Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Merhaba arkadaşlar ithalatçı garantili bir note 8 im var. Oreo güncellemesi hala gelmedi telefonuma manuel olarak da aramama rağmen çıkmıyor. Bir çok kişide android 7 ye geri geçmek istiyor. Bu konuda deneyimi olanlar artılarını ve eksilerini özetle yazabilir mi.? Çok makbule geçer. Herkese mutlu günler dilerim.

Sizin telefon hangi ülkeden ithal edilmiş ise oranın oreo yayınlamasını bekleyeceksiniz.

İthalatçı garantili telefon sahipleri, ürünün ithal edildiği ülkedeki Samsung ofisinin güncelleme yayınlamasını bekleyecek.

Telefonunuzun bölge kodu ile ne zaman oreo alacağınızı kontrol edebilirsiniz.

um5ucQ.jpg

Firmwares

Ucg5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba öncelikle, bende Note 8'li olmaya hazırlanıyorum ama büyük çelişki içindeyim. Birkaç gündür okuyordum forumu birde size danışayım dedim. Daha önce ikinci el alıp telefon kullandığım ve hiç problem yaşamadığım için ikinci el almayı düşünüyorum ama garanti konusu çok kafamı karıştırıyor. Kvk garantili gerçekten temiz bir iki cihazı inceledim ve beğendim ama aynı fiyata delta garantili olanları sıfır alma şansımda var. İkinci el konusunda bir sıkıntım yok dediğim gibi ama sıfır olması da ayrı bir şey diye düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Sıfır olması mı ağır basmalı kvk'lı olması mı?
Konuyla alakalı başka yardımcı olabilecek yok mu??

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Herkese merhaba öncelikle, bende Note 8'li olmaya hazırlanıyorum ama büyük çelişki içindeyim. Birkaç gündür okuyordum forumu birde size danışayım dedim. Daha önce ikinci el alıp telefon kullandığım ve hiç problem yaşamadığım için ikinci el almayı düşünüyorum ama garanti konusu çok kafamı karıştırıyor. Kvk garantili gerçekten temiz bir iki cihazı inceledim ve beğendim ama aynı fiyata delta garantili olanları sıfır alma şansımda var. İkinci el konusunda bir sıkıntım yok dediğim gibi ama sıfır olması da ayrı bir şey diye düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Sıfır olması mı ağır basmalı kvk'lı olması mı?
Konuyla alakalı başka yardımcı olabilecek yok mu??
Kvk dan şaşma kardeşim temizse git al

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
ya bu yeni güncelleme hep sorunlu çıktı..merak edip dayanamayıp yüklemiştim.keşke yüklemeseydim
şimdi de telefon şarj olurken şarj lambası yanmıyor.aynı durumu yaşayan varmı?

Aslıy44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla foruma bir ipohone 8 plus kullanan biri olarak geldi.m arkadaşlar Mate 10 pro kullanın hem şarjı mükemmel hemde servis kalitesi ben aldım şahane bişey Ayfona bakmaz oldum

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Valla foruma bir ipohone 8 plus kullanan biri olarak geldi.m arkadaşlar Mate 10 pro kullanın hem şarjı mükemmel hemde servis kalitesi ben aldım şahane bişey Ayfona bakmaz oldum
Burasının, Samsung Galaxy Note 8 Kullananlar Kulübü olduğunun farkındasınız değil mi ?

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
ya bu yeni güncelleme hep sorunlu çıktı..merak edip dayanamayıp yüklemiştim.keşke yüklemeseydim
şimdi de telefon şarj olurken şarj lambası yanmıyor.aynı durumu yaşayan varmı?

Muhtemelen kısa süre sonra bir ara güncelleme gelebilir diye düşünüyorum.

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
hong kong menşeili telefonlara güncelleme neden gelmiyor bilen varmı s8 lerede gelmemiş

Ucg5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abiler bu haftaiçi note 8 alıcam ancak sıfır yada ikinci el konusunda muallaktayım. İkinci el 3 ay kullanılmış kvk garantili bir telefonu inceledim gerçekten temizdi hiçbir çiziği yoktu fiyatı 3400₺. Ama diğer yanda da yine kvk garantili sıfır note 8 3800₺. 3 aylık kullanım aradaki 400₺ ye bedel mi sizce ne napmalıyım?

