İpTv Şikayet (Param Gasp Edildi)

Bu konuyu okuyanlar

dgkn89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
birkaç ay önce mgoldiptv den 1 aylık paket aldım,hesaplı geldi 1 aylık deneyeyim dedim
memnun kaldım sonrada 3 aylık satın aldım,ancak sezonun son 4-5 maçında sapıttı mgoldiptv
çok donmaya başlamıştı ve bir süre maçlarda yayını verememişti
atıyorum ilk yarı yayını veremezsen 2.yarı verebilmişti vs. buna benzer sorunlar işte
yeni iptv arayışına girmiştim,adı bilinen 3-4 siteyi keşfettim,joymaxiptv,germanyiptv falan
zaten iptvsatis.de siteside germanyiptv ile bağlantılı

neyse burayı beğenmiştim gözüm tutmuştu (iptvsatis.de)
çok takıldığım forumlardan birisinde 2-3 arkadaşta tavsiye etmişti
test yayını istemiştim kanal listesini beğenmiştim (2-3 ay önce istedim sanırım test yayınını)
10-15 gün önce buradan (iptvsatis.de) 6 aylık paket satın alacaktım (120 TL) 20 TL eksik diye alamadım
gittim mgoldan 3 aylık satın aldım,para olunca iptvsatis.de sitesinden yine 6 aylık paket satın alırım dedim
kuzen zaten iptv kullandığımı biliyordu bende alayım dedi
mgoldiptv fena değil biraz yatırım yapmışlar ama sen benim almak istediğim yerden al bakalım oranın yayınları nasıl
smart spor,tivibuspor falan donuyor mu bakalım,ikimizde aynı yerden kullanmayalım,orayıda deneyimleyelim dedim
akşam 3 aylık paket satın aldı (75 TL) onun net hızı 4-5 megabit
dün benim mgoldiptv hesabımı verdim,bak bakalım donacak mı dedim
full hd kalitede 30 dk izlemiş 1 kez donmuş,neyse gayet memnun kaldı,çok iyiydi dedi

akşam gs maçını açtı nasıl donuyor mu dedim evet donuyor dedi,sd kaliteye al bakayım dedim yine donuyor dedi
sonra benim mgoldiptv hesabına giriş bakalım donacak mı dedim,suan full hd açık hiç donmuyor dedi
maçı 1-2 kez kısacık donmayla izlemiş

iptvsatis.de sitesine bağlandım durumu anlattım,kuzene sizi tavsiye ettim ama etmez olaydım dedim
sizde sd kalitede donarken mgoldiptv de neden fullhd kalitede donmuyor dedim

banane mgold dan ben kendi yayınlarıma bakarım,ben kaliteli yayın veriyorum
orasının reklamını mı yapıyorsun,bak bakalım ben sitede ne yazmışım 8-10 megabit altında neti olanlar
sorun yaşayabilir,şu kadar ping altında olanlar sorun yaşayabilir yazmısım gördün mü dedi
yemişim pingini net hızını sorum gayet basit dedim,hani benim kuzenin net hızı yetersiz diyorsanız
sizde sd de donarken mgold da neden full hd de hiç donmuyor dedim
baya atarlandı bu tabi,sorum var soru sorcam yazmama rağmen 4-5 kez ne sorusu sorunun cevabını verdimya dedi
forumlarda konu açacağım dedim git nerde açarsan aç ben hepsine cevap veririm benim üyelerim cevap verir dedi
kendisine güveni tamdı yani,iade etmek istiyorum dedim,o zaman adam gibi iade etmek istiyorum diceksin dedi
anlaman mı kıt senin falan filan dedi,terbiyesizlik yapma tehdit etmeyeceksin o zaman dedi
sen iade alıyor musun almıyorsun onu söyle forumlarda konu açacağım,git nerede açıyorsan aç dedi
sizin ikinizinde yayınlarını kapatırım görürsünüz dedi bende kapatmazsan .................... dedim,gitti kapattı

bu arada yeminle mgoldip tv ile hiçbir bağlantım yok,bağlantım olmadığı gibi sorun yaşadığım dönemde
facebook sayfalarından mgold'a baya laf söylemiştim bir daha sizden paket satın almam bu ne rezilliktir falan filan vs.
adam ısrarla banane mgold'dan,sen onun reklamını mı yapıyorsun,ben 10 numara yayın veriyorum falan diyor
resmen parayı gasp ettiler,ben atarlıysam onun yapıcı olması,ılımlı konusması gerekiyordu
bizde netten satış yapıyoruz müşteri beğenmezse iade edin diyoruz,yada gerektiğinde yenisini gönderiyoruz

