Windows 10 güncelleştirme sonrası yavaşlama

Bu konuyu okuyanlar

mseemektar

Asistan
Reaksiyon puanı
8
İki laptop arasında kaldım DELL--ACER

daha önce şöyle bi konu açmıştım 2 laptop arasından acer'ı seçmeye karar verdim ve bu acer laptopa windows 10 updatelerini yaptım yılbaşı güncellemesi vs gayet hızlı açılan hızlı olan acer cihaz birden yavaşladı
dell'le ikisini yanyana koydum dell açıldıktan 30-40 sn sonra acer açıldı falan bu güncelleştirmeler mi bu kadar yavaşlatmış olabilir bilgisayarı

buda yapılan güncelleştirmeler
http://i.hizliresim.com/kb3809.png

mehmetari

Asistan
Reaksiyon puanı
58
İki laptop arasında kaldım DELL--ACER

daha önce şöyle bi konu açmıştım 2 laptop arasından acer'ı seçmeye karar verdim ve bu acer laptopa windows 10 updatelerini yaptım yılbaşı güncellemesi vs gayet hızlı açılan hızlı olan acer cihaz birden yavaşladı
dell'le ikisini yanyana koydum dell açıldıktan 30-40 sn sonra acer açıldı falan bu güncelleştirmeler mi bu kadar yavaşlatmış olabilir bilgisayarı

buda yapılan güncelleştirmeler
http://i.hizliresim.com/kb3809.png

Bazı güncelleştirmeler bilgisayarı bayağı bir yavaşlatıyor.
Ben de daha önce sürekli güncelleştirmeleri yüklüyordum, taa ki benim de bilgisayarım, senin laptop gibi yavaşlayana kadar.

Hemen bilgisayara temiz bir kurulum yapıp, ardından sürücülerimi yükledim...
Ve windows update'yi devre dışı bıraktım, şuan kafam rahat. :)
Size de aynısını tavsiye ederim.

mseemektar

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bazı güncelleştirmeler bilgisayarı bayağı bir yavaşlatıyor.
Ben de daha önce sürekli güncelleştirmeleri yüklüyordum, taa ki benim de bilgisayarım, senin laptop gibi yavaşlayana kadar.

Hemen bilgisayara temiz bir kurulum yapıp, ardından sürücülerimi yükledim...
Ve windows update'yi devre dışı bıraktım, şuan kafam rahat. :)
Size de aynısını tavsiye ederim.
hocam ben format atmadım servis atmıştı ben formatı düzgün temiz atamıyorum şimdi yine garantiye yollamak zahmetli geliyor başka çözümü yokmudur bunun :( bide hocam sizden rica etsem konuma girip sizde 2 laptoptan hangisini seçmemin daha mantıklı olduğunu söylermisiniz :)