Iphone garanti değişim

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumun hopörleri bozuldu 26 gün oldu hala gelmedi evlat acısı gibi :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi akşamlar ben iphone 6 aldım kamerası donuuyodu bende değiştrlmesi için aldığm yere götrdm servisine yolladılar ben de servis takiptn takip ediyrm ve son durum
Servis Dönüşü Testte yazıyo ne zamn ulaşır elime?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 5c kullanıyorum garantiye yolladım çok bi sorunu yoktu ama garnatiye yollarken ''video kaydında ses almıyor'' yazın bu hatanın tamiri yapılmıyor değişim veriyorlar bende yolladım eğer 5s yollarlarsa satıp iph. 6 alacam 1 hafta oldu halen onarım devvam ediyor diyo bakalım değişim olursa size yazarım bilgilendiririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
apple değişim olan ürünlerde sıfır ürün vermıyor. sağdan soldan sağlam çalışan artık parçaları toplayarak temız bi kasaya yrleştirip geri gönderiyo... sıfır yenı urun yok...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben 5s kullanıcısıyım telefon bir kere yere düştü ama anlatcağım sorun ilk aldığımdan beri vardı normal kamerası donma yapıyor ve mor renkte kalıyordu bende gittim ocağın 1 inde verdim sizce bunun sonucu ne olur yani dğeşimmi yaparlar yoksa bozulan aprçayımı değştirirler yoksa kullanıcı hatasımı derler ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
usta senin yanlışın var kim diyor tamir edilmiyor diye benim cihazım 4s batarya ömrü bitti servis gerektiriyor uyarısı alıyordum servise gittiğimde değiştiricekler diye tahmin ederken cihazın bataryasını değiştirdiler yanlışın var senin tamir ediyolar eger donanımsal bir haya ise tamir yapmıyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben iPhone 5s aldım 6 gün oldu ısınma ve şarj sorunu vardı değişim yaparlarmı sizce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben iphone 4s vardı şarzı yüzde 30 larda felandı ama birden telefon kapandı açma kapamaya basıdım açılmadı şarja takdım tepki yok servise verdim ama 4 haftadır haber yok yani 1 ay oldu yok haber ne zaman gelir ve ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben 4simi garantiye vericem garanti süresi boyunca bana kullanabileceğim telefon verirlerdi bilgisi olan varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bugün gönderdim 5s imi baya bi sorun yazdım kağıda turkcell timdeki danışman telefona baktı çizik felan yok değiştirirler dedi sizce değişim olur mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar iphone 5s cihazımı iki gün önce garantiye verdim net üzerinden karşı tarafa ses gidiyor ama normal konuşmalarda ses gitmiyor yada cok kısık gidiyor sizce sonuç ne çıkar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar iphone 4s kullanıyorum vatan computerdan aldım garantisi devam ediyor home tuşu içine çöktü,ekran 2mm kadar küçüldü ve en ufak şeyde kasıyor garantiye göndereceğim değişim olurmu sizce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 gün önce IPhone 6 aldım, fakat bugün ekranın sağ alt köşesinin yukarıya doğru kabardğını fark ettim ama aldığımdan beri hiç kullanmadım pazartesi aldığım yere verip göndercekler. ELime yeni telefon mu gelir? ne olur? bilgisi olan yardımcı olabilir mi? aldığım yer büyük ihtimal yenisini gönderirler dedi. Aldığımda üründe 0 dı. yardımcı olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba arkadaşlar ıpone 5s telefonumun sarj ettikten sonra sarjdan çektim ve adaptör bida çalışmadı telefonum daha 4 aylık aksesuar garantisi varmış bende servise yolladım degişim yapılırmı ve ne kadar sürede servisten gelir????yenisi ile degişim yaparlarmı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim iphonen5sbkullanicisiyim benin telefonunnekrani kirildi dunde sar ediyodum sarja taktim 1 saat sinra sarjdan aldim telefon acilmadi ve sarj isigi yanip sönüyo benim telefonumu degistirilermi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar 5s telefonumu ekran esnemesi nedeniyle servise verdim sizce değişim olur mu ? ekranın sağ üst köşesine bastıgımda ekran içine girip ses çıkarıyor. kullanıcı hatası olduğunu düşünmüyorum eğer kullanıcı hatası olsaydı o ekranın esnemesi için yere düşmesi lazımdı fakat düşmedi ekranda bir çizik bile yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben seri numarasını yazdım fakat değiştirilmiş bir ürünün seri numarası diyor şimdi bana sıfır bir telefon mu gelir acaba garantiye göndermiştim telfonumuda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim s5kendiliğinden bozuldu ekran kırmızıçizgilerledoldu genpayı aradım yenisini göndercez fakat 1130 tl yolla diyolar kafayı yiycem ne yapmam lazım bozuk telefonu geri yolluyolar yardımcı olacak abilerim ne olursunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ipone 6 aldim bir hafta olmadan pil yüzdesi 75 iken birden kapandi daha da acilmiyor sizce ne yapabilirim. Telefon abd den geldi...

kardes aynı sorun bende de var oncesınde telefon ısındı sonra bırden kapandı sarja taktıkca ısınıyor acılmıyordu acıldıgında ıse sarj yuzdesı kendılıgınden dusuyordu bes gun oncesı urunu garantıye verdım sanırım donanımdan kaynaklı bır durum galıba urun degısımı söz konusu olabılır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ses tuşlarında sıkıntı var sessizze alma tuşunda sıkınta var birde şarj çok çabuk bitiyor. Yenisi gelir mi

yelda0001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonumun üstüne araç kokusu döküldü ve telefon açılmıyor. Türkiye den aldım ama belgelerini kaybettim IMEI numarasından işlem yapılabilir mi acaba 2014 kasım da aldım i phone 6

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Koşulsuz yenisi verilmiyor mu?Tek seferliğine,tamir edilen cihazın geri verilmesine yönelik.