NOT : mgoldiptv ile hiçbir bağlantım yoktur,hiçbir çıkarım yoktur

iptvsatis.de sitesinin germanyiptv ile bağlantısı / ortaklığı vardır
bu site ilerleyen süreçte site adını değiştirebilir / değiştirecektir
yarın birgün bir iptv sitesine girdiğinizde germanyiptv yazısını görürseniz anlayın ki bu site

Germany Servers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Şimdi Öncelikle böyle gelip kimsenin şikayetine yazma gereksinimi duymadım bu güne kadar ki hakkımızda açılan ilk şikayet konusu olması nedeni ile size güzel bir cevap vermek istedim.

Öncelikle ;

Paranızı GASP Filan edilmedi öncelikle bu terbiyesizliğinizi düzeltin sonteklif tarafından satısınızın iptali yayınlarınız kapatıldıgı gün yapıldı. Ödemeniz gelmediyse sorumlusu biz değiliz Sonteklif firmasına yazabilirsiniz.

2. Konuya Gelirsek

Biz Avrupa firmasıyız ve avrupa üzerinden hizmet veriyoruz 8 mbit altında hiç bir şekilde yayınlara garanti vermiyorum vermeyeceğim.
Siz yok o x firmasında donmuyor yok bu firmada donmuyor diye tutup sağa sola çamur atmanın anlamı yok.

3. Konu Küfür Hakaretler Siz ve o kuzeniniz kendinizi çok zeki ve uyanık sanıyorsunuz sanırım hem hakaret edin hem küfür edin Hemde gelip sağda solda çamur atın Şimdi o işi bırakıcaksınız arkadaşlar.
Tüm Dünyada benim 30.000+ müşterim izliyor siz izleyemiyorsanız kusura bakmayın kendimde aramam sorunu sizde ararım.

4. Konu Arkadaşınızın hizi çok iyiymiş 4 mbit bağlantı ile sd hd uhd izlemeye çalışırsanız benim sistemlerimden izleyemezsiniz sitemin her yerindede yazmaktadır. 8 mbit altında kesinlikle izleyemezsiniz problem yaşarsınız diye.
3.5 Mbit hız 120 PİNG ile tek bir firmadan bile donmadan yayın izleyemezsin onu geçiceksiniz.

5. Konu Gelişi Güzel Sallamalarınıza da cevap veriyim son olarak.

yarın birgün bir iptv sitesine girdiğinizde germanyiptv yazısını görürseniz anlayın ki bu site

Son olarak bu gelişi güzel saçma yazılarınada cevap veriyim.

Sitelerimin hiç birisi kapanmadıgı sürece sorun yaşamaz hiç bir müşterimiz, Kaldıki site ismimize herhangi bir engel gelmesi durumunda tüm müşterilerimizin email adreslerinde whatsapp hatlarımız mevcut oradan anında bizlere ulaşa bilirler.

Bunca yıllık sektörde hizmet verip hakkımızda tek bir şikayet konusu olmayışı'da kusura bakmayın sistemlerimizin iyi olması + müşteri hizmetlerimizin kalitesidir. Diger firmalar gibi donan yayın takılan yayın satmıyoruz kimseye , Müşterilerimizin Hiç birisini ne mağdur ettik nede zorla paket aldınız iade yok gibi bir kelime hizmet anlayışına sahip olmadık olmayacağız.

Buraya yazmanız çok önemlimi benim için hayır inan hiç önemli değil ama Terbiyesizlik yapıp birde zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışırsanız.

Küfür edip hakaret ederseniz Bu bizim değil sizin nasıl insanlar oldugunuzu ve ne kadar terbiyesiz insanlar oldugunuzu göstere bilir.

Konuşurken atıp tutuyordunuz ekran görüntülerinizi aldım söyle böyle neden koymadınız ? Ben koyuyumu o hakaret küfürlerinizin resmini ?

Paranızın GASP Edildiğini iddia ediyorsunuz sonteklif firmasına yazın paranız onlardadır bende değil. Ben paketinizi iptal iade işlemini yapmışım beni ilgilendiren bir konu değil.