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Abiler bu haftaiçi note 8 alıcam ancak sıfır yada ikinci el konusunda muallaktayım. İkinci el 3 ay kullanılmış kvk garantili bir telefonu inceledim gerçekten temizdi hiçbir çiziği yoktu fiyatı 3400₺. Ama diğer yanda da yine kvk garantili sıfır note 8 3800₺. 3 aylık kullanım aradaki 400₺ ye bedel mi sizce ne napmalıyım?
3000 e verse neyse ama banim fikrim 0 ı almanız daha mantıklı

bllyms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim jubei kırılmaz cam koruyucu konusunda bir marka önerisi olan varmı ? Dokunmatiğinin hassasiyetini düşürmeyecek bi ekran koruyucu

Ahmet Kural

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Selamın Aleyküm
HB üzerinden note8 n9500 alarak bende aranıza katıldım,cihaza tek kelimeyle muhteşem diyebilirim,Fakat bir problemden bahsetmek istiyorum. TR modeli ile karşılaştırma fırsatım oldu ve TR modelinde kameranın daha net ve canlı bendeki modelinde daha soluk ve renksiz fotoğraf çektiğini fark ettim ön kameraya geldiğimde ise fotoğraflar Tr modeline göre n9500, bulanık çekim yaptığını fark ettim,yabancı forumlardada biraz araştırma yaptım fakat bir bilgiye ulaşamadım bu neden kaynaklanıyor olabilir, şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim, iyi ve sağlıklı günler dilerim.

onrtrkgl

Asistan
Reaksiyon puanı
16
benim note 8 snap dragon islemcili güncelleme ne zaman gelir

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Aşağıda ekran renk tanımlarını değiştirmeyi deneyebilir yada bazı kod ları kullanarak note 9 in bazı modellerinin ekran default ayarlarını değiştirip canlı olmasını sağlayabilirsiniz. malum ekran büyük ve yanmaya müsait fabrika ayarları biraz korumaya yönelik. ama teşhirdekiler full parlak full renk default ayarlarıda açıyorlar ekran yanığı olursa olsun satış oluyor görsellik oluyor diye.

tam kodu bulamadım bulunca paylaşacağım o kod ile - ve + bdeğerler ile ekranın renk ve canlışığüıda ayrıca değişiyor.

Galaxy Note serisinin en belirleyici özelliklerinden biri daima büyük ekrana sahip olmasıdır. Bu özelliğe sonsuz ekran eklemesiyle Note serisi daha etkileyici oldu. Eşsiz S-PEN ve üst seviye özellikleriyle Note 8 güzel bir telefon.

Fakat her telefonda olduğu gibi Note 8 serisinin de bazı sorunları olabiliyor. Bu sebeple Galaxy Note 8 kullanıcılarının yaşaması muhtemel sorunları ve çözümlerini listeledik. Bu rehberde olası çözümleri görebilirsiniz .

Dikkat: Bu sorunlar her Galaxy Note 8 kullanıcısı bu sorunlarla yüzleşmeyebilir ve bu sorunların hiç birisi ile karşılaşmayabilir.

Sorun 1: Kaydırma sorunları

Bir web sayfasını aşağı doğru kaydırdığınızda ve özellikle Galeri gibi belirli uygulamalarda gezinirken bazı kullanıcılar lag adı verilen takılmalardan / gecikmelerden bahsediyor.

Olası çözüm : Bu sorun genelde Bixby uygulamasına Remapper ugulaması yükleyen kullanıcılar arasında popüler. Bu uygulamayı veya başlatıcı eklentiyi devre dışı bırakarak sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz. Daha önce nasıl yapıldığını burada anlattık. Bixby uygulamasını devre dışı bırakma.

Sorun 2: Ana ekrandan uygulama simgelerini kaldıramazsınız

Ana ekranda bir uygulama simgesine uzun süre basmak, simgeyi kaldırabileceğiniz bir açılır menüye yönlendirir. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar bu açılır menünün artık görünmediğini ve simgeleri kaldıramadığını söylüyor.

