Operatör Güncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

empty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Iphone 6S Plus Turkcell hat kullanıyorum. Dün akşam operatör güncellemesi geldi ve internet açma kapatma yeri bu şekilde oldu. Hangisini seçersem seçiyim hep LTE yada 3G oluyor. E bağlantısına alamıyorum. Herkeste mi böyle bende mi oldu sadece ve çözümü bilen var mı acaba ?
IMG_0487.PNG

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bende de 6S Plus var, Türk Telekom kullanıyorum. Böyle bir güncelleme gelmedi? Bu güncelleme ne demek ve nasıl oluyor acaba? Bende de hep LTE çekmediği yerde 3G' ye düşüyor.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Sadece turkcell e geldi. Volte ve vowifi destekleri geldiği için edge hızını etkinsizleştirdiler.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Iphone 6S Plus Turkcell hat kullanıyorum. Dün akşam operatör güncellemesi geldi ve internet açma kapatma yeri bu şekilde oldu. Hangisini seçersem seçiyim hep LTE yada 3G oluyor. E bağlantısına alamıyorum. Herkeste mi böyle bende mi oldu sadece ve çözümü bilen var mı acaba ?Ekli dosyayı görüntüle 17485

Merhaba,

Eklediginiz resimdeki ayar menusunde kapali secenegini secin. Genelde 3g ceker o zaman. E baglantisini 3g baglantinin zayif oldugu yerlerde alirsiniz. Yani e baglantisina 3g'nin cekmedigi yerlerde kendisi otomayik gececek.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bana da operatör güncellemesi geldi turkcellden durum aynı. pek edge bağlantıya ihtiyaç duymadığım için sıkıntı yok.