Hadi Şimdi Sağlıcakla

mharput01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
3 gündür izliyorum germany iptv'yi. 24 mbit internetim var. Akk dolduğu için 8 mbit ile izliyorum. Fenerbahçe ve beşiktaş maçlarını Ultra HD izledim donmadı hiç. Germany ip tv'yi gayet başarılı buldum gayet kaliteli. Tabi ona göre de fiyatı pahalı. Mgold 3 aylık 50 lira iken germany 75 lira. Şimdi ise mgold'un 24 saatlik test yayınını aldım. Şuan izliyorum hiç donmadı. Akşam trabzon maçın da test edeceğim. Başarılı bulursam 3 ay sonra mgold alabilirim. Uzun lafın kısası germany ip tv gerçekten kaliteli. Sorun yaşayan arkadaşlar internetten dolayı sorun yaşıyor olabilir. Ama mgold mu germany ip tv mi derseniz ben germany derim. Aynı zamanda fiyat/performans açısından bakarsak mgold daha uygun diyebilirim.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
illegal bir yapıya para verip bir de hakkınızı mı arıyorsunuz? hadi girdin bu işlere, memnunsan memnunsundur, değilsen içersin 1 bardak soğuk suyunu, bir daha almazsın olur biter.

ben de kullanıyorum bu yayıncıyı ancak adamın resmi bein kuruluşu olmadığını biliyorum sonuçta. yayın donarsa yada kesilirse tekrar gelmesini beklemekten başka bişey yapamazsın. bin liraya bile izleyemeyeceğin yayınları 100 lira izlettiriyor adamlar.

osmanozsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
mgold ile hiçbir çıkarın olmadığından emin misin ? çünkü yıllardır bunu duyuyoruz. sürekli belirli markalar kötüleniyor ve mgold övülüp not çıkarım yok yazılıyor. ben mgolddan aldım geçen sene 3 maç da çöktü sistemleri yazın hera iptv den aldım memnunum.

mohant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şimdi Öncelikle böyle gelip kimsenin şikayetine yazma gereksinimi duymadım bu güne kadar ki hakkımızda açılan ilk şikayet konusu olması nedeni ile size güzel bir cevap vermek istedim.

Öncelikle ;

Paranızı GASP Filan edilmedi öncelikle bu terbiyesizliğinizi düzeltin sonteklif tarafından satısınızın iptali yayınlarınız kapatıldıgı gün yapıldı. Ödemeniz gelmediyse sorumlusu biz değiliz Sonteklif firmasına yazabilirsiniz.

2. Konuya Gelirsek

Biz Avrupa firmasıyız ve avrupa üzerinden hizmet veriyoruz 8 mbit altında hiç bir şekilde yayınlara garanti vermiyorum vermeyeceğim.
Siz yok o x firmasında donmuyor yok bu firmada donmuyor diye tutup sağa sola çamur atmanın anlamı yok.

3. Konu Küfür Hakaretler Siz ve o kuzeniniz kendinizi çok zeki ve uyanık sanıyorsunuz sanırım hem hakaret edin hem küfür edin Hemde gelip sağda solda çamur atın Şimdi o işi bırakıcaksınız arkadaşlar.
Tüm Dünyada benim 30.000+ müşterim izliyor siz izleyemiyorsanız kusura bakmayın kendimde aramam sorunu sizde ararım.

4. Konu Arkadaşınızın hizi çok iyiymiş 4 mbit bağlantı ile sd hd uhd izlemeye çalışırsanız benim sistemlerimden izleyemezsiniz sitemin her yerindede yazmaktadır. 8 mbit altında kesinlikle izleyemezsiniz problem yaşarsınız diye.
3.5 Mbit hız 120 PİNG ile tek bir firmadan bile donmadan yayın izleyemezsin onu geçiceksiniz.

5. Konu Gelişi Güzel Sallamalarınıza da cevap veriyim son olarak.

Son olarak bu gelişi güzel saçma yazılarınada cevap veriyim.

Sitelerimin hiç birisi kapanmadıgı sürece sorun yaşamaz hiç bir müşterimiz, Kaldıki site ismimize herhangi bir engel gelmesi durumunda tüm müşterilerimizin email adreslerinde whatsapp hatlarımız mevcut oradan anında bizlere ulaşa bilirler.

Bunca yıllık sektörde hizmet verip hakkımızda tek bir şikayet konusu olmayışı'da kusura bakmayın sistemlerimizin iyi olması + müşteri hizmetlerimizin kalitesidir. Diger firmalar gibi donan yayın takılan yayın satmıyoruz kimseye , Müşterilerimizin Hiç birisini ne mağdur ettik nede zorla paket aldınız iade yok gibi bir kelime hizmet anlayışına sahip olmadık olmayacağız.

