Windows10 Format

Bu konuyu okuyanlar

PHQBQS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Elimde 16 GB'lık Bir Flash Disk Var Ve Ben Flash Disk İle Samsung Marka Laptopuma Format Atmak İstiyorum Ancak Bazı Sorularım Olacak;
1.Windowsu Flasha Nasıl Yükleyeceğim ?
2.Format İşlemini Yaparken Sürücüleri Otomatik Yükler Mi ?(Bir Kere Recoveryde 3 Gün Kalmıştı...)
3.Ya bir Bunları Bana Baştan Anlatacak Bir Arkadaşımız Var Mı(Cmd Komutlarını Biliyorum)

mhmtdmrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba dostum,
Şuan kullandığın işletim sistemi Windows 10 ise eğer;
Yol 1 :
Ayarlar --> Güncelleştirme ve Güvenlik --> Kurtarma --> Bilgisayarı Sıfırladan "Başlayın" Butonu
Yol 2: ( İşletim Sistemin Windows 10 Olmasa Bile Deneyebilirsin {Yükseltme Bitti Ancak Ben Denedim Yükseltebildim.} )
Windows 10

Bu linkten aracı indir ve kurarcasına açıp İSO dosyasını oluşturmasını iste.

Daha sonra ISO to USB yazarak bir uygulama sayesinde USB yaz.

Ve sonra sistem açıkken flash üzerinden kurulum yap sana hangi dosyalar korunucak hangileri silineceğini sorduğunda istediğin seçeneği uygularsın.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Merhaba dostum,
Şuan kullandığın işletim sistemi Windows 10 ise eğer;
Yol 1 :
Ayarlar --> Güncelleştirme ve Güvenlik --> Kurtarma --> Bilgisayarı Sıfırladan "Başlayın" Butonu
Yol 2: ( İşletim Sistemin Windows 10 Olmasa Bile Deneyebilirsin {Yükseltme Bitti Ancak Ben Denedim Yükseltebildim.} )
Windows 10

Bu linkten aracı indir ve kurarcasına açıp İSO dosyasını oluşturmasını iste.

Daha sonra ISO to USB yazarak bir uygulama sayesinde USB yaz.

Ve sonra sistem açıkken flash üzerinden kurulum yap sana hangi dosyalar korunucak hangileri silineceğini sorduğunda istediğin seçeneği uygularsın.
RUFUS'u kullanabilirsin.Flash'a yazdırmak için.:)