700/1000 tl arasi telefon

Bu konuyu okuyanlar

depend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar hazır okullar kapanıyor ilk dönem bitiyor telefon almamın vakti geldi.700/1000 tl arası telefon ne önerirsiniz size bir sormak istiyorum benim aklımda Zenfone 2 Laser'den başka bir seçenek yok.Oynıcağım oyunlar clash of clans ve asphalt 8'dir.Kamerası iyi olsun.Çoğunlukla sosyal medyada dolaşırım.Ne önerirsiniz bence bukadar açıklama yeterli

şimdidenTEŞEKKÜRLER

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
lenovo p70 e bir bak.kamerasi icin bisey diyemem ama kamera disindaki her konuda fiyatinin en iyisi bence.Batarya , performans, kalitesi, aksesuarlari(kulaklik bir tek kotu) bence çok ama çok başarılı.Bu ozellikler baska markada olsa bence 1000+ ustunu fazlasiyla hak eden bir urun.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

1000 tl ve altinda gruplarina gore onerdigim cihazlar:

Kamera,ekran,batarya performansi icin: asus zenfone laser.

Oyun performansi,batarya performansi icin: lenovo p70.

Gundelik kullanim icin alicam guncel bir urun alicam dersen: general mobile 4g

Sifir olarak onerebilcegim urunler bunlar.

İkinci el olarak da:

Performans,batarya,dayaniklilik gibi konularda sony Xperia z2, z3c.

Bide iphone 5s oneririm. İkinci elde.

depend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün shiftdelete youtube kanalına video geldi casper m1 mi ney öyle birşey güzel cihaza benziyor düşünceniz nedir ?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Evet arkadaşlar hazır okullar kapanıyor ilk dönem bitiyor telefon almamın vakti geldi.700/1000 tl arası telefon ne önerirsiniz size bir sormak istiyorum benim aklımda Zenfone 2 Laser'den başka bir seçenek yok.Oynıcağım oyunlar clash of clans ve asphalt 8'dir.Kamerası iyi olsun.Çoğunlukla sosyal medyada dolaşırım.Ne önerirsiniz bence bukadar açıklama yeterli

şimdidenTEŞEKKÜRLER
hep güncel olsun pili iyi gitsin kamerası idare eder olsun dersen gm 4g yi öneririrm 1000 tl ye kadar ise tt 175 öneririm gerçekten güzel bir model ufak dersende t60 gibi modellere bak derim...

Z

zenfone2

SDN Okuru
hep güncel olsun pili iyi gitsin kamerası idare eder olsun dersen gm 4g yi öneririrm 1000 tl ye kadar ise tt 175 öneririm gerçekten güzel bir model ufak dersende t60 gibi modellere bak derim...
GM çöp ki servislerde sürünür asus zenfone2 alsın.

metalyalist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 haftadır zenfone 2 laser'in 5.5" olanını kullanıyorum. Asphalt 8 performansı çok iyi olmasa da kabul edilebilir düzüyde ama bi tık daha iyi grafik performansı isteyen oyunlarda sıkıntı çekebilirsin. Telefonun kendi sınıfındaki telefonlara kıyasla en büyük artısı kamera performansı. Lazer odaklanma ve manuel ayar özellikleri sınıfının biraz üstünde. Diğer bir artısı da Fm radyo bulunması. Netice itibariyle beklentilerini karşılayacak iyi bi telefon, ben tavsiye ederim.

olcayyyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Ben de uygun fiyatlı telefon araştırıyorum. Birkaç telefon arasında kaldım. Aradığım en önemli özellik yaklaşık 2 yıl boyunca takılma yapmasın. Kısa sürede Ram'i şişmesin. Fikirlerinizi merak ediyorum.
Düşündüğüm telefonlar şunlar:
Casper Via M1
Teknosa Preo P2
Lenovo P70
Xiaomi Mi4

Bu dört seçenekten hangisini tercih etmeliyim?