Buraya yazmanız çok önemlimi benim için hayır inan hiç önemli değil ama Terbiyesizlik yapıp birde zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışırsanız.

Küfür edip hakaret ederseniz Bu bizim değil sizin nasıl insanlar oldugunuzu ve ne kadar terbiyesiz insanlar oldugunuzu göstere bilir.

Konuşurken atıp tutuyordunuz ekran görüntülerinizi aldım söyle böyle neden koymadınız ? Ben koyuyumu o hakaret küfürlerinizin resmini ?

Paranızın GASP Edildiğini iddia ediyorsunuz sonteklif firmasına yazın paranız onlardadır bende değil. Ben paketinizi iptal iade işlemini yapmışım beni ilgilendiren bir konu değil.

Hadi Şimdi Sağlıcakla

16 mbit de de sorun yaşıyoruz. Ama dediğiniz gibi bilmem kaç müşteride sıkıntı yok diyip görmezden geliyorsunuz.
Son 3-4 aya kadar gerçekten iyiydiniz ama artık eski tadı kalmadı ve aynı şekilde çözüm yaklaşımınız da patron benim kapatırım havasına büründü.

fromturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende ligler başlarken aldım iptvsatis.ge den 170 tl ye 15 ay.normal lig maçlarında fena değildi fakat şamiyonlar ligimaçında arkadaşlarıda çağırdım dedimki bakın bende negüzel iptv var.maç başlar başlamaz donmalar başladı resmen kanser olduk toplasan 10 dk bile izleyemedik.ondan sonraki tüm derbi veşampiyonlar ligi maçlarında aynısını yaptı.iletişime geçtiğimde bi link atıyolar tesr edin hızınızı diye.16 mb çıkyor.hatta cepten deniyorum 50mb in üzerinde çıkıyor hala suçlarını kabul etmiyorlar.bence kesinlikle almayın değmezparanız boşa gider

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Ya ip tv ler genel olarak tek bir çıkıştan veriliyor özellikle Türk ip ler. Güvenmeyin fazla.

kesper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba baktım konusu acılmıs ben de basıma gelen olayı yazayım dedim , hatta whats up konusmalarını aynen kopyalayıp yapıstırcam buraya ... “kalite tv” adlı ip tv den aldım arkadas tavsiyesi ile hatta bircok kişiye de aldırdım şirkette nerdeyse herkes aldı , film izlerken bir anda basa dönme olayı yasadım , bazı filmlerde de ses geliyor görüntü yok! Durumu “KALİTE TV “ ile paylastım , hemen cevap verdi sagolsun “biz de sorun yok sen kendi ayarlarını kontrol et! “ yaw olabilir gercekten sorun ben de olabilir ama usluba bak ! İnsan olan su ayarlara bi bakın der , ya da ben bi kontrol edeyim size dönüş yapayım falan der !ben de son derece kibar bir sekilde “yenileme zamanı gelince biz de bunlara dikkat ederiz”dedim ki , kimse hizmet alamadıgı kişiye para varmek istemez , sonra gelen cevapları aşağıda paylasıyorum yorumu size bırakıyorum;
-kardes böyle yaparsan kendi bacagına sıkarsın, sana söyledim biz de sorun yok tehdit etmene gerek yok , rahatsıza bağlama pazar pazar,sorun yok diyorsak yoktur
-sen de ayrıl beraber geldiğin admalarda gelmesin memnun değilseniz
-hesabını kapattım, rahatsız mısın nesin aq
Aynen bunları yazdı.. ve hesabımı kapattı , para iadesi falan yok elbette ... beni whats up dan da engellemiş,, sitesine girsen “mutlu müsteri” yazıyor her yer ...karar sizin

Player Two

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İptvsatış hakkında bilgileri vereyim vej size bir kaç aydır kulanan biri olarak.onceleri iyiydi.şimdi örneğin herhangi bir kanal açıyorum mesela alman rtl bakıyorum donuyor yakılıyor yada 1080i olan yayın bir anda 640i falan olmuş.heeee diyorun demek bein sportta maçlar.bakiyorum maç kanalina gercektekde maç.hee bazen server hep gidiyor.macta.besiktaş galatasaray macinda gitti.bye bye.maç bitti .bir baktım bizim server gelmiş. :) Baglantim 25 mbit.

