4.7-5inc telefon onerisi

4.7-5inc telefon onerisi kamera performansli

• casper via v8c&v8

Kullanılan: 0 0.0%
  • casper via v10

• general mobile discovery air 2gb

• galaxy a3

• lenovo vibe s1

• via v9

• xiaomi mi 4g

• huawei p7

• lenovo vibe x2

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

onurcanisik48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
ARANAN ÖZELLİKLER
  • Ön kamera kaliteli olmalı
  • Arka kamera normal derece de
  • whatsapp instagram vb kasmasın
  • Clash of clans rahat oynanabilen
  • sizin de kendi onerileriniz varsa paylasirsaniz cok sevinirim ☺
  • Sadece 4.7-5inc telefon ariyorum

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Yukaridaki listede hem donanimi guclu hemde kamera konusunda sizi memnun edebilecek olan model sony xperia m5. Ayrica donanimida guclu. Fakat meditek islemciye sahip oldugu icin bazen sacmalamalar ve guc tuketiminde sorunlar olabilir.

Listeden baska basarili buldugun cihaz casper via v9. Ozellikle kasa tasarimi guzel bir cihaz. Kamera konusunda fiyat segmentinde iyi isler yapiyor. Onuda dusunebilirsin.

Tavsiye;

* size tavsiyem ekran boyutunu buyutun ve sd808 islemcisi ile cok guclu, ekran ve kamerasi ile piyasanin en iyilerinden biri olan lg g4 alirdim. Cunku urunu cok uygun fiyatlara bulabilmek mumkun. Piyada 1200-1500 tl arasi bulmak mumkun. Sizi hem donanimi ile cok memnun eder hemde kamera konusunda soyledigim gibi piyasanin en iyileri icinde yer alan bir urun g4. Kameraya onem veriyorsaniz g4 cok iyidir bu konuda.

* Yok ben 5.5" lik g4'u almam derseniz o zaman butcenizi ayarlayin ya bir sony xperia z5c alin yada iphone se alin. Z5c 1500-1700 tl arasi bulunabiliyor. Hem donanimi cok guclu hemde 4.6" ekrana sahip. Iphone se 1900 tl. Fiyati biraz yuksek ama iphone 6s donanimi ile geldigi icin stabikite bozukmadan cok uzun bir sure kullanabilirsin.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Sony xperia m5 varken diğer telefonlara bakma [emoji106]

Tabi 1500 TL bandında bu önerim.

onurcanisik48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
guzel bir öneri yazmissin tesekkur ederim ancak butcem cok fazla degil ayrica suan kullandigim telefon note 4 her seyiyle guzel fakat ekran beni rahatsiz ediyor o yuzden g4 dusunmuyorum
Merhaba,

Yukaridaki listede hem donanimi guclu hemde kamera konusunda sizi memnun edebilecek olan model sony xperia m5. Ayrica donanimida guclu. Fakat meditek islemciye sahip oldugu icin bazen sacmalamalar ve guc tuketiminde sorunlar olabilir.

Listeden baska basarili buldugun cihaz casper via v9. Ozellikle kasa tasarimi guzel bir cihaz. Kamera konusunda fiyat segmentinde iyi isler yapiyor. Onuda dusunebilirsin.

Tavsiye;

* size tavsiyem ekran boyutunu buyutun ve sd808 islemcisi ile cok guclu, ekran ve kamerasi ile piyasanin en iyilerinden biri olan lg g4 alirdim. Cunku urunu cok uygun fiyatlara bulabilmek mumkun. Piyada 1200-1500 tl arasi bulmak mumkun. Sizi hem donanimi ile cok memnun eder hemde kamera konusunda soyledigim gibi piyasanin en iyileri icinde yer alan bir urun g4. Kameraya onem veriyorsaniz g4 cok iyidir bu konuda.

* Yok ben 5.5" lik g4'u almam derseniz o zaman butcenizi ayarlayin ya bir sony xperia z5c alin yada iphone se alin. Z5c 1500-1700 tl arasi bulunabiliyor. Hem donanimi cok guclu hemde 4.6" ekrana sahip. Iphone se 1900 tl. Fiyati biraz yuksek ama iphone 6s donanimi ile geldigi icin stabikite bozukmadan cok uzun bir sure kullanabilirsin.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
kronik sorunlu diye cığrınıyo millet benim de gözüm m5'de ama
1 aydır kardeşim kullanıyor daha bir sorun çıkarmadı. Yeni seride herseyi duzeltmisler. Kafana takilan bisey olursa şu varmı bu varmı gibi cevaplayabilirim.

onurcanisik48

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
1 aydır kardeşim kullanıyor daha bir sorun çıkarmadı. Yeni seride herseyi duzeltmisler. Kafana takilan bisey olursa şu varmı bu varmı gibi cevaplayabilirim.
son serinin kodu ne ? hepsiburada'da 1170 tl civari sorunlu surum mu satiyolar acaba ?

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
guzel bir öneri yazmissin tesekkur ederim ancak butcem cok fazla degil ayrica suan kullandigim telefon note 4 her seyiyle guzel fakat ekran beni rahatsiz ediyor o yuzden g4 dusunmuyorum

Rica ederim. Fakat sunu belirteyim yukaridaki listede yer alan telefonlarin hicbiri donanim, kamera, ekran konularinda note 4'e yaklasamaz:) Genede sen bilirsin tabi de hani attan inip essege binmek gibi olur bu. Bari butceyi arttir da note 4 den sonra uzmesin. Madem butcen cok yok o zaman ikinci el 1300-1500 tl arasi temiz bir samsun s6 al. Kamerada ve performansta cok iyi bir cihaz.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
M5 alma kardeşim. Cihazın her yerinden sorun fıșkırıyor. Şimdi sorunsuzusun geleceğini nerden bileceksin. Donanım haber de kullanıcı kulübünde herkes sorunlar dan dert yanıyor. Herşey kağıt uzeirdenki donanım la olmuyor. Kamerasi da o kadar iyi değil zaten. Pil sorunundan tut cihazın kapanıp açılmasına dek bir sürü sorun var.