kontrol edip Ona doğru yolu öğretmelisin.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Kendine bir sohbet arkadaşı yaratmışsın ve artık o hayali kişi seni yönlendirir oluyor. Bedeninin ve zihninin bir meşguliyete, hatta senin de gerçek bir arkadaşlara ihtiyacın var. Yalnız yaşayan insanlar hayalleri ile sohbet eder. Ne şisofrensin, ne de cin var.

Jzajzj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kendine bir sohbet arkadaşı yaratmışsın ve artık o hayali kişi seni yönlendirir oluyor. Bedeninin ve zihninin bir meşguliyete, hatta senin de gerçek bir arkadaşlara ihtiyacın var. Yalnız yaşayan insanlar hayalleri ile sohbet eder. Ne şisofrensin, ne de cin var.
Teşekürler sana söylüyorum benim fazla dostum yok hep evdeyim hep telefon hep PC
Mesaj otomatik birleştirildi:

inan bana senin canın sıkılıyor. Kaç yaşındasın ve hangi telefonu kullanıyorsun. Şimdi telefondan mı yazıyorsun yoksa bilgisayardan mı.
Yahu bende 1 mesajı 5 kere yazmaktan bıktım karar veremez oldum birşey yazmaya, içimden geldiği gibi yazamıyorum.
GM 5 plus d telefonunu kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yorumlar için tşk psikiyatri ye gitmek mecbur mu
Gitmeden düzelir mi
Psikiyatri ye de hiç gidesim yok .

Son düzenleme:

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Olabilir aslında benim endişem telefona virüs felan var mı
Sadece takındığım şeylerin hakkında konuşuyor yani sizofrenler gibi olmayan bir şeyler görmek felan yok
Yada içindekiler le merhaba felan gibi demiyor
Sadece takındığım şeyler hakkında konuşuyor
Sende hiçbirşey yok. Çocukken bende kapının önünden biri geçiyo sanırdım. Oda kapılarımızda diğer tarafı göstermeyen camlardan vardı. Birgün tam gölge geçerken hızla kapıyı açdım baktım hiçbişey yok. Sonra takıntımkendiliğinden geçdi.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bir an önce bir doktora başvuru iyice kötüleşme den

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
En hafif vesvese olabilir. Vesvese de üzerinde durmayinca geçer vesveseyi arastirin geçerse vesvese yasiyorsunuzdur. Diğer faktörler varsa uzman yardımı almanız gerekiyor.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
bazı mesajlarını okudumda sanki pek bu durumdan rahatsız olmamış mılletle dalga geçer gibi konuştuğunu hissettim

ondemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bak Dostum Psikiyatri Utanılacak Bir Yer Değildir Ben Dahi Bir Dönem Destek Aldım
Beyin Cerrahı Adayı Olarak Sana Şunu Söylemek İstiyorum
Nöroloji
Sinir Sistemi, Tümör vb Durumları Tespit Etmek İçin Kurulan Bir Bilim Dalıdır
Beyin Cerrahi
Beyinde , Omurilikte Tümör Kanama vb Durumları Ameliyat Etmek İçin Kurulan Bir Bilim Dalıdır.
Psikiyatri ise
Beyinde Salgılanan Dopamin,Seratonin,Ketiapin Gibi Mutluluk,Hüzün,Düşünce ve Analiz Gibi Duygu Durum Kontrolü Salgılayan Hormanların Bozulmasından Kaynaklı Durumu Araştırır ve Tedavi Eder.
Yani Sen Deli Değilsin Bu Bir Hastalık ve Biz Buna Obsesif - Kompulsif Bozukluk Diyoruz.
Yani Tedavi Edilebilir Bir Durum Belki Rahatsızlığın Anksiyete Bozukluğuda Olabilir.
Ama Çevre Baskısı Yüzünden Rahatsızlığını İlerletme Bırak Onlar Ne Düşünürse Düşünsün.
Eğer Sana Deli Derler İse Onlara Aynen Şunu Söyle [ BANA DELİ DİYENİN AKLI KİME GÖRE DOĞRU ]
Tedavini Ol ve En Kısa Zamanda Normal Sağlığına Kavuş.

Eğer Dilersen de Tedaviye Gitmek Kaydı İle İyi Bir İmam Hocaya da Danışabilirsin.

Geçmiş Olsun..!