750 TL general mobile 4g mi Gm 5 Plus mı

Bu konuyu okuyanlar

878957

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
750 TL param var ben nexus kullanıcısıyım ancak nexus cihazım yavaşladığı için yeni telefon almaya karar verdim ancak android one platformu olsun istiyorum general mobile 4g mi alayım yoksa general mobile Gm 5 Plus mı alayım

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
750 TL param var ben nexus kullanıcısıyım ancak nexus cihazım yavaşladığı için yeni telefon almaya karar verdim ancak android one platformu olsun istiyorum general mobile 4g mi alayım yoksa general mobile Gm 5 Plus mı alayım

Merhaba,

Gm5plus alan kullanicilarin geribildirimleri pek iyi degil. Ama bu yazilan sorounlarin bazilari pek tutarli gelmedi. Yanlis yonlendirme de olabilir gercek geribildirimlerde olabilir. Teknik spec'lere baktigimizda gm5plus'in sundugu ozellikler oldukca iyi. Ama bu konuda size tavsiyem sdn incelemelerini bekleyin. Incelemedeki ifadelere gore hareket edin. Inceleme yakinda gelir.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
GM5+ incelemesini bekle bence.

Son mesajlar