Olası çözüm : Bazı kullanıcıların performansı artırmak için yaptıkları, Ayarlar menüsündeki Geliştirici Seçenekleri bölümünde Animasyon Süresi hız ayarını kapatması buna sebep olur. Tek yapmanız gereken bunu 0.5x’e ayarlamak ve pop-up menüsü tekrar görünmeye başlayacak. Fabrika ayarlarında 1 olarak gelir.

Sorun 3: Yüz Kilidi beklendiği gibi çalışmıyor

Bazı kullanıcılar Yüz Kilidi’nin beklendiği gibi çalışmadığını söylüyor. İyi ışık koşullarında bile cihaz bazen her yirmi denemeden bir kez telefonun kilidini açmayı başarıyor.

Olası çözüm : Üçüncü taraf bir uygulama bu sorunun arkasında görünüyor. Bazı raporlar, bunun Whatsapp olabileceğini ve kullanıcıların Whatsapp için kamera erişim iznini devre dışı bırakmanın sorunu çözdüğünü buldu. Whatsapp’ın sorunu olmaması durumunda, bu sorunun ortaya çıkmadan önce eklediğiniz tüm uygulamaları, özellikle fotoğraf makinesine erişimi gerektirenlere odaklanmayı deneyebilirsiniz.

Sorun 4: Ekranda sarı, pembe veya mor renk tonları var

Pek çok kullanıcı, Galaxy Note 8 ekranında sarı, pembe veya mor renk tonu bulmuş.

Olası çözümler:

• Çoğu kullanıcı için, ekran kalibrasyonu doğru olmadığı için bu renk sorunu ortaya çıkıyor. Ayarları, Ekran Ayarlar – Renk Modu’na giderek değiştirebilirsiniz. Orada Uyarlanabilir ekran, AMOLED sinema, AMOLED fotoğraf veya Temel dahil olmak üzere mevcut dört seçenekten birini seçebilirsiniz. Ayrıca Gelişmiş Seçenekler ‘e giderek renk dengesini de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, ekranın kırmızı tonunu ayarlamak için * # 15987 # aramayı deneyebilirsiniz.
  • Yazılım ayarlarından hiçbiri sorunu çözecek gibi görünmüyorsa, tek seçeneğiniz servise başvurmak.
Sorun 5: Ekranda ölü pikseller var

Birkaç kullanıcı telefonlarının ekranında ölü piksel kümelerine rastladı.

Olası çözümler:

• Dead Pixel Test ve Fix gibi bir piksel düzeltici uygulamasını Google Play Store’dan indirebilir ve çalıştırabilirsiniz.
  • Bununla birlikte, uygulamalar çalışmazsa, tek seçeneğiniz yine servise başvurmak.
Sorun 6: Bağlantı sorunları

Yeni bir akıllı telefon alırken Wi-Fi ve Bluetooth sorunları sıkça ortaya çıkar ve Galaxy Note 8’de bir istisna değildir. Hem Wi-Fi hem de Bluetooth sorunları bu cihazla özellikle yaygın olarak görülüyor.

Olası çözümler:

Kablosuz sorunları

• Cihazı ve modemi en az on saniye süreyle kapatın, ardından geri açın ve bağlantıyı tekrar deneyin.
  • Ayarlar – Güç tasarrufu seçeneğine gidin ve bu seçeneğin kapalı olduğundan emin olun.
  • Wifi Analyzer uygulaması ile wi-fi kanalı ne kadar kalabalık kontrol edin ve daha iyi bir seçeneğe geçin. Bu kanalı öğrendikten sonra modem ayarlarından yapmanız gereken bir işlem. Genelde modemde kablosuz şifrenizi girdiğiniz yerde bulunur. İlk kanalı not edin sorun farklı çıkarsa geri döndürün.
  • Ayarlar – Kablosuz bağlantısına gidip istediğiniz bağlantıya uzunca dokunarak ve ardından “Unut” useçerek Wi-Fi bağlantısını unutun. Bilgileri yeniden girin ve tekrar deneyin.
  • Modem yazılımının güncel olduğundan emin olun.
  • Cihazdaki uygulamaların ve yazılımların güncel olduğundan emin olun.
  • Gelişmiş – Ayarlar – Wi-Fi modem MAC filtresinde erişime izin verdiğinize emin olun ve cihazınız MAC adresini not edin.
  • Bazı kullanıcılar, Hotspot 2.0 özelliğini devre dışı bırakmanın Wi-Fi ile ilgili birçok sorunu çözdüğü görülüyor.
  • NOT: Birçok kullanıcı, telefonunuzu SmartSwitch kullanarak kurduysanız, Wi-Fi bağlanmıyor gibi görünüyor. Çoğu kullanıcı için, fabrika ayarlarına sıfırlama yapılması ve telefonun elle yeniden ayarlanması tek çözüm olmuştur.
Bluetooth sorunları

