Nihat Hatipoğlu'na: Kendimi Yakmaya Çalıştım Orucum Bozulurmu?

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Nihat Hatipoğlu'na kadın bir izleyici "Sinirlendim, üzerime tiner döküp kendimi yakmaya çalıştım orucum bozulmuş mudur?" diye sorunca, ünlü ilahiyatçı şaşkınlığını gizleyemedi.

nihat-hatipopglu.jpg

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'na ilginç sorular yöneltilmeye devam ediyor.

"ORUCUM BOZULMUŞ MUDUR?"

Dün akşan yayınlanan iftar programında mikrofonu eline alan kadın bir izleyici, Nihat Hatipoğlu'na "Sinirlendim, üzerime tiner döküp kendimi yakmaya çalıştım, orucum bozulmuş mudur" şeklinde bir soru yöneltti.
"TÖVBE ETMEN LAZIM"

Bu soru karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşayan Hatipoğlu, kendisini toparladıktan sonra "İntihar haramdır böyle bir şey yapma. Tövbe etmen lazım. Orucun bozulmamıştır ama en büyük günahlardan biri intihar etmektir" sözleriyle izleyicisine yanıt verdi

Kendini Yakmaya Çalışan Kadın İzleyicinin Sorusu Pes Dedirtti

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Malazlar kibrit kullandıysa bozulmaz, Bizans malı kibrit kullandıysa bozulur.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
bişeyleri bozdu ama orasını Allah bilir kabaca kafayı bozmuş hiç eline lehim yaptığın havyeyi yanlış salladığın için havyeyi tutan eline sıcak sıvı lehi damlası düşürmemiş yoksa kendini yakmazdı gerçi ben düşürmüştüm ços sesini ve hissini duydum hatta damlanın izi kaldı...

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
bişeyleri bozdu ama orasını Allah bilir kabaca kafayı bozmuş hiç eline lehim yaptığın havyeyi yanlış salladığın için havyeyi tutan eline sıcak sıvı lehi damlası düşürmemiş yoksa kendini yakmazdı gerçi ben düşürmüştüm ços sesini ve hissini duydum hatta damlanın izi kaldı...

:D

Lehim cihazını fişten çektiğimi zannedip soğumuş olduğu düşüncesiyle tutup kablosunu sarmaya kalkıştığımdaki cos sesini tecrübe etmişliğim var :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
bazen günlerce fişte unuttuğumuz olmuştu havyeyi bazende pcyi açık unuturduk çoğunlukla havye düşerdi hava tutardım 3/1 oranında cos duyardım...

Ahbârî

Müdavim
Reaksiyon puanı
345
neden bu saçma sapan haberler paylaşılıyor ki ?