500-1000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

500-1000TL Arası En iyi Akıllı Telefon Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    295

Bu konuyu okuyanlar

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Arkadaşlar bu fiyat aralığında Samsung Grand Prime alınır mı ne diyorsunuz?

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
dayııııı dayııııı ne grand prime ı ne de core prime ı onun yerine asus zenfone laser al...
Hacım Samsung'u ben de sevmem ama o fiyata özellikleri kötü gelmedi açıkcası. Hem de 4G uyumlu olsun diyorum.Zenfone Laser'da güzel ama 850 Lira be hacım 700 lira bütçe var.

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33

bütçe 700 liraysa alınacak daha iyi seçenekler var. inan grand prime hiçbir işine yaramaz. birkaç önerim var istersen onları incele.

lenovo a7000 (çoğu teknoloji markette maksimum 700 tl)
lenovo s60 (vatan'da 700 tl)
asus zenfone 2 laser 5.0 [model no: ze500kl] (hepsiburada'da 709 tl)
general mobile 4g (her yerde maksimum 700 tl)

sadece markaya para vermek istiyorsan samsung grand prime al. ama minimum bütçeye daha iyi bir performans istiyorsan bu fiyat bandında önerdiklerim kesinlikle en sağlam seçenekler.

Brknyld99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar iPhone'den şaşmam iyi forumlar :)

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
800 tlye Hakkini fazlasiyla veren (Antutudan 43-53) arasi alan bir telefon var Lenovo P70.Kamerasi cok iyi degil o kadar.Boyle bir telefonu nasil gormezden geliyorsunuz yada gormuyorsunuz hayretler icindeyim.

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
bütçe 700 liraysa alınacak daha iyi seçenekler var. inan grand prime hiçbir işine yaramaz. birkaç önerim var istersen onları incele.

lenovo a7000 (çoğu teknoloji markette maksimum 700 tl)
lenovo s60 (vatan'da 700 tl)
asus zenfone 2 laser 5.0 [model no: ze500kl] (hepsiburada'da 709 tl)
general mobile 4g (her yerde maksimum 700 tl)

sadece markaya para vermek istiyorsan samsung grand prime al. ama minimum bütçeye daha iyi bir performans istiyorsan bu fiyat bandında önerdiklerim kesinlikle en sağlam seçenekler.
Samsung'un ne olduğunu biliyorum ama bu cihazı hoşuma gitmişti. Samsung almayacağım. GM 4G düşünüyordum ama şuan GM Discovery'im var. Şarj soketi ile çok sorun yaşadım açıkcası alasım gelmiyor (Evet gayet iyi cihaz kabul ediyorum.) Zf Laser olabilir. 850 gibi para oldu. M4 Aqua alabilirim. Yalnız teknoloji marketlerde SD kart desteği var görünüyor ama onun SD kart desteksiz modeli Türkiye'ye girmedi mi? Eğer öyleyse vazgeçebilirim...

iblah60

Asistan
Reaksiyon puanı
482
Samsung'un ne olduğunu biliyorum ama bu cihazı hoşuma gitmişti. Samsung almayacağım. GM 4G düşünüyordum ama şuan GM Discovery'im var. Şarj soketi ile çok sorun yaşadım açıkcası alasım gelmiyor (Evet gayet iyi cihaz kabul ediyorum.) Zf Laser olabilir. 850 gibi para oldu. M4 Aqua alabilirim. Yalnız teknoloji marketlerde SD kart desteği var görünüyor ama onun SD kart desteksiz modeli Türkiye'ye girmedi mi? Eğer öyleyse vazgeçebilirim...
dostum sen araştırmadan şunu alıyım bunu beğendim diyosun ama yanlış M4 Aqua da 8 GB dahili hafıza var dikkatini çekerim sonra diyeceksin ki yetersiz hafıza. lütfen biraz araştır mesela zenfone laser in 16 GB versiyonu senin işine yarar ama her iki telefonunda artı ve eksi yönleri var orasını da unutma örneğin asus da 4 çekirdekli snapdragon işlemci varken sony de 4+4 çekirdekli snapdragon var
E887yv.png

E887yv.png

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
dostum sen araştırmadan şunu alıyım bunu beğendim diyosun ama yanlış M4 Aqua da 8 GB dahili hafıza var dikkatini çekerim sonra diyeceksin ki yetersiz hafıza. lütfen biraz araştır mesela zenfone laser in 16 GB versiyonu senin işine yarar ama her iki telefonunda artı ve eksi yönleri var orasını da unutma örneğin asus da 4 çekirdekli snapdragon işlemci varken sony de 4+4 çekirdekli snapdragon var
E887yv.png

E887yv.png
Dostum beni yanlış anlama bu konularda bilgim var. Yinede siz değerli üyelere de bir danışmak istedim. Burada alınabilecek cihaz M4 Aqua şahsımca. Bunun da depolama alanı canımı sıkıyor. Belki Xperia C4'e çıkabilirim. Bu konuda ki ilk amacım Grand Prime'ın klasik Samsung'dan farklı olup olmadığını öğrenmekti (aynı yine Samsung'muş).

uaarj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
açıkcası listede olmasa da oyumu asus zenfone 2 laser 5.5 inch için kullanıyorum.çok yeni oldu alalı belki ama 760 tl lik fiyata bunu beklemiyordum .asus zaten zenui arayüzünde çığır açmış elbette ki her android gibi eksikler var ama 2500 3000 tl verip bu eksiklerle android deneyimi yaşamak var 750 tl ile bir de. Bu arada kamerası gerçekten fiyatının çok çok üstünde.Listeye eklenmesi çok mantıklı olur :)

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Alınmaz ikinci el 32 GB G2 alınır.