SaDRaZaMm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
mgold ile hiçbir çıkarın olmadığından emin misin ? çünkü yıllardır bunu duyuyoruz. sürekli belirli markalar kötüleniyor ve mgold övülüp not çıkarım yok yazılıyor. ben mgolddan aldım geçen sene 3 maç da çöktü sistemleri yazın hera iptv den aldım memnunum.
Hoca. Hera iptv den memnun musunuz?

mharput01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
3 gündür izliyorum germany iptv'yi. 24 mbit internetim var. Akk dolduğu için 8 mbit ile izliyorum. Fenerbahçe ve beşiktaş maçlarını Ultra HD izledim donmadı hiç. Germany ip tv'yi gayet başarılı buldum gayet kaliteli. Tabi ona göre de fiyatı pahalı. Mgold 3 aylık 50 lira iken germany 75 lira. Şimdi ise mgold'un 24 saatlik test yayınını aldım. Şuan izliyorum hiç donmadı. Akşam trabzon maçın da test edeceğim. Başarılı bulursam 3 ay sonra mgold alabilirim. Uzun lafın kısası germany ip tv gerçekten kaliteli. Sorun yaşayan arkadaşlar internetten dolayı sorun yaşıyor olabilir. Ama mgold mu germany ip tv mi derseniz ben germany derim. Aynı zamanda fiyat/performans açısından bakarsak mgold daha uygun diyebilirim.
Edit: Yayın iyi hoş ama adamların üslubu sert onu belirteyim. Sen bir şey soruyorsun ters ters cevap veriyorlar. Bir de önce sizli bizli konuşurken birden senli benli sertleşiyor cümleleri. Alırsanız müşteri desteğinden çok şey beklemeyin germany ip tv den.

dgkn89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Edit: Yayın iyi hoş ama adamların üslubu sert onu belirteyim. Sen bir şey soruyorsun ters ters cevap veriyorlar. Bir de önce sizli bizli konuşurken birden senli benli sertleşiyor cümleleri. Alırsanız müşteri desteğinden çok şey beklemeyin germany ip tv den.

kardeşim tam bu konudan bahsedecektim ki sen yazdın , bu germanyiptv ve onun ekürisi & ortağı adına siz ne derseniz deyin adamlar konuşmayı bilmiyor bunlardan kesinlikle iptv almam , 1 yıllık paket 50 lira desinler almam , yarın birgün hocam x kanal çalışmıyor kontrol edermisiniz derim napayım çalışmıyorsa derlerse şaşırmam , kimseyi inandırmak zorunda değilim MGOLD ile zerre kadar bağım yok , MGOLD bu son 1 aydır ciddi sorunlar yaşıyor facebook sayfalarını takip edenler bilir , bu sorunlar benim paket bittikten sonra başladı , mgold sayfasında yapılan yorumları okudurdum, isyan eden insanlar elbette ki vardı ama sayfayı takip edenler bilir %75i olumlu yorumlardı

son 3-5 maçta sorun yaşanmış maçlar adam akıllı izlenememiş , daha sonra üyelikler silinmiş , herkese yeniden üyelik açtı mgold
her sorundan ötürü herkese hediye ek süre verildi , benm paketim çoktan bitmişti bana 1 haftalık ek süre vermişler , kuzene 1 aylık vermişler onunda paketi bitmişti , birkaç kişi mgold patladı falan yazdı sayfalarına ki haklılar üste üste gelen sorunlar onlarında canını sıktı, benimde canımı sıkmadı değil paketim bitmiş olmasına rağmen,çünkü yeniden 3 aylık paket satın alacaktım acaba ? dedim mgold patladı mı gerçekten.

ama adamlar kimseyi mağdur etmediler kaçıp gitmediler,her sorundan ötürü üzgün olduklarını belirttiler ve herkese ek süreler hediye ettiler , bazı arkadaşlarıda anlıyorum ucuz etin yahnisi yavan olur işte , gittik ucuz diye aldık şuna bak sürekli sorun sürekli sorun bu ne yaa dediler , bunları yazanda oldu sayfada , yine diyorum MGOLD İLE ZERRE KADAR BAĞIM YOK , bana inanın galatasaray-fb maçında sadece 1-2 kez ufak donmalar oldu o da gayet normaldir , ben gs-fb maçında donma beklerken nerdeyse hiç donma olmadı , sanırım HD kalitede izlemiştim full hd de değil ve wifi ile bağlanmıştım tv ye

mgold ne kadar süredir hizmet veriyor bilmiyorum ama ben mgold u 9-10 aydır falan tanıyorum , ne oldu onların tarafında elbette bilemem ama bu son 1 aydır ciddi sorunlar yaşadılar , geçen gün baktım facebook sayfaları yok , hayırdır dedim doğal olarak, hemen sitelerine baktım aktifti , mgold hesabıma bakayım birde dedim aktifti , ve şuan itibari ile web siteleri aktif mgold hesabımda hala aktif.