• Cihaz ve araç için üreticinin el kitabına bakın ve bağlantılarınızı sıfırlayın.
  • Bağlantı işleminin önemli bir adımını atlamadığınıza emin olun.
  • Ayarlar’a gidin – Bluetooth menüsünden önceki tüm eşleştirmeleri silerek sıfırdan tekrar denemeyi deneyin.
Sorun 7: Tek seçeneğin yazılım güncelleştirmesini beklemesi gereken sorunlar

Henüz herhangi bir çözüm bulunmayan bazı sorunlar vardır. Şimdilik tek seçenek, Samsung’un veya uygulamayı yaratan firmaların sorunlara neden olan hatayı, resmi bir yazılım düzeltmesini beklemektir.

• Instagram’a video yükleyemiyor – Bazı kullanıcılar, resim yüklemeyle ilgili herhangi bir sorun yaşanmazken, rasgele bir video olup olmadığına bakılmaksızın veya telefon kamerası kullanılarak kaydedilmiş bir şey olmasına bakılmaksızın, video veya bumerang yükleyemiyor.
  • Youtube HDR video oynatma sorunu – Kullanıcılar, HDR videolarını izlemeye çalışırken çok bozuk bir video oynatma deneyimi yaşadı (1440 HDR 60).
  • Kamera sorunları – Seçici Odak veya Canlı Odak kamera özelliklerini kullanırken pek çok kullanıcı sorunlarla karşılaştı. Bazıları için uygulama önbelleğinin silinmesi işe yaradı, ancak bu soruna rastlamış olan çoğu kullanıcı için şimdilik bir çözüm mevcut değil ve tek seçenek Samsung’dan resmi bir güncelleme beklemek.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 REHBERİ

Soft Sıfırlama

• Güç düğmesini basılı tutun ve aynı anda ses kısma tuşunu yaklaşık 10 saniye boyunca aygıt kapanana kadar basılı tutun. Bu ekran yanıt vermediğinde çalışır.
Hard format

• Cihaz kapalıyken, ses yükseltme tuşunu, ana düğmeyi ve güç düğmesini aynı anda basılı tutun.
  • Samsung logosu göründüğünde güç düğmesini bırakın, ancak ses açma ve ev düğmelerini basılı tutmaya devam edin.
  • Android sistem kurtarma ekranı göründüğünde, tüm düğmeleri bırakın.
  • Seçimi “wipe data/factory reset,” olarak değiştirmek için ses kısma düğmesini kullanın ve kabul etmek için güç düğmesine basın.
  • Seçimi “Yes — delete all user data,” olarak değiştirmek için ses kısma düğmesini kullanın ve güç düğmesine basın.
  • Sıfırlamanın bitmesini bekleyin. Sonunda “Reboot system now.” isteneceksiniz. Devam etmek için güç düğmesine basın.
  • Telefon açıksa, Ayarlar’a gidin – Yedekle ve sıfırla – Aygıtı sıfırla – Her şeyi Sil .
Güvenli modda açma

• Cihaz kapatıldığında, cihazı tekrar açın ve bir “Güvenli Mod” düğmesi görünene kadar ses kısma düğmesine basın ve basılı tutun. Cihazınızı Güvenli Mod’da önyüklemek için bu düğmeye dokunun.
Önbellek temizleme

• Cihaz kapalıyken, ses yükseltme tuşunu, ana düğmeyi ve güç düğmesini aynı anda basılı tutun.
  • Samsung logosu göründüğünde güç düğmesini bırakın, ancak ses açma ve ev düğmelerini basılı tutmaya devam edin.
  • Android sistem kurtarma ekranı göründüğünde, tüm düğmeleri bırakın.
  • Seçimi “wipe cache partition,” seçeneğine getirmek için ses kısma düğmesini kullanın ve kabul etmek için güç düğmesine basın.
  • Önceki menü döndüğünde yukarı çıkın ve “Reboot system now” ı seçin.

