LG V30+ HK.

Bu konuyu okuyanlar

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
İyi günler sdn forum ailesi.Telefonu 10 gündür kullanmaktayim.Bu telefonu almak isteyen arkadaşlar forumda çok olduğundan konu açmak istedim.Öncelikle telefonu hepsiburada dan aldım. Telefonu gece sipariş ettim. Ertesi sabah elime ulaştı. Telefon çok iyi paketlenmiş en ufak sıkıntısı bile yoktu.Ben siyah rengini seçtim iyi ki siyah almışım diyorum. Telefona gelecek olursak ön kamerasını bilerek aldım.Tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki ön kamerası dışında bu telefonun eksiği yok.Ayrica ön kamerasında sadece düşük ışıkta kötü, gündüz çekimleri gayet iyi. Telefon yağ gibi akıyor. Pubg full grafik sorunsuz çalıştırıyor. 128 GB biçilmiş kaftan. Arka kamerası gerçekten iyi hele ki geniş açı beni benden aldı. Geniş açı gerçekten çok kullanışlı olmuş.Telefonda yüz tanımayı kullanmadım, kullanmayida düşünmüyorum. Parmak izi okuyucusu gayet stabil, teklemiyor. Elim buruşuk şekilde denedim sonuç aynı. Telefonu kapsiz bir şekilde kullanmak gerçekten yürek ister. Çünkü hep elden kayacak gibi elde duruyor. Ön ve arkanin cam, kenarlarının hafif kavisli olmasından dolayı kap kullanmanızı tavsiye ederim. Tek sıkıntım uygun ekran cami bulamadım. Saglamlardan bir tane taktirdim. Yanlarından çok hafif boşluk kaldı. Buda bana göre görüntüyü ve kullanımı bozmuyor.Pile gelecek olursak diğer telefonlar nasıl bilmiyorum. Ama bu ekrana bu çözünürlüğe göre 3300mah batarya iyi iş çıkarmış. 1günü çok cok rahat 2.günü öğlene kadar çıkarırsınız. Telefon hakkında sorularınız olursa elimden geldiğinde bu post un altında yardım etmeye çalışacağım.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Ben de yarın alacağım bir aksilik olmazsa, 11.11'i bekleyeyim dedim de stok bitmez umarım yarına. Takip ediyorum da, stok her an bitecek gibi duruyor.

Telefonun ekranı P-OLED olmasından dolayı renkler solukmuş, beyaz özellikle. Renkler nasıl? Ekran koruyucu veya kılıf öneriniz varsa link atabilir misiniz?

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Ben de yarın alacağım bir aksilik olmazsa, 11.11'i bekleyeyim dedim de stok bitmez umarım yarına. Takip ediyorum da, stok her an bitecek gibi duruyor.

Telefonun ekranı P-OLED olmasından dolayı renkler solukmuş, beyaz özellikle. Renkler nasıl? Ekran koruyucu veya kılıf öneriniz varsa link atabilir misiniz?
Renkler gayet canlı, ben konfor görünümünde kullanıyorum.Biraz sarımtrak konfor görünümü ama gözleri agritmadigini söyleyebilirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

İzmirde dostumun dükkanda taktirdim.Silikon kılıf aldım geçici ama çok iyi sardı.Nano glass ekran koruyucu taktirdim.

Son düzenleme:

Selambenkaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Cidden kirilmaz cam bulmak cok zor pubg gibi oyunlarsa takilma yasiyomusun ve pubg oynarken sarji cok gidiyomu

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Cidden kirilmaz cam bulmak cok zor pubg gibi oyunlarsa takilma yasiyomusun ve pubg oynarken sarji cok gidiyomu
Full grafikte hiç takılmayla karşılaşmadım.
15 dk lik bir oyunda yüzde 3sarj yedi.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Ben de aldım, memnunum şu anlık ama bir sorunum var. Orijinal şarj aleti hızlı şarjı destekliyor ve ben hızlı şarjı kapatamıyorum. Çözümü var mıdır bunun? Yoksa başka şarj aletiyle mi şarj edelim n'apalım?

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Ben de aldım, memnunum şu anlık ama bir sorunum var. Orijinal şarj aleti hızlı şarjı destekliyor ve ben hızlı şarjı kapatamıyorum. Çözümü var mıdır bunun? Yoksa başka şarj aletiyle mi şarj edelim n'apalım?
Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın.Hızlı şarjı neden kapatmak istediğinizi anlamadım? Bildiğim kadarıyla kapatmaya dair bir seçenek yok, belkide ben göremedim bilemiyorum.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanın.Hızlı şarjı neden kapatmak istediğinizi anlamadım? Bildiğim kadarıyla kapatmaya dair bir seçenek yok, belkide ben göremedim bilemiyorum.
Teşekkür ederim.

Bataryaya zarar verdiğini düşünüyorum, telefonla uğraşmasam bile ısınıyor şarj olurken. Hızlı şarjı kapatmak için tek çözüm orijinal şarj aletini kullanmamak sanırım ama böyle bir şey yapasım yok.

Ayrıca ayarlarda ekran bölümünde "Uygulama ölçeği" diye bir seçenek var. Oraya uygulama eklemek istiyorum ama yapamıyorum, kendiliğinden iki tane uygulama eklendi oraya. PUBG'yi 16:9 ekran formatında denemek istiyorum da var mıdır bunun çözümü?

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Teşekkür ederim.

Bataryaya zarar verdiğini düşünüyorum, telefonla uğraşmasam bile ısınıyor şarj olurken. Hızlı şarjı kapatmak için tek çözüm orijinal şarj aletini kullanmamak sanırım ama böyle bir şey yapasım yok.

Ayrıca ayarlarda ekran bölümünde "Uygulama ölçeği" diye bir seçenek var. Oraya uygulama eklemek istiyorum ama yapamıyorum, kendiliğinden iki tane uygulama eklendi oraya. PUBG'yi 16:9 ekran formatında denemek istiyorum da var mıdır bunun çözümü?
Oraya nasıl uygulama ekleniyor bende bulamadım.Bende de 5 tane uygulama gözüküyor.Ama hepsini 18-9 da kullaniyorum.Gözükmeyenlerde dahil

Son mesajlar