bugün akhisar-bjk maçına bakayım dedim , kanallarda güncelleme yapmışlar , mesela önceden ...... spor 1 50 fps kanalı yoktu o eklenmiş , şimdi facebook a baktım mgold yeni facebook sayfası açmış ve duyuru yapmışlar , isteyen istediği yerden alır mgold bu sorunları yaşamaya başlayınca ve facebook sayfalarıda kapanınca , başka iptv satıcılarına baktım , uygun fiyatlı 4 yer buldum , 3 tanesinden test yayını istedim , bunlardan 1 tanesi fena değildi kanal listesi olarak , ama mgold kanal listesi olarak çok iyi bence , şimdi 3 aylık yeni paket alacağım ve nereden alacağım konusunda emin değilim , mgold bizden pes artık diye facebook sayfalarında paylaşım yapmış , bu adamlarla diğer iptv satıcılar çok uğraştı gibime geliyor

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
bitrate değerini düşürüp yayın yapan çakma fhd yayın yapıyorsa donmadan izlenir...

KLite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkes yorum yapmış iptvler tartışılır gibi olmuş bende iptvadresim.com dan aldım 3. ayım donma falan yaşamadım tek sıkıntısı filmler biraz az o kadar.Ama asıl yazma amacım adamlar kibar ve anlayışlılar daha önce hiç kullanmamış biri olarak ben kuramayınca adamlar teamviewer ile bilgisayarıma girip hallettiler daha ne olsun banada gelip bunu buraya yazıp adamların hakkını vermek düşer gerisini bilmem...

tiffany23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bizim mgold iptv gümledi. Server değiştiler dedik daha da iflah olmadı.

gfkcs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben izliyorum gayet de memnun kaldım..Öncelikle sistemleri çok güzel..whatsapp dan iletişim kuruyorsun..seni guruplarına alıyorlar ayrıca sorun veya sıkıntı olduğunda 3 dk sürmeden ilgileniyorlar..isterseniz bir test edin derim.Benim 1 yılım dolmak üzere 2.ye yenileyeceğim..
Yalnız tek isteğim var benim referansım olduğunu söylerseniz çok sevinirim.2.yılımda indirim almak için o da tabii yaparsalar...
Gerçekten kaliteli hizmet ve yayın veriyorlar ama en az 16 mpbs hız istiyorlar..
Genede siz bilirsiniz..
http://www.iptvtrion.com site adresi..

cmlozt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm arkadaşlar;
ben iptv almak için internette bir hayli araştırma yaptım..bir çok firma test yayınını farklı server den veriyor.. ama satın aldığınız yayın çok fazla kullanıcısı olan server den veriliyor.. işte donma ve kanallardaki açmama sorunu bundan kaynaklanıyor..
çoğuyla birebir görüştüm ve hepside bizde öyle şey olmaz ama diğer firmaların yaptığını duyuyoruz diyorlar..
satış yapana kadar ilgi alaka göz yaşartıyor.
ama sizi ikna edemediklerinde yada sorun yaşadığınızda ağıza alınmayacak küfürler ediyorlar..tabi ki sözüm işini düzgün yapanlara değil.. burada firmanın ismini de vermek istedim..daha önce yorumlarda okumuştum ama firma sahibi kendini aklamak için cevap yazmış.bu arada şunu da açıklamakta yarar var belkide sahibinin haberi olmaksızın personeli bu şekilde davranıyor.. evet arkadaşlar sakın iptvsatis.de yada germanyserver adı altında insanlara hakaret ve küfür eden firmalara gidip te bu adamlara paranızı kaptırmayın.. geçen haftadan beri beni de engellemişler..
Araştırmalarıma devam ediyorum mutlaka işini düzgün yapan birileriyle karşılaşacğım ve burada sizlere bildiricem ama yukarıda bahsettiğim firmadan uzak durun..