Telefon/Arama ekranına giriyoruz ve * # 0 * # tuşluyoruz. Çıkan ekranda
RED: Ekranın kırmızı gösterme durumu (çıkmak için geri tuşunu kullan)
GREEN: Ekranın yeşil gösterme durumu testi
BLUE: Ekranın mavi renk gösterme durumu testi
RECEIVER; Alıcı testi kontrolü (Tiz sesi duyarsanız çalışıyor)
VIBRATION; Titreşimin çalışma durumu testi
DIMMING; Ekran siyahlık testi. (ekran simsiyah oluyorsa sağlam, gri veya arada beyazlık varsa yolcu)
MEGA CAM; Arka kameranın çalışma durumu testi (kamera açılınca fotoğraf-video çekmeyi de unutmayın)
SENSOR; Sensörlerin çalışma durumu testi
TOUCH; Ekran dokunmatiğinin çalışma testi. (test için bulmaca karelerini parmak veya kalemle çiziniz.)
SLEEP: Uyku Modu Çalışma Testi (ekran kapanır ve ekran kilidini açmanız gerekir. Ekranı açtığınızda servis menüsü devre dışı kalıyorsa uyku modu çalışıyor)
SPEAKER; Hoparlar çalışma durumu testi
SUB KEY; Tuşların çalışma durumu testi (tuşlara-ses,menü vs.-basınca renk değişiyorsa sorun yok)
FRONT CAM; Ön Kamera Çalışma Durumu Testi
LED: Ekran üstündeki led ışık testi.
LOW FREQUENCY: Düşük frekans testi. (seçtiğiniz frekansta tiz sesi alıyorsanız çalışıyor)

Note 8’in gizli kodlarını görebileceksiniz.
NOT: Aşağıdaki kodların kullanımından doğabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir.Lütfen kodları kullanmadan önce önemli dosyalarınızı yedekleyin.
Note 8 Gizli Kodları
  • IMEI görüntüle : *#06#
  • Yazılım ve Donanım bilgisi: *#12580*369#
  • Fabrika Ayarlarına Dön (Onay İstemeden): *2767*3855#
  • Donanım diagnostik testi: *#0*#
  • Hızlı Test menüsü: *#7353#
  • Firmware bilgisi: *1234#
  • Servis Modu: *#0011# veya *#32489#
  • Diagnostik bilgileri: *#9090#
  • Sistem dökümü modu : *#9900#
  • Kamera Firmware Std menüsü: *#7412365#
  • Batarya bilgisi: *#0228#
  • Yazılım bilgisini kontrol et: *#1111#
  • Telefon arama süresini sıfırla: *#22558463#
  • USB ayarlarını değiştir: *#0808#
  • GSM durumu bilgisi: *#0011#

Diğerleri
EEPROM Error Stack

*#9998*377#
LCD Kontrastı değiştir.
*#9998*523#
Jig
*#9998*544#
Hafıza Durumu
*#9998*636#
SIM Dosya Boyutu
*#9998*746#
SIM Servis Tablosu
*#9998*778#
RTK (Run Time Kernel)
*#9998*785#
Yazılım Sürümü
*#9998*837#
Titreşim Testi
*#9998*842#
Vocoder Reg – Normal, Earphone veya araba kiti
*#9998*862#
Diag.
*#9998*872#
Java modu
#*5737425#
Java sürümü
*#5282837#
Bluetooth test modu
#*3888#
Not:Bazı kodlar modelden modele farklılık gösterebilir.
Kaynak: 1 2 3 4
Alıntıdır Alıntı

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
ilave renk resetleme

İlk olarak telefon tuş takımını açın.

Sonra *#0*# tuşlayın.

