Nihat Hatipoğlu'na Allah Akıl Versin Dedirten Soru!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Canlı yayında bir izleyicinin 14 defa evlilik yapan ve kendisini evlatlıktan reddeden babasıyla ilgili sorusu şaşkına çevirdi. Nihat Hatipoğlu da "Allah akıl versin" diyerek tepki gösterdi.

Ramazan ayı boyunca Sultanahmet'ten yapılan canlı yayınla ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, kendisine yöneltilen ilginç sorularla haber olmaya devam ediyor.

"BABAM 14 DEFA EVLİLİK YAPTI"

Dün gece ekrana gelen sahur programında alandaki izleyicilerden biri mikrofonu alarak Hatipoğlu'na "Babam 14 defa evlilik yaptı. Şu anda aldığı kadın 25 yaşında. Ona hakkımı helal etmiyorum. Beni evlatlıktan reddetti. Bana günahı var mıdır?" şeklinde bir soru yöneltti.

NİHAT HATİPOĞLU: ALLAH AKIL FİKİR VERSİN

Ekran başındakilerin ve o anda alandaki diğer vatandaşların büyük şaşkınlık yaşadığı soru karşısında Nihat Hatipoğlu da bir süre şaşkınlığını gizleyemedi. "Akıllı adam bir kere evlenir" diyen Hatipoğlu, "Allah akıl fikir versin" diyerek tepkisini dile getirdi.

50512.jpg

İzleyicinin Babasıyla İlgili Sorusu Ağızları Açık Bıraktı

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Az demiş.
Sadece adamda değil toplumda suç var.
Sonuçta istemeye gidiyor kızı, öğreniyorsun ki adam 13 kez evlenmiş ve boşanmış, verir misin kendi canından parçan olan kızını ?

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
13 kez evlenmiş birinin 25 yaşında biri ile evlenmesi nedir allah aşkına adam kim bilir kaç yaşında nihat hatipoğlu az bile demiş .