500-1000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

500-1000TL Arası En iyi Akıllı Telefon Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    295

Bu konuyu okuyanlar

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Arkadaşlar Galaxy E5 mi? yoksa Asus Zenfone 6 mı ?
Z6'nın devri bitti.

E5'i hiç önermem. SAMSUNG J ve E serisini devamlı kısıtlamalar ile piyasaya sürüyor. Yani şöyle diyeyim.

A Serisi = S... Mini

Grand / E / Core / J Serisi = Ace...

Bence eğer Lenovo P70 geri dönerse stoklara onu al.

Yoksa A7000 Plus'u da bekleyebilirsin.

Ya da GM androidone da alabilirsin.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
arkadaşlar s4 ü satıp sorunu vardı gm 4g aldım ilk deneyimlerimi anlatıyım almak isteyen olursa ekran s4 e göre daha parlak ve beyazları iyi veriyor s4 de gri ye kayıyordu.işlemcinin s410 oldugunu hissetmiyorsunuz bile gayet akıcı süper çalışıyor 5.1.1 2 gün oldu alalı 2 günde 2 güncelleme geldi ufak güncellemeler tabi. kulaklık çıkışı tabiri caizze berbat bassları boguyor veremiyor tiz agırlıklık basslı severlere göre değil dahili hoparlörü s4 le benzer yine biraz tiz agırlıklı ama bass ları fazla bogmuyor fenal deil dahili hoparlörleri arka kamera s4 den kötü yani fiyatına göre ideal ama s4 gibi bir telefondan geçince kötü,ön kamera ise aksine s4 den daha iyi ve geniş açılı şarjı rahat 1 gün götürüyor zorlarsanız 2 bile gider yada 1.5 gün tasarımını 700 tl lik bir cihaz için gayet başarılı buldum ısınma yok derecede az ılık denilebilir durum böyle geçmek isteyen geçsin önerim gm 4g alanların kutudan çıkan ekran jelatinini taktırması çünkü ekran gorilla glass 4 de olsa çiziliyor ufak 2 tane kılcak çizik gördüm bençççç

PCBrain

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benden size tavsiye Vodafone Smart 6 alın şu anda bu cihazı kullanıyorum ve mükemmel 8 çekirdekli ve 2 GB ram'i var
900 lira gibi bir fiyatı var..

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
oyun performansı nasıl
Adreno 405 + FHD ekran dünyanın en kötü 2. Performansını vermeye aday. S615 ile birlikte FHD ekran kombinasyonunu yapan tek cihaz olduğundan anlayacağınızı düşünüyorum. Adreno 330'dan düşük bir GPU'ya sahip.

1. Her zaman S600. Neden Qualcomm'un ısrarla FHD ekranlar Adreno 320 ile kullanıma müsait değil diye diye kendini parçaladı ne LG (Optimus g Pro) // Samsung (GALAXY S4) // hTC (one m7). Inadına FHD ekran kullandılar.

Qualcomm'un S6.. serisinden uzak durmakta fayda var.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Adreno 405 + FHD ekran dünyanın en kötü 2. Performansını vermeye aday. S615 ile birlikte FHD ekran kombinasyonunu yapan tek cihaz olduğundan anlayacağınızı düşünüyorum. Adreno 330'dan düşük bir GPU'ya sahip.

1. Her zaman S600. Neden Qualcomm'un ısrarla FHD ekranlar Adreno 320 ile kullanıma müsait değil diye diye kendini parçaladı ne LG (Optimus g Pro) // Samsung (GALAXY S4) // hTC (one m7). Inadına FHD ekran kullandılar.

Qualcomm'un S6.. serisinden uzak durmakta fayda var.
giderim en kötü 2.el lg g2 alırım daha iyi o zaman :p

baykusefendisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LE7Y30.jpg

lenovo türkiye sayfasından mesaj geldi :)

link: https://www.facebook.com/LenovoTurk...917401701642637&ref=notif&notif_t=photo_reply

kısacası arkadaşlar ben lenovo p70 öneriyorum, gerek 720p ekran çözünürlüğü sayesinde hızlı ve akıcı bi telefon olması gerek uzun pil ömrü konusunda rakiplerinden çok daha üstün ve fiyatı eğer artmazsa 800 lira. kamerası kötü diyorlar doğru olabilir ki zaten 1000 lira aşağısı bi telefonun illa bi yerinden yamuk çıkacaktır, amiral telefonlarla da kıyaslamamak gerek. ben fiyatının hakkını sonuna kadar verdiğini düşünüyorum ama dediğim gibi kamera sizin için önemliyse başka modellere bakmanızda fayda var (ki zaten ön kamerası da 5mp gayet iyi, arka kamera düşük ışıklarda iyi değil), ama yok kardeşim benim için kameranın çok bi önemi yok ben daha çok performansa bakarım diyorsan düşünmeden al .

baykusefendisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arada bu listedeki telefonlardan bildiklerimle ilgili bi kaç şey söylemek istiyorum, vodafone düşünmeyin turkcell t60 alın, full hd çözünürlük snapdragon 615 ile hiç gitmiyor 720p sever genelde o işlemci ve gpu. yani kısaca snapdragon 615 se 720p olanı alın, 410 hiç düşünmeyin almayın 0 - 500 tl arası tellerde alırsınız onu. bence en mantıklı seçenek mediatek kalıyor mediatek işlemciler bu orta segmentte baya iyi iş görüyor

caglarcb

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Eğer Vodafone'da hattınız varsa tarifeye ek Htc One M8s düşünebilirsiniz. Seçeceğiniz tarifeye bağlı olarak 1150 tl'ye kadar düşüyor fiyatı.

metelixiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam Merhaba,
Öncelikle çok güzel bi bilgilendirme olmuş. İlk kez akıllı telefon alacağım. Asgari ücretle çalışıyorum. Çok çok az oyun oynarım. Kamerası iyi olsun, şarjı uzun gitsin, internete rahat bağlansın istiyorum. Cihazlarımı temiz kullanırım (Has çin telefonlarından Anycool'u bilirisiniz 5+1 ses sistemi gibi ses cıkaran cihaz. hah 8 sene oldu hala sağlam kullanıyorum :D ).
Hocam Meizu m1 note şekil olarak çok hoşuma gitti, ama P70 batarya süper, Turkcell T60 da güzel. Bu istediğim özelliklere göre hangisini seçmeliyim. Biraz uzattım ama hakkınızı helal edin. dediğim gibi asgari ücretle ilk kez telefon alcam, çöpe gitsin istemiyorum :(

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
Hocam Merhaba,
Öncelikle çok güzel bi bilgilendirme olmuş. İlk kez akıllı telefon alacağım. Asgari ücretle çalışıyorum. Çok çok az oyun oynarım. Kamerası iyi olsun, şarjı uzun gitsin, internete rahat bağlansın istiyorum. Cihazlarımı temiz kullanırım (Has çin telefonlarından Anycool'u bilirisiniz 5+1 ses sistemi gibi ses cıkaran cihaz. hah 8 sene oldu hala sağlam kullanıyorum :D ).
Hocam Meizu m1 note şekil olarak çok hoşuma gitti, ama P70 batarya süper, Turkcell T60 da güzel. Bu istediğim özelliklere göre hangisini seçmeliyim. Biraz uzattım ama hakkınızı helal edin. dediğim gibi asgari ücretle ilk kez telefon alcam, çöpe gitsin istemiyorum :(

P90 Alın pişman olmazsınız :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Pardon P70.

Not: Mesaj düzenleyemiyorum.
Not2: P90 bir silah :D

metelixiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P90 Alın pişman olmazsınız :)

Pardon P70.

Not: Mesaj düzenleyemiyorum.
Not2: P90 bir silah :D

P90 al geleni indir diyosun yani hocam =))

Kamerası biraz kötü gibi diyolar hocam P70 için doğru mudur?
Ya da şöyle deyim.

Mantığım-> %60 P70 - %40 M1 Note
Gönlüm -> %60 M1 Note - %40 P70

Teşekkürler cevabınız için bakalım görelim ne alacam, mantık mı, gönül mü :D

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25

Ya da şöyle deyim.

Hocam bu fiyatlardaki telefon kameraları aşşağı yukarı aynı performansta. Yani performans vesaire bu telefon her şekilde önde listedeki telefonlardan. M1 Note hakkında pek bi bilgim yok açıkcası :)

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264

Ya da şöyle deyim.

lenovo p70 al çok memnun kalıcaksın.Ben hiçbir telefona bu gözle bakmamıştım resmen aşık oldum :) 1000tl hatta 1300 tl altında alınabilecek en iyi seçenek P70 olur.İnan bana.İyi kamera istiyorsan fiyatlar 1500 den başlıyor :)

P70 Artıları: Süper bir batarya (4000mah)
Çok başarılı oyun performansı (Hatta Antutu'da 43-46 bin arası skor alıyor.)
Kaliteli sert plastik kasa.
Çok iyi kutu içeriği (jelatin+kılıf+otg kablosu) gerçekten çok iyi düşünülmüş.
Kamerası da gündüz gayet başarılı.Video kalitesi çok ahım şahım bişey değil diye yorumlar okudum ama youtube de p70 ile çekilen bir video izledim ve çok beğendim.Yani kamerasıda bence gayet iyi.

Oyun performansını izle ( 1300 tlye kadar bu performansı zor bulursun)

[video]https://youtu.be/wTH3dyIfEL0[/video]

metelixiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lenovo p70 al çok memnun kalıcaksın.Ben hiçbir telefona bu gözle bakmamıştım resmen aşık oldum :) 1000tl hatta 1300 tl altında alınabilecek en iyi seçenek P70 olur.İnan bana.İyi kamera istiyorsan fiyatlar 1500 den başlıyor :)

P70 Artıları: Süper bir batarya (4000mah)
Çok başarılı oyun performansı (Hatta Antutu'da 43-46 bin arası skor alıyor.)
Kaliteli sert plastik kasa.
Çok iyi kutu içeriği (jelatin+kılıf+otg kablosu) gerçekten çok iyi düşünülmüş.
Kamerası da gündüz gayet başarılı.Video kalitesi çok ahım şahım bişey değil diye yorumlar okudum ama youtube de p70 ile çekilen bir video izledim ve çok beğendim.Yani kamerasıda bence gayet iyi.