Son olarak da kırmızı, yeşil ve maviye tıklayın. Böylece tüm pikselleri resetlemiş olacaksınız.

bllyms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu kruyucudan aldm eksik olan harfleri basmyor çk ert basmak erekior keşke almasaydm. Ya yanlş ürün aldım ya da benim şansım bilemedim.

Galaxy Note 8 Cam Ekran Koruyucu, Spigen Curved Full Cover Glass - Spigen
Bu ürünü denemedim fakat sadece yanlarınınsan ve üst ve alt yani siyah kısımlarından yapışıyor temazsızlık bundada mevcut kullanıcı yorumlarının çoğu bu yönde kullandığı ekran koruyucudan gerçek manada memnun olan birileri yok mu?

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Bu kruyucudan aldm eksik olan harfleri basmyor çk ert basmak erekior keşke almasaydm. Ya yanlş ürün aldım ya da benim şansım bilemedim.

Galaxy Note 8 Cam Ekran Koruyucu, Spigen Curved Full Cover Glass - Spigen
Bu ürünü denemedim fakat sadece yanlarınınsan ve üst ve alt yani siyah kısımlarından yapışıyor temazsızlık bundada mevcut kullanıcı yorumlarının çoğu bu yönde kullandığı ekran koruyucudan gerçek manada memnun olan birileri yok mu?
Bende en son bunu aldım temassızlık hat safada. Tavsiyem kimse bunu almasın. Ben daha önce sunix marka bir koruyucu kullandım. Onda yoktu mesela.

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20

Arkadaşlar daha öncede yazmıştım bu ürünü alın pişman olmazsınız set halınde geliyor boyuna asmak için askı aparatı,araç kiti, ön cam TEMPERLİ CAM telefonunuzuda güvende tutmuş olursunuz fiyat konusunda bakın ortalama 200 tl ama burda yazdığınız ekran koruyuculara 100 tl verene kadar bence yazdığım kılıfı almak için birçok sebebi var Not : dokunma hasassiyeti konusunda ise bilginiz olsun kendi ekranına yakın diyebilirim.
Zizo Galaxy Note 8 Bolt Serisi Kickstand Kılıf (MIL-STD-810G)

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar daha öncede yazmıştım bu ürünü alın pişman olmazsınız set halınde geliyor boyuna asmak için askı aparatı,araç kiti, ön cam TEMPERLİ CAM telefonunuzuda güvende tutmuş olursunuz fiyat konusunda bakın ortalama 200 tl ama burda yazdığınız ekran koruyuculara 100 tl verene kadar bence yazdığım kılıfı almak için birçok sebebi var Not : dokunma hasassiyeti konusunda ise bilginiz olsun kendi ekranına yakın diyebilirim.
Zizo Galaxy Note 8 Bolt Serisi Kickstand Kılıf (MIL-STD-810G)

Sizin önerinizde güzeldir ama bunda tam kaplıyor kılıf kullanmayanlara ideal bir de ben kalem kulanıyorum fazla bana ekrandaki koruyucu engel olmayacak kalem dokunmasına bunda o varmı bilmiyorum yani şuan ne kılıf ne arka ön hiç bir şey yok koruyucu sadece spigen nano seramik kullandım

AĞRIKESİCİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Sizin önerinizde güzeldir ama bunda tam kaplıyor kılıf kullanmayanlara ideal bir de ben kalem kulanıyorum fazla bana ekrandaki koruyucu engel olmayacak kalem dokunmasına bunda o varmı bilmiyorum yani şuan ne kılıf ne arka ön hiç bir şey yok koruyucu sadece spigen nano seramik kullandım

Ekran dokunma hissiyatını pek etkilemiyor telefonumda oldukça fazla oyun oynarım bugüne kadar bi sorun yaşamadım bunu almamdaki asıl neden sadece ekran koruyuculara 100 tl gibi fiyatlar istemeleri bu ürün set halinde ekran koruyucuyuda bu vesile ile almış oldum.

