eBay Ödeme Seçenekleri Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Dün alışveriş yapmak için bakındım biraz, bir ürün beğendim almak için işlem yaptım vs. en sonunda ödeme yöntemleri geldi ve sadece paypal vardı. Paypal hesabım var ve 1 banka hesabım 1 de kredi kartım ona bağlı. Sormak istediğim 2 şey var

eBay için sadece paypal mı geçerli, kredi kartı vs. ile ödeme yapamıyor muyuz ?

Paypal bakiyeme nasıl para yükleyebilirim ?

chizyo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
paypal hesabını Türkiyeden açtıysan alış veriş yapamazsın.Paypal Türkiyeden çekildi.

Yurtdışı hesabın varsa para yüklemene gerek yok,tanımlı kredi kartından çekiliyor para.
--- Gönderi Güncellendi ---
paypal hesabını Türkiyeden açtıysan alış veriş yapamazsın.Paypal Türkiyeden çekildi.

Yurtdışı hesabın varsa para yüklemene gerek yok,tanımlı kredi kartından çekiliyor para.

Bende sana bir şey sormak istiyorum benim açtığım konu neden sürekli siliniyor? Bildiğim kadarı ile reklam yapmak ve link paylaşmak yasak değil forumda :)

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239

--- Gönderi Güncellendi ---

Bende sana bir şey sormak istiyorum benim açtığım konu neden sürekli siliniyor? Bildiğim kadarı ile reklam yapmak ve link paylaşmak yasak değil forumda :)
Türkiyede kullanılmıyor onu biliyorum. Reklam yasaktır forumda

Son mesajlar