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba arkadaşlar. Ben de uygun fiyatlı telefon araştırıyorum. Birkaç telefon arasında kaldım. Aradığım en önemli özellik yaklaşık 2 yıl boyunca takılma yapmasın. Kısa sürede Ram'i şişmesin. Fikirlerinizi merak ediyorum. Düşündüğüm telefonlar şunlar: Casper Via M1 Teknosa Preo P2 Lenovo P70 Xiaomi Mi4 Bu dört seçenekten hangisini tercih etmeliyim?

Merhaba,

Kisa ve oz gecicem. Daha casper'in via m1 modelini incelemedim o nedenle o model icin birsey demiyim teknik speklerine bakmadim.

Bu 4 model icinden size tavsie edebilcegim iki cihaz var. Xaiomi mi4 ve lenovo p70. İkisinde performans konusunda bu fiyat segmentinde en basarili oyun performansi sunan urunler diyebiliriz.

Size bir diger tavsiye buyuk ekran sizin icin sorun olmucaksa. Asus zenfone 2 laser serisi icin yeni bir urun daha satisa cikardi. Asus zenfone 2 laser (ze600kl) 999 tl'ye asus un kendi sitesinde satista. Bu yeni laser 6" hd ekrsnan sahip. En onemli noktasi ise islemcisi. Cunku diger laser modellerinde snapdragon 410 kullanilirken bu dedigim modelde snapdragon 615 kullaniliyor. Buda su demek snspdragon 615 full hd ekranda bile iyi oyun oynatirken hd ekranda oyun oynarken resmen ucar. Kamera konusunda zaten sitede de incelemesi var 1000 tl altindaki en iyi kameraya sahip laser ailesi. Batarya performansida oldukca basarili. Yani tam bir f/p urunu. Mutkala dusunun bu urunu. Daha teknoloji marketlerdr bile satisa cikmadi. Sadece asus un sitesinde var simdilik. Herkesten once haber vermis olayim. Bu teknik ozelliklerle memnun kalirsiniz.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157

Arkadaş son sözü demiş.

Ben de ikinci el Xperia Z2 alınabilirse alınmalı diyorum.

Ancak ufak bir şey demek istiyorum.

S615 + FHD ekran kombinasyonunu gördüğünüz an kaçın. Adreno 405 FHD ekran için tasarlanmış bir GPU değil. Bunu genellikle Çinli üreticiler çok yapıyor.

Asus burada güzel yapmış HD ekran koyup. Performans canavarı kim derseniz.

Mali T760 FHD ekrana uyumlu bir gpu.

Lenovo gidip bunu HD ekranla birleştirip P70'i üretti bir de.

Performans canavarı P70'tir aslında bu fiyat segmentinde. Ama kamerası üzer. Kamera için Laser 6" e bakın.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Merhaba arkadaşlar. Ben de uygun fiyatlı telefon araştırıyorum. Birkaç telefon arasında kaldım. Aradığım en önemli özellik yaklaşık 2 yıl boyunca takılma yapmasın. Kısa sürede Ram'i şişmesin. Fikirlerinizi merak ediyorum.
Düşündüğüm telefonlar şunlar:
Casper Via M1
Teknosa Preo P2
Lenovo P70
Xiaomi Mi4

Bu dört seçenekten hangisini tercih etmeliyim?
mi4 bulmak zor olur servisi vs.
p70 te en ufak sıkıntı yaşamazsınız forumdaki "Lenovo P70 Hakkında" konusuna bakabilirsiniz.Kamera sorun değilse performans,batarya,kasa kalitesi fiyatina gore cok iyi.
Zenfone laser incelemedim ama başarılı gözüküyor ama p70 performansini vermez.Kamera kullaniyorsaniz laser sizin icin iyi olabilir.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
1000 tl altinda suanda lenovo p70 gibi performans veren birde artisi kamerasi guzel bir cihaz satisa cikti. Asus zenfone 2 laser 6". Bu cihaz 720p ekrana ve snapdragon 615 islemci + 2gb ram kombinasyonunu kullaniyor.

Lenovo p70 gibi hem performansli bor cihas istiyorsaniz ama kamerasi da guzel olsun diyorsaniz asus zenfone 2 laser 6" modelini tavsiye ederim.