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
  • Almayı düşünenler bir incelesin.
  • Video

• thmb_52371217365w.jpg
    • thmb_5237121735mb.jpg
    • thmb_523712173wvb.jpg
    • thmb_523712173fnm.jpg
    • thmb_523712173x5j.jpg
    • thmb_523712173dtf.jpg
    • thmb_523712173rko.jpg
    • thmb_52371217313f.jpg
    • thmb_523712173fcx.jpg
    • thmb_5237121737ft.jpg

144 / 154 / 164 TL
İstanbul / Kadıköy / Acıbadem Mah.
  • İlan No 523712173
Açıklama

RED/BLACK KIRMIZI/SİYAH
Zizo Bolt Case for Samsung Galaxy Note 8 - 12 ft. Drop Tested + Curved Full Glass Screen Protector

Zizo Samsung Galaxy Note 8 Bolt Serisi Kickstand Kılıf (MIL-STD-810G)

Amerikadaki kendi orjinal sitesinden alınma, ihtiyaç fazlası.
Takas yok, maalesef GET de yok, elden satış tercihim , orjinal kutsunda gel gör peşin al.
son 3 fotograf kendi çekimimdir. Ürünler görüldüğü üzere orjinal kutu ve ambalajındada sıfırdır. Kendi sitesi zizo wireless den orjinal fiyatına bakabilirsiniz. Sahte, çakma, muadil, 2.kalite falan değil.
kutusunda sıfır ürün. elden görerek alabilirsiniz. İstanbul kadıköy ACIBADEM ve çevresinde elden teslimat. Ekteki fotograflar zizowireless amerika sitesindendir. ordaki fiyatına bakarsanız fiyatın makul olduğunu göreceksiniz. Ücret + posta, teslimat, kargo ıvır zıvır bi dünya para tutuyor. Beklemeside cabası.
Aynı üründür, sahte veya muadil değil , orjinal üründür, kutusunda, içeriği tamdır.

kılıf, camkoruma, kemer klipsi, askı, kılıf cover'ı hepsi kutusunda orjinaldir. ayrıca telefonunuz ile kullanabileceğiniz süpriz bir hediye
güvenilir bir kılıftır. İnternetten youtube videolarına bakarsanız üst seviye bir kılf olduğunu anlayacaksınız.

12 fite / 3.65 metreye kadar Military Grade askerisınıf düşme testini karşılar. Telefonunuzu korumak için sertifikalandırılmıştır.
Stand özelliğiyle telefonunuzu eller serbest şekilde kullanabilirsiniz.
0.33mm 9H sertlikte ve % 100 netlik sağlayan cam ekran koruyucu ürüne dahildir.
Samsung Galaxy Note 8 ile uyumludur.
Bu ürün düştüğünde darbe kuvvetini dağıtacak şekilde tasarlanmış çift katmanlı bir yapıya sahiptir.

Samsung Galaxy Note 8 Kasası, Zizo [Bolt Serisi]
[Eğimli Tam Cam Ekran Koruyucu]
Kickstand [12 ft Askeri Sınıf Drop Tested] Tutucu
Koruma: Zizo [Bolt Serisi], 12 ft.lik Askeri Sınıf 810.1-G Uygunluğu
karşılamaktadır. Telefonunuzu korumak için sertifikalandırılmıştır.

Çok Yönlülük: Zizo Cıvata Kapağı, seçim yapabileceğiniz 10 değişik renk
varyasyonu ile stilinizi ifade etmek için mükemmel bir platform sağlar
Endless Olasılıklar: Dahili bir kickstand ile donatılmış, artık telefon ellerinizin keyfini ücretsiz yapabilirsiniz