Oyun performansını izle ( 1300 tlye kadar bu performansı zor bulursun)

[video]https://youtu.be/wTH3dyIfEL0[/video]

Hocam ben oyun neredeyse hiç oynamam, müzik hiç dinlemem. internet, kamera gibi özellikleri kullanırım. demek bu telefonu alsam sarjı bana 3 gün rahat gider süper bişi :D

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Hocam ben oyun neredeyse hiç oynamam, müzik hiç dinlemem. internet, kamera gibi özellikleri kullanırım. demek bu telefonu alsam sarjı bana 3 gün rahat gider süper bişi :D
al bu telefonu rahatına bak, inan bana çok memnun kalıcaksın.istersen telefona klavye bile bağlayabilirsin :) istersen otg kablosu ile birlikte diğer telefonları vs. şarj edebilirsin.Kamerası bence fiyatına göre gayet yeterli.

[video=youtube;Hk-b8Goazp0]https://www.youtube.com/watch?v=Hk-b8Goazp0[/video]

[video=youtube;bYPHgkOw5yw]https://www.youtube.com/watch?v=bYPHgkOw5yw[/video]

buda inceleme videosu arkadaş harika anlatmış. ve her detayını belirtmiş.videonun uzunluğuna bakma olmadı atlayarak izlersin.

[video=youtube;L3ThRiU6pwE]https://www.youtube.com/watch?v=L3ThRiU6pwE[/video]

S

SDN Okuru1

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba, internette telefon bakarken bu forumu buldum. Böyle yararlı bir başlık için de teşekkür ederim. Şahsen 4.4 inch telefonlar benim için limit, boyut çok önemli çünkü cebimde büyük telefondan çok rahatsız oluyorum. Su an kullandığım htc desire x'in boyutları benim için ideal olsa da açma kapama tuşu gitti gidecek. Ayrıca telefonun web deki yavaşlığı rahatsız ediyor, telefonu değiştirme zamanı yaklaşıyor. Uzattım ama listeye biraz da boyutlar düşünülerek ekleme yaparsanız çok güzel olur.
Saygılar

metelixiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
al bu telefonu rahatına bak, inan bana çok memnun kalıcaksın.istersen telefona klavye bile bağlayabilirsin :) istersen otg kablosu ile birlikte diğer telefonları vs. şarj edebilirsin.Kamerası bence fiyatına göre gayet yeterli.

[video=youtube;Hk-b8Goazp0]https://www.youtube.com/watch?v=Hk-b8Goazp0[/video]

[video=youtube;bYPHgkOw5yw]https://www.youtube.com/watch?v=bYPHgkOw5yw[/video]

buda inceleme videosu arkadaş harika anlatmış. ve her detayını belirtmiş.videonun uzunluğuna bakma olmadı atlayarak izlersin.

[video=youtube;L3ThRiU6pwE]https://www.youtube.com/watch?v=L3ThRiU6pwE[/video]

izlemez miyim hocam saat 3 ten beri kafam şişti hepsini full izledim, okudum, baktım. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler gerçekten faydanız oldu. Şimdi tek sorun ayın 1ini beklemek :/

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
izlemez miyim hocam saat 3 ten beri kafam şişti hepsini full izledim, okudum, baktım. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler gerçekten faydanız oldu. Şimdi tek sorun ayın 1ini beklemek :/
valla bizde de aynı sorun :) fırsatını bulduğum gibi doğru Vatan'a gidicem.

metelixiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olmadı internetten almayı denersin. Valla bu telefon kaçmaz.Artık geceleri gözüme uyku girmez alana kadar. :D

valla telefonda filan çok hevesim yok eski çin telefonumla mutluydum ama devir değişiyo ayak uydurmak lazım :) . lenovonun laptopları on numara işim gereği alacaklara öneriyorum. telefonunun da iyi olacağını düşünüyorum.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Hocam Merhaba,
M1 Note önermem yerine M2 Note düşünebilirsin. Hafiza kart girişi yok M1Note'da.

P70'i bulmak zor ama bulabildiğiniz takdirde almanızı öneririm.

ikoseler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo A7000 aldım mediamarkt'tan. Gelmesini bekliyorum. İndirimle 650'ye geldi. Tek dezavantajı 8 GB hafıza olması. İşlemci iyi 2gb RAM. 5,5 inch HD ekran. 2900 mA pil. Çift hat da var. Bu fiyata düşünülebilir. Yanında 3000 mA de Power bank.

metelixiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün itibariyle ilk akıllı telefonumu aldım hocam. :)

Lenovo P70