Ayrıca M4 alacağına P70 al bin kat iyidir. Hiç değilse depolamadan ve şarj süresinden ağlamazsın.

Bu arada Zenfone Selfie de bakılabilecek cihaz.

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Tüm yorum yazan arkadaşlara teşekkürler telefonu biraz erteledim. Bana öncelikle bilgisayar lazım yalnız akrabam C4 aldı güzel cihaz daha önce arkadaşımda cihazı deneyimlemiştim M5 veya C5 Ultra alarım sanırım bilgisayardan sonra, tekrardan herkese teşekkürler...

onurcyildiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben açıkçası General Mobile GM5 Plus'ı merakla bekliyorum. İlk işim onu almak olacak. Almak istememde ki en önemli sebep yazılım güncellemesi. 2 yıl yazılım güncelleme garantisi vermeleri oldukça heyecanlandırıcı..

Reaksiyon puanı
0
Abiler buraya yeni katıldım bir şey sorucam 850 tl altındaki en iyi telefon sizce ne?
İsteklerim: Oyun perfonmansı kendi rakipleri arasında en iyisi olsun , kamera ve android güncellemeleri sıkıntım değil kamera foto çeksin yeter, hafıza ve ram uygun olsun fazlığa gerek yok, tasarım çok sıkıntı değil ama gm 4g gibi tasarım pek tercihim değil, BİRDE EN ÖNEMLİSİ ALICAĞIM YER HEPSİBURADA.COM orası Cidden güvenilir ve ucuz.

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Abiler buraya yeni katıldım bir şey sorucam 850 tl altındaki en iyi telefon sizce ne?
İsteklerim: Oyun perfonmansı kendi rakipleri arasında en iyisi olsun , kamera ve android güncellemeleri sıkıntım değil kamera foto çeksin yeter, hafıza ve ram uygun olsun fazlığa gerek yok, tasarım çok sıkıntı değil ama gm 4g gibi tasarım pek tercihim değil, BİRDE EN ÖNEMLİSİ ALICAĞIM YER HEPSİBURADA.COM orası Cidden güvenilir ve ucuz.

lenovo vibe x2 özellikle 1000 lira altı segmentte en iyi oyun performansını verecek 1-2 cihazdan biri. hafıza kartı desteği yok ama 32 gb default olarak geliyor zaten. tasarımı da çok güzeldir. ana kamera ortalama üstü, ön kamera muhteşemdir.

şu an hepsiburada'da 869 tl'den satılmakta ama satıcı hepsiburada değil.

yine p70 var lenovo tarafında. o da oyun performansında hemen hemen aynı sonucu verir ama kamera tarafında çok iyi değildir, vibe x2'ye göre bataryası iyidir 4000mah zaten. tasarımını ben pek beğenmiyorum ama kişiye göre değişir. p70 performans tarafında memnun eder. şu an hepsiburada'da 700 tl ama onda da satıcı hepsiburada değil.

meizu m2 note da var o da normalde 750-850 bandında değişir fiyatı. hepsiburada'da stok kalmamış maalesef.

850 tl demişsin 19 tl daha pahalı olan vibe x2 önermişim farkındayım ama o 19 tl hayatını değiştirir.

Calvados

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sunny Mira öneririm, gerek tasarımı, gerek özellikleriyle harika bir fiyat performans telefonu.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Kesinlikle p70 almalısın

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
LG G3 32 GB ya da Xperia C4.

Gerisi yalan.

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Paran çöpe gider oyun içinse hiç bulaşma hepsi para kazanma amaçlı ya tutarsa gibiler net ve film vb chat içinse bukadar para vermeye gerek yok 400 500 lük 4.5g destekleyen tel al her işini görür burdakiler al dese bile almıcan paranı onlar vermedi para zor kazanılıo....

Halkulvad

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Dostlar 1000 lira altına LG K10'u nasıl buluyorsunuz? Şöyle bir elime aldım inceledim ince hafif cihaz güzele benziyor ne dersiniz veya M4 Aqua alsam hafıza konusunda ne tarz sıkıntılarım olur? (Biliyorum C4 diyeceksiniz ama 999 TL iken almayınca şimdi alasım gelmiyor)

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Dostlar 1000 lira altına LG K10'u nasıl buluyorsunuz? Şöyle bir elime aldım inceledim ince hafif cihaz güzele benziyor ne dersiniz veya M4 Aqua alsam hafıza konusunda ne tarz sıkıntılarım olur? (Biliyorum C4 diyeceksiniz ama 999 TL iken almayınca şimdi alasım gelmiyor)
2300 mah batarya bu devirde bence alinmaz.1.1 ghz de performans bence pek yeterli olmayacaktir.Beklentilerin neler ?

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
TT175 e bir bak k10 dan iyidir

iblah60

Asistan
Reaksiyon puanı
482
nisan sonunu bekle bence GM 5 plus dene beğenmezsen asus zenfone 2 al

hllsvrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
General Mobile 5 plus. 999₺ fiyatı ve donanımı ile benim gayet ilgimi çekti.
Şu an mağaza stoklarında bulunmuyor ama bu ay sonuna kadar gelir herhalde.

Full hd 5.5" Gorilla glass 4
Snapdragon 617
8 çekirdek
3 GB bellek.
1920x1080 çözünürlük.
13 mp arka ve ön kamera.
Ve hızlı şarj.
Fiyat: 999

Dipnot: mağazadan çıkarken, 1₺ para üstünüzü almayı unutmayın. :D

Green_Ninja

Asistan
Reaksiyon puanı