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Koruyucu: Zizo [Yıldırımdan Koruyucu]
0.33mm 9H sertlik ve% 100 netlik Eğimli Tam Cam Ekran Koruyucu, satın aldığınızda ücretsiz olarak verilir
Samsung Galaxy Note 8
Case: Zizo [Bolt Serisi] Samsung Galaxy Note 8 ile uyumludur. Zizo Bolt
durumda Zizo Wireless Qi Şarj Aleti ile uyumludur.
Protection: The Zizo [Bolt Series] meets Military Grade 810.1-G
Compliancy. Certified to protect your phone Versatility: With up to 10
color variations to choose from, the Zizo Bolt Cover provides the
perfect platform to express your style Endless Possibilities: Equipped
with a built-in kickstand, you can now enjoy your phone hands free
Samsung Galaxy S8 Screen Protector: a Zizo [Lightning Shield] 0.33mm 9H
hardness and 100% clarity Tempered Glass Screen Protector is included
free with every purchase Samsung Galaxy S8 Case: The Zizo [Bolt Series]
is compatible with Samsung Galaxy S8 Protective, attractive, and
exclusive. The perfect 3 words to describe the Zizo [Bolt Series]. When
it comes to finding a reliable Samsung Galaxy S8 case, the Zizo Bolt
Cover is definitely your first choice. This product features a
dual-layer case that is engineered to disperse impact force when
dropped. A soft [Shock Absorbing] Tetra Polyurethane with an [Impact
Resistant] Polycarbonate Shell is the secret behind Zizo Bolt Cover's
protection. This bundle also includes a heavy duty 360 degree rotatable
holster belt clip and a built-in kickstand to provide additional
versatility and functionality using your device. Aesthetically crafted
with over 10 color variations to choose from to convey the perfect
platform to express your style. The Zizo [Bolt Series] meets 12 Feet
Military Grade Drop Test 810.1-G Certification. We know how important
your phone's protection is to you, so we also included a Zizo [Lightning
Shield] Samsung Galaxy S8 screen protector FREE with every purchase.
This case is compatible with the Samsung Galaxy S8. Our goal is simple:
to provide the best value in products available. Zizo is a
second-generation family company based out of Southern California. We're
a New school company with Old school traditions. Become a part of the
ZizoFamily today! PATENT NO: D795,239

Zizo Tempered Glass Included
This product includes a Zizo 0.33 mm 9H
Hardness Tempered Glass Screen Protector. The Zizo Lightning Shield
provides full clarity and zero distortion. With one-push installation,
this anti-fingerprint tempered glass is easier than ever to apply. It is
made with ultrathin, oleophobic coated glass to prevent scratches and
give you peace of mind.
12 ft. Military Standard 810G Drop Test Certified
The Zizo Bolt Cover has passed extraneous
product tests to guarantee protection for your phone. A Military Grade
product that surpasses its expectations and guarantees your protection.
It is engineered to disperse impact force throughout the case evenly.
Zizo Bolt Case for Samsung Galaxy Note 8 - 12 ft. Drop Tested + Curved Full Glass Screen Protector
12 - Feet Drop Tested

Zizo® Bolt Case
for Samsung Galaxy Note 8 is designed perfectly to suit all of your
needs. Carefully structured to become the ultimate phone case. This
phone case includes:
  • 12 ft. Military Standard 810-G Drop Test Compliant

• Tempered Glass Screen Protector
  • Heavy-Duty 360º Holster Clip
  • Outer-Locking Built-in Kickstand to Allow Hands-free Viewing
Designed with Elegance, Built for Adventure
Ergonomic Design with Multiple Layers of Defense
Engineered to take a beating and look
good doing it. Uses a soft inner Tetra Polyurethane layer to absorb
shock. While a harder impact resistant polycarbonate shell disperses it.
You'll never have to worry about a drop again. Adding less than ⅛ of an
inch to your phone, it fits in any pocket and looks great in your
hands.
Outer locking, Built-in Kickstand
A strategically placed kickstand allows
you to experience your phone hands-free in landscape format without
adding bulk and weight to your phone. When not in use, simply click it
back into place.
12 ft. Military Standard 810G Drop Test Certified
The Zizo Bolt Cover has passed extraneous
product tests to guarantee protection for your phone. A Military Grade
product that surpasses its expectations and guarantees your protection.
It is engineered to disperse impact force throughout the case evenly.
Zizo Tempered Glass Included
This product includes a Zizo 0.33 mm 9H
Hardness Tempered Glass Screen Protector. The Zizo Lightning Shield
provides full clarity and zero distortion. With one-push installation,
this anti-fingerprint tempered glass is easier than ever to apply. It is
made with ultrathin, oleophobic coated glass to prevent scratches and
give you peace of mind.
Qualifies

6b3efd08-366f-4186-b077-94c2c928b56b_1.c15d950f7b35302b561c899839363b13.jpeg
Galaxy Note 8 Case, Zizo Bolt w/ Screen Protector and Holster
Red/Black Zizo1 TPU Interior & PC ExteriorSamsung Note 8 Zizo