Angeline Jolie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yayınlar patladı mi? Mgoldda
Hayır patlamadi çözdüklerini açıkladilar whtaspp gruplarinda, dün ts maçı efsaneydi yine. En güvenilir firma gerçekten düşmanları çok kaliteli ve ucuzlar diye. Birde diğer iptvlerde 25mbps ile bile donan yayin mgoldda 4-5mbps internette bile donmuyor full hd hemde. Ve gecikme süresi diğer iptvlerin çok önünde. Fiyatta diğerlerine göre uygun. Ben yine mgolddan devam edeceğim trion iptvde denedim berbat ötesi kimseye tavsiye etmiyorum.

gfkcs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten sıkıntı şu müşteriye satış yapınca bir daha ne ilgi var ne başka bir şey işte sorunda burda başlıyor. Daha önce de dediğim gibi 5 yıldır ara ara iptv izliyorum..Tam 2 yıldır da 12 aylık paket alıyorum ve gerçekten çok memnun kaldım... Sistem arıza olduğunda bile yayın kesmemek için herşeyi yapıyorlar.. Bunu canlı olarak bir kaç kez gördüm.. Başarılılar..

Chester83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hayır patlamadi çözdüklerini açıkladilar whtaspp gruplarinda, dün ts maçı efsaneydi yine. En güvenilir firma gerçekten düşmanları çok kaliteli ve ucuzlar diye. Birde diğer iptvlerde 25mbps ile bile donan yayin mgoldda 4-5mbps internette bile donmuyor full hd hemde. Ve gecikme süresi diğer iptvlerin çok önünde. Fiyatta diğerlerine göre uygun. Ben yine mgolddan devam edeceğim trion iptvde denedim berbat ötesi kimseye tavsiye etmiyorum.

İlk önce şunu belirtmek isterim kullanıcı olarak kimseyi övmek yada yalakalık yapmam ve prim yaptırmam.
Aldığım test de olsa yayının çözünürlük bitrate geçiş hızı çeşitliliği ve verdiği kanalların stabil çalışıp çalışmadığına bakarım. Çoğu firma maç zamanı kendine güvenip test bile vermezken trion denen yerden test aldım ve haklı olarak adamlar maçta 30 dk açık tutuyor bizde beleşçi çok olduğu için :) hızım 30mps civarında yayını vlcye vurup saniye başına oynatma karesine bakınca 15.000 olduğunu gördüm evet bu uydu yayını ile aynı kare hızında ve öyle 3-5mps ile izleyemezsiniz bu yayını diğer firma yani mgold yayını 2.500-3.000 bitrate gösterdi ve görüntüde bariz çok bariz fark var.yani değerleri düşürüp görüntüden çalmıyor adam benim kalitem bu hızın da iyi olacak diyor
Gelelim 2. Konuya adamlar WhatsApp grubu kurmuş anında destek var ve ilk defa bir iptvde gördüğüm multi sub filmler var hangi dilde izlersen izle ister dublaj ister altyazı ve film isteği yap en geç 3 saat sonra sisteme düşüyor
Adamlar genelde yurt dışına satış yapıyor neden Türkiyenin İnternetini biliyorlar ve Türk insanını :)
Ama Türkiye için de h265-1080p-720p ve 480p çözünürlük mevcut
Bu yorumu yazan arkadaş kimse sallamış yada şöyle diyeyim ben gruptayım adım da Tarık arkadaş yazsın adını kim olduğunu söylesin de çamur at izi kalsın olmasın

Bu arada derbiler dahil bir defa bile sorun olmadı ama hız önemli gidipte hızım 5-6mps yayın berbat dersen kusura bakma da sen ilk önce İnterneti yükselt paraya kıy ve son olarak mgold hakkındaki kendi müşterilerinin grupta yazdıklarını dilerseniz resim ile belgelerim burada paylaşım yaparım

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
İlk başlarda iyiydi sonra kimi kullanıcılar giremedi. mgold da 2 aydır yayın yok, mevcur şifreler ile siteye giriş yapılmıyor, Facebook sitesi kötü yorumlardan sonra defalarca değişti. en son 6 aylık hesap almıştım , kısacası mgold patladı boşuna almayın yada alacaksanız risk var. Yardımcı oluyoruz ayaklarına kişiden şifre isteyenlere de burada mgold savunanlarada itibar etmeyin .

---- Mesajlar birleştirildi ----

3 adet hesabım var ikisi yeni bırak yayınların patlamasını hesağlar patladı siteye giriş yapamıyorsun , ortada muhatap yok . Ad şifre uaz Facebook dan telegram da ver diyorlar tamamen yalan.

Son düzenleme:

gfkcs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk başlarda iyiydi sonra kimi kullanıcılar giremedi. mgold da 2 aydır yayın yok, mevcur şifreler ile siteye giriş yapılmıyor, Facebook sitesi kötü yorumlardan sonra defalarca değişti. en son 6 aylık hesap almıştım , kısacası mgold patladı boşuna almayın yada alacaksanız risk var. Yardımcı oluyoruz ayaklarına kişiden şifre isteyenlere de burada mgold savunanlarada itibar etmeyin .

---- Mesajlar birleştirildi ----

3 adet hesabım var ortada muhatap yok .
Dostum ulaş adamlara istersen +1(929) 2811351 WhatsApp dan ulaşın.. Yada sitesinden tercih senin test et bence... ANA SAYFA

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190205-103957__01.jpg
    Screenshot_20190205-103957__01.jpg
    36.8 KB · Görüntüleme: 2,094

batista09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk önce şunu belirtmek isterim kullanıcı olarak kimseyi övmek yada yalakalık yapmam ve prim yaptırmam.
Aldığım test de olsa yayının çözünürlük bitrate geçiş hızı çeşitliliği ve verdiği kanalların stabil çalışıp çalışmadığına bakarım. Çoğu firma maç zamanı kendine güvenip test bile vermezken trion denen yerden test aldım ve haklı olarak adamlar maçta 30 dk açık tutuyor bizde beleşçi çok olduğu için :) hızım 30mps civarında yayını vlcye vurup saniye başına oynatma karesine bakınca 15.000 olduğunu gördüm evet bu uydu yayını ile aynı kare hızında ve öyle 3-5mps ile izleyemezsiniz bu yayını diğer firma yani mgold yayını 2.500-3.000 bitrate gösterdi ve görüntüde bariz çok bariz fark var.yani değerleri düşürüp görüntüden çalmıyor adam benim kalitem bu hızın da iyi olacak diyor
Gelelim 2. Konuya adamlar WhatsApp grubu kurmuş anında destek var ve ilk defa bir iptvde gördüğüm multi sub filmler var hangi dilde izlersen izle ister dublaj ister altyazı ve film isteği yap en geç 3 saat sonra sisteme düşüyor
Adamlar genelde yurt dışına satış yapıyor neden Türkiyenin İnternetini biliyorlar ve Türk insanını :)
Ama Türkiye için de h265-1080p-720p ve 480p çözünürlük mevcut
Bu yorumu yazan arkadaş kimse sallamış yada şöyle diyeyim ben gruptayım adım da Tarık arkadaş yazsın adını kim olduğunu söylesin de çamur at izi kalsın olmasın

Bu arada derbiler dahil bir defa bile sorun olmadı ama hız önemli gidipte hızım 5-6mps yayın berbat dersen kusura bakma da sen ilk önce İnterneti yükselt paraya kıy ve son olarak mgold hakkındaki kendi müşterilerinin grupta yazdıklarını dilerseniz resim ile belgelerim burada paylaşım yaparım
Kusura bakma kimi övdün anlayamadım.Bende daha önce kullandığım iptvden memnun değilim zamanıda bitti değiştireceğim hangisini tavsiye ediyorsun? Mgold dan test aldım abone olmayı düşünüyordum ama bu yorumları okuyunca geri adım attım trion dan test almadım ama sizce nasıl? Bu arada hope iptv den de test aldım oda çok kaliteli fakat parası çok yüksek

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Kusura bakma kimi övdün anlayamadım.Bende daha önce kullandığım iptvden memnun değilim zamanıda bitti değiştireceğim hangisini tavsiye ediyorsun? Mgold dan test aldım abone olmayı düşünüyordum ama bu yorumları okuyunca geri adım attım trion dan test almadım ama sizce nasıl? Bu arada hope iptv den de test aldım oda çok kaliteli fakat parası çok yüksek

Hocam testlere aldanma, adam sana bitrate i yüksek de izletebilir önemli olan süreklilik. Mgold da ki durumun vahimliği şu ki hesapların kullanıcı adı şifre patlaması yani yayınların donması, olmaması değil web den bile ulaşamıyorsun. Şifremi unuttum deyip yeni şifre geliyor ama giriş yapamıyorsun.

gfkcs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamam testlere aldanmasın 1 aylık alıp denesin bakalım..çok da ciddi işini yapan bir firma olduğunu daha önce de yazdım.Hatta memnun olmayan terbiyesiz davranışlar sergileyen müşterisine parasını iade ettiklerine bile canlı şahidim...
Dene dostum 1 ay al bak ...ne kaybedersin...