sizce 2 telefon arasından hangisi ?

sizce hangisi

• s7 edge

• htc 10

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

ocelot3131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiyat konusunda sıkıntı yok oyun oynamak için alıyorum bataryada fark etmez yedek sarj aletim var performans olarak hangisini önerirsiniz nedeniyle beraber yazarsanız sevinirim.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
rica etsem sebebini de yazarmısınız :)
Performans, kamera, fotoğraf ve şarj konusunda S7 Edge' nin HTC' den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Kullanan arkadaşım var oyunlarda oynuyor ve bunların hepsinden çok memnun. HTC bana oldum olası hep kaba gelmiştir. Bun benim şahsi fikrim ama bir başkası aksi yönde beyanatta bulunur saygım vardır tabiki de.

ocelot3131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Performans, kamera, fotoğraf ve şarj konusunda S7 Edge' nin HTC' den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Kullanan arkadaşım var oyunlarda oynuyor ve bunların hepsinden çok memnun. HTC bana oldum olası hep kaba gelmiştir. Bun benim şahsi fikrim ama bir başkası aksi yönde beyanatta bulunur saygım vardır tabiki de.
işlemcisi nedediyle uyumluluk sorunları oluyor yazılmış birkaç sitede bu konuda ne düşünüyorsun

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
işlemcisi nedediyle uyumluluk sorunları oluyor yazılmış birkaç sitede bu konuda ne düşünüyorsun
Bu teknik konu hakkında bilgi sahibi değilim. Yukarıda belirttiğim hususlar tamamen şahsi görüşüm. Dediğiniz hususu S7 Edge' nin kendi sayfasında sorarsanız kullanıcıları size bilgi verir diye düşünüyorum.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ben olsam Edge alırdım bence Htc'nin tek avantajı ses kalitesi ama ben olsam Edge alırdım.:)

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
S7 edge performans olarak daha iyi ama başka tercih düşünürseniz hem batarya hem performans olarak gayet iyi olan mate 9 u önerebilirim.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Hocam damardan gireyim o zaman. Bir zamanlar htc 10'da kendi galerisi yoktu. Yani telındeki fotograflar google ile ilgili bir yerde depolanıyor veee herkes görebiliyor :)
Damar 2. Edge ekran çözünürlüğü dahi ayalamak mümkün..
Damar 3. bazı videolarda htcnin fifada ve bazı oyunlar kastığını gördüm şaka gibi dimi ?
Ya bide htc 10 daki tasarım ne öyle s3 bile daha iyi :))) Bu arada edge alırsan sağlam kılıf ve ekren koruyucu almalısın çünkü arka veya önce ekran baya tuzlu :)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Hocam damardan gireyim o zaman. Bir zamanlar htc 10'da kendi galerisi yoktu. Yani telındeki fotograflar google ile ilgili bir yerde depolanıyor veee herkes görebiliyor :)
Damar 2. Edge ekran çözünürlüğü dahi ayalamak mümkün..
Damar 3. bazı videolarda htcnin fifada ve bazı oyunlar kastığını gördüm şaka gibi dimi ?
Ya bide htc 10 daki tasarım ne öyle s3 bile daha iyi :))) Bu arada edge alırsan sağlam kılıf ve ekren koruyucu almalısın çünkü arka veya önce ekran baya tuzlu :)
Yarın bir gün kılıflar bile rant aracı olacak gibime geliyor.:eek:

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Öyle deme zaten oldu... Verus, spigen daha sayamadıklarım... Bak bide fark ettiysen çoğu telefonun adam akıllı tasarımı bilinmezken kılıfları hazır :)
Kılıf, ekran koruyucu gerçekten ciddi bir pazara sahip. Nedeni ise 3 bin tl fiyatı olan bir telefonun arka önce camı toplamı 1500 1700 lira civarı. Şimdi basıt düşünürsek - Telefon üreticisi ile kılıf üreticisi koordine halinda. Ekran fiyatı kırılınca üreticiye kaar sağlar. Bunu istemeyen tüketici kılıf alır. Bu durumda her iki taraf para kazanır. Tüketici ise telefonunu daha cok korur hale gelir. Yani dostum ortada baya baya sağlam iş birliği var :